510 69 12 69 biuro@gama-nieruchomosci.pl ul. 4-go Marca 23h pn - pt 09:00 - 17:00

O firmie

licencja
logo ZSPON

Monika Kujawa, właścicielka biura, legitymująca się licencją zawodową nr 11917 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz należy do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rynku w Obrocie Nieruchomościami.

W branży działam od 2007 roku ciesząc się dobrą opinią zbudowaną na bazie zadowolonych klientów. Agencję nieruchomości tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół, który systematycznie doskonali swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia. Doświadczenie i wiarygodność są zatem najlepszym gwarantem poziomu usług oferowanych przez nas, a także przez naszych partnerów biznesowych.

Praca związana z obsługą niełatwego rynku nieruchomości to dla nas nie tylko wykonywany zawód.

To również pasja!

576

Ilość przeprowadzonych transakcji

1342

Ilość ofert nieruchomości na stronie

28

Ilość biur nieruchomości współpracujących

76

Ilość współpracujących agentów

1036

Ilość zadowolonych klientów

Co nas wyróżnia?

Oprócz usług typowych dla biura nieruchomości jako jedni z nielicznych biur doradzamy w usługach projektowych (projekty, adaptacje, wszelkie uzgodnienia łącznie z pozwoleniem na budowę), a także w procesie inwestycyjnym dotyczącym budowy domu, jego remontu oraz wykończenia pod klucz, gdyż współpracujemy z developerami, firmami remontowo-budowlanymi oraz projektantami.

Klienci z pomocą naszego biura przejdą w sposób szybki i łatwy przez cały proces inwestycyjny od wyboru działki budowlanej poprzez jej kupno do budowy domu i wykończenia go pod klucz!

Dlaczego z Gamą Nieruchomości?

Ekspansywna reklama

Firma nastawiona jest na prężny, szybki rozwój i ekspansywną reklamę. Reklama jest dźwignią handlu, więc nieruchomości, w których sprzedaży będzie pośredniczyła GAMA Nieruchomości będą umieszczane w kilku źródłach medialnych. Po pierwsze na stronie internetowej naszego biura oraz na stronie internetowej 17 innych biur z którymi współpracujemy. Współpraca polega na wymianie i prezentacji ofert, dzięki której klient kupujący ma szerszy dostęp do ofert na rynku nieruchomości, a klient sprzedający większą szansę sprawnego sprzedania swojej nieruchomości, dzięki szerszej prezentacji jego oferty. Poza tym oferty nieruchomości widoczne są na najbardziej popularnych portalach internetowych zajmujących się sprzedażą nieruchomości (otodom.pl, olx.pl, nieruchomosci-online.pl, gratka.pl, morizon.pl, dobryadres.pl) oraz w ogłoszeniach prasowych lokalnych gazet. Wykonujemy ponadto sesje zdjęciowe, nagrania wideo, wieszamy banery oraz robimy filmy z użyciem drona. Publikujemy także posty w mediach społecznościowych tj. Facebook, Instagram, TikTok. Dodatkowo, oferujemy możliwość home stagingu, aby maksymalnie wyeksponować potencjał nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji

Sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości. Przygotowujemy umowy przedwstępne i niezbędną dokumentację do sprzedaży nieruchomości.

Profesjonalna i kompleksowa obsługa podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości

W zakresie obowiązków mojej firmy jest odciążenie kontrahenta od prezentacji nieruchomości, skompletowanie dokumentacji, pomoc w wykreowaniu nieruchomości do sprzedaży (home staging), zapewnienie klientom profesjonalnej i kompleksowej obsługi podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości. Będę uczestniczyć przy negocjowaniu warunków umowy, aż do momentu jej podpisania, udzielę pomocy w sprawach formalnych związanych z przekazywaniem mieszkań (przy protokołach zdawczo-odbiorczych). Te wszystkie wyżej opisane czynności zaoszczędzą Państwu czasu, wpłyną na poczucie bezpieczeństwa (Gama przeprowadziła ponad 500 transakcji) i komfortu (profesjonalnie przeprowadzone negocjacje, pomoc w przeprowadzce itp.).

Doradztwo i pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego

Specjalizujemy się także w doradztwie i pomocy w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego. Nasz konsultant pomoże sprawdzić zdolność kredytową klienta, pomoże także w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i przygotowaniu wniosku. Podejmie działania skracające czas rozpatrywania wniosków, przez co usatysfakcjonuje klienta zarówno kupującego jak i sprzedającego.

GAMA podjęła również współpracę z największą w Polsce kancelarią doradztwa finansowego- Phinance. Dzięki tej współpracy klienci mogą m.in zweryfikować obciążenia okołokredytowe takie jak ubezpieczenie na życie – jego cenę lub zakres.

Jako jedno z nielicznych biur doradzamy w procesie inwestycyjnym: usługi projektowe, pozwolenia na budowę, technologia wykonania domu

Zakup nieruchomości wymaga wielu zabiegów na różnych etapach inwestycji. W związku z tym doradzamy Państwu w zakresie procesu inwestycyjnego: usług projektowych (projekty, adaptacje, wszelkie uzgodnienia łącznie z pozwoleniem na budowę), technologii wykonania domu oraz wykonawstwa robót. Współpracujemy z developerami, firmami remontowo-budowlanymi, firmami zajmującymi się przeprowadzkami oraz innymi podmiotami zajmującymi się inwestowaniem w projekty z zakresu budownictwa.

Zapraszam do współpracy!
Monika Kujawa

Wynajem:

Sprzedaż:

© Copyright 2024 | GAMA - Biuro Nieruchomości Koszalin | Design by: NetMedia24