510 69 12 69 biuro@gama-nieruchomosci.pl ul. 4-go Marca 23h pn - pt 09:00 - 17:00

O firmie

Monika Kujawa, właścicielka biura, legitymująca się licencją zawodową nr 11917 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz należy do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rynku w Obrocie Nieruchomościami.

W branży działam od 2007 roku ciesząc się doskonałą opinią zbudowaną na bazie zadowolonych klientów. Doświadczenie i wiarygodność są najlepszym gwarantem poziomu usług oferowanych przeze mnie i naszych partnerów.

W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji dla klienta powinny być istotne przede wszystkim dwie rzeczy, które uważam, że posiadam tj. wiedza Pośrednika, aby transakcja była bezpieczna oraz indywidualne podejście do klienta. Mogę ponadto obiecać, że niezależnie od tego, jaką transakcję na rynku nieruchomości planujesz, dzięki GAMIE będzie ona szybka, bezpieczna i korzystna.

Poza usługą bazową jakie jest samo pośrednictwo GAMA oferuje cały wachlarz usług u naszych sprawdzonych zewnętrznych fachowców: biura projektowe, firmy budowlane, geodeci, rzeczoznawcy, doradcy finansowi.

Dlaczego z Gamą Nieruchomości?

Ekspansywna reklama

Firma nastawiona jest na prężny, szybki rozwój i ekspansywną reklamę. Reklama jest dźwignią handlu, więc nieruchomości, w których sprzedaży będzie pośredniczyła GAMA Nieruchomości będą umieszczane w kilku źródłach medialnych. Po pierwsze na stronie internetowej naszego biura oraz na stronie internetowej 16 innych biur z którymi współpracujemy, na najbardziej poczytnych portalach internetowych zajmujących się sprzedażą nieruchomości (otodom,pl; dobryadres.pl, nieruchomosci-online.pl, gratka.pl, morizon.pl, olx.pl), na stronie internetowej lokalnej gazety ,,Głosu Koszalińskiego”, w ogłoszeniach prasowych lokalnych gazet oraz poprzez akcje promocyjne np. bilbordy, plakaty, ekrany wizyjne, targi.
Aby maksymalnie wypromować daną ofertę publikujemy także posty sponsorowane na Facebooku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę ujęć z drona – niezwykle pomocna przy sprzedaży np. nieruchomości gruntowej.

Bezpieczeństwo transakcji

Sprawdzanie i regulowanie stanu prawnego nieruchomości.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości

W zakresie obowiązków mojej firmy jest odciążenie kontrahenta od prezentacji nieruchomości, skompletowania dokumentacji, pomocy w wykreowaniu nieruchomości do sprzedaży (home staging), wykonywanie niezliczonych ilości telefonów dla zaproponowania oferty klientom, udzielaniu informacji klientom dot. inwestycji, Zapewnię klientom profesjonalną i kompleksową obsługę podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości, będę uczestniczyć przy negocjowaniu warunków umowy, aż do momentu jej podpisania, udzielę pomocy w sprawach formalnych związanych z przekazywaniem mieszkań (przy protokołach zdawczo-odbiorczych). Ponadto GAMA współpracuje ze wszystkimi, licencjonowanymi biurami nieruchomości na zasadzie partnerstwa i koleżeństwa. Współpraca polega na wymianie i prezentacji ofert, dzięki której klient kupujący ma szerszy dostęp do ofert na rynku nieruchomości, a klient sprzedający większą szansę sprawnego sprzedania swojej nieruchomości, dzięki szerszej prezentacji jego oferty.

Doradztwo i pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego

Specjalizujemy się także w doradztwie i pomocy w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego. Nasz konsultant pomoże sprawdzić zdolność kredytową klienta, pomoże także w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i przygotowaniu wniosku. Podejmie działania skracające czas rozpatrywania wniosków, przez co usatysfakcjonuje klienta zarówno kupującego jak i sprzedającego.
GAMA podjęła również współpracę z największą w Polsce kancelarią doradztwa finansowego- Phinance. Dzięki tej współpracy klienci mogą m.in zweryfikować obciążenia okołokredytowe takie jak ubezpieczenie na życie – jego cenę lub zakres.

Jako jedno z nielicznych biur doradzamy w procesie inwestycyjnym: usługi projektowe, pozwolenia na budowę, technologia wykonania domu

Zakup nieruchomości wymaga wielu zabiegów na różnych etapach inwestycji. W związku z tym doradzamy Państwu w zakresie procesu inwestycyjnego: usług projektowych (projekty, adaptacje, wszelkie uzgodnienia łącznie z pozwoleniem na budowę), technologii wykonania domu oraz wykonawstwa robót. Współpracujemy z developerami, firmami remontowo-budowlanymi, firmami zajmującymi się przeprowadzkami oraz innymi podmiotami zajmującymi się inwestowaniem w projekty z zakresu budownictwa.

Zapraszam do współpracy!
Monika Kujawa

Wynajem:

Sprzedaż:

© Copyright 2022 | GAMA - Biuro Nieruchomości Koszalin | Design by: NetMedia24