Biuro nieruchomości GAMA z Koszalina. Sprzedaż, wynajem

Zakup lub wynajem nieruchomości to bardzo długi proces, który rozpoczyna się od znalezienia odpowiedniej dla klienta oferty. Inwestycja ta składa się z wielu kroków, które należy przejść, zanim dojdzie do sfinalizowania umowy. Jako biuro nieruchomości z Koszalina wspieramy swoich klientów na każdym jej etapie. Udostępniamy ponad 1000 ofert sprzedaży i wynajmu, które są stale aktualizowane. Współpracujemy obecnie z 76 innymi pośrednikami, aby móc na bieżąco wzbogacać swoją bazę ogłoszeń.

Pośredniczymy w zakresie zakupu, sprzedaży i wynajmu działek usługowych, domów, mieszkań i lokali użytkowych. Przeprowadziliśmy dotąd blisko 600 transakcji. Ale to nie wszystko, co oferujemy naszym klientom. Jako nieliczni wśród biur nieruchomości doradzamy w procesie inwestycyjnym dot. budowy domu, jego remontu oraz wykończenia pod klucz, załatwiamy również wszelką dokumentację łącznie z pozwoleniem na budowę.

Pośrednik nieruchomości

Firma GAMA z Koszalina to doświadczony pośrednik nieruchomości. Zawsze staramy się przedstawić ofertę sprzedaży lub wynajmu w sposób atrakcyjny, który przyciągnie uwagę potencjalnych nabywców. Wykorzystujemy przy tym np. ujęcia z drona, robimy sesje zdjęciowe, home staging czy publikujemy oferty w mediach społecznościowych (fb, instagram, TikTok). Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, wynajmujących, jak również firmy i korporacje poszukujące nieruchomości do celów komercyjnych. Pomagamy w różnych aspektach transakcji, w zależności od potrzeb klienta. Podejmujemy np. działania skracające czas rozpatrywania wniosków kredytowych, co usatysfakcjonuje klienta zarówno kupującego jak i sprzedającego.

Doskonale wiemy, jak poruszać się po rynku nieruchomości, dlatego znalezienie odpowiedniej oferty nie stanowi dla nas żadnego problemu. Pomagamy w negocjacjach cenowych i warunkach transakcji, chroniąc interesy klienta. Dokładnie tłumaczymy niejasności związane z zapisami zawartymi w procedurach i dokumentacji, co minimalizuje ryzyko błędów prawnych. Z pośrednikiem nieruchomości GAMA transakcje przebiegają znacznie szybciej i sprawniej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do kontaktu z biurem.

W naszej ofercie

zapraszamy do przeglądania ofert wybierając odpowiednią kategorię

Najnowsze oferty

Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 434 500 PLN
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena m2 55.00 PLN

Cena: 434 500 PLN
DZIAŁKI INWESTYCYJNE WYSZEBÓRZ, BLISKO JEZIORA, WARUNKI ZABUDOWY W TRAKCIE Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Wyszebórz, gmina Manowo. Oferta obejmuje dwie działki o d...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.78 m2
Cena: 355 000 PLN
Oferta nr: 3403335
Koszalin Koszalin
Ulica: Koszalin
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 44.78 m2
Cena m2 7927.65 PLN
Cena: 355 000 PLN
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co stanowi bardz...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.31 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 2105684
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 83.31 m2
Cena m2 8162.29 PLN
Cena: 680 000 PLN
KOMFORTOWY APARTAMENT 83,31 m2 | CENTRUM | UL. ODRODZENIA Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budyn...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 328.00 m2
Cena: 775 000 PLN
Oferta nr: 3701701
Smolne
Ulica: Smolne
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 328.00 m2
Cena m2 2362.80 PLN
Cena: 775 000 PLN
Siedlisko blisko morza!!! Smolne koło Hortulusa w Dobrzycy zaprasza nowego właściciela!! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z dużą działką ( 9900,00m2) zabudowana budynkami gospodarczymi i domem p...

Wyróżnione oferty

Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403321
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Dom w Mścicach – Twój dom z całkowicie darmowa energią! Przestrzeń, elegancja i komfort- tylko 4km od morza! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzino, która zachwyca...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403309
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem - Chłopy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy, w kameralnej okolicy na...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 143.00 m2
Cena: 850 000 PLN
Oferta nr: 3403290
Niekłonice Niekłonice
Ulica: Niekłonice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 143.00 m2
Cena m2 5944.06 PLN
Cena: 850 000 PLN
Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej – Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow. użytkowej 114m2 ...

Najnowsze oferty

Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 434 500 PLN
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena m2 55.00 PLN

Cena: 434 500 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.78 m2
Cena: 355 000 PLN
Oferta nr: 3403335
Koszalin Koszalin
Ulica: Koszalin
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 44.78 m2
Cena m2 7927.65 PLN
Cena: 355 000 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.31 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 2105684
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 83.31 m2
Cena m2 8162.29 PLN
Cena: 680 000 PLN
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 328.00 m2
Cena: 775 000 PLN
Oferta nr: 3701701
Smolne
Ulica: Smolne
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 328.00 m2
Cena m2 2362.80 PLN
Cena: 775 000 PLN

Wyróżnione oferty

Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403321
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403309
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 143.00 m2
Cena: 850 000 PLN
Oferta nr: 3403290
Niekłonice Niekłonice
Ulica: Niekłonice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 143.00 m2
Cena m2 5944.06 PLN
Cena: 850 000 PLN
logo baner web 2 - Strona główna

Firma partnerska oferuje: