Print Friendly, PDF & Email

Monika Kujawa, właścicielka biura, legitymująca się licencją zawodową nr 11917 wydaną przez Ministerstwo Infrastruktury, uprawniającą do wykonywania działalności zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Biuro posiada również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz należy do Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rynku w Obrocie Nieruchomościami.

Firmę prowadzę od 2010 roku, wcześniej przez 3 lata zdobywałam doświadczenie w innym biurze nieruchomości w Koszalinie. Już od pierwszych dni pracy wiedziałam, że to mój wymarzony zawód, w którym ,,czuję się jak ryba w wodzie”. Każdy bowiem dzień przynosi inne doświadczenie tj. inny klient, inna nieruchomość, a satysfakcja z wykonywania zawodu stale taka sama!

W dzisiejszych czasach przy tak dużej konkurencji dla klienta powinny być istotne przede wszystkim dwie rzeczy, które uważam, że posiadam tj. wiedza Pośrednika, aby transakcja była bezpieczna oraz indywidualne podejście do klienta. Klient, który zechce powierzyć mi swoją sprawę, jest obsługiwany indywidualnie, tzn. przez jednego agenta, z którym ogląda wybrane oferty. Nigdy nie wręczam naszym klientom listy adresów do samodzielnego oglądania nieruchomości, wręcz przeciwnie zawsze Państwu towarzyszymy i doradzamy w całym procesie trwania transakcji. Doskonałym świadectwem jakości obsługi oraz szerokiego zakresu usług proponowanych przez Gama Nieruchomości jest grono STAŁYCH KLIENTÓW firmy, z którymi współpracuje już od kilku lat.

Dlaczego z Gamą Nieruchomości?

Ekspansywna reklama

Firma nastawiona jest na prężny, szybki rozwój i ekspansywną reklamę. Reklama jest dźwignią handlu, więc nieruchomości, w których sprzedaży będzie pośredniczyła GAMA Nieruchomości będą umieszczane w kilku źródłach medialnych. Po pierwsze na stronie internetowej naszego biura oraz na stronie internetowej 9 innych biur z którymi współpracujemy, na najbardziej poczytnych portalach internetowych zajmujących się sprzedażą nieruchomości (dobryadres.pl, nieruchomosci-online.pl, domy.pl, oferty.net, morizon.pl), na stronie internetowej lokalnej gazety ,,Głosu Koszalińskiego”, w ogłoszeniach prasowych lokalnych gazet oraz poprzez akcje promocyjne np. ulotki, bilbordy, plakaty, ekrany wizyjne, targi.

Aby zwiększyć sprzedaż zastosuję też indywidualnie dobraną do inwestora reklamę bezpośrednią. Polegać ma ona na pisaniu ofert do kontrahentów, aranżowaniu spotkań.

Bezpieczeństwo transakcji

Profesjonalna i kompleksowa obsługa podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości

W zakresie obowiązków mojej firmy jest odciążenie kontrahenta od prezentacji nieruchomości, skompletowania dokumentacji, pomocy w wykreowaniu nieruchomości do sprzedaży, wykonujemy niezliczone ilości telefonów dla zaproponowania oferty klientom, udzielaniu informacji klientom dot. inwestycji, wprowadzamy ofertę do Systemu Oferowania Nieruchomości, aby udostępnić jej sprzedaż innym pośrednikom;, zapewnię klientom profesjonalną i kompleksową obsługę podczas całego procesu kupna/sprzedaży nieruchomości, będę uczestniczyć przy negocjowaniu warunków umowy, aż do momentu jej podpisania, udzielę pomocy w sprawach formalnych związanych z przekazywaniem mieszkań (przy protokołach zdawczo-odbiorczych).

Doradztwo i pomoc w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego

Specjalizujemy się także w doradztwie i pomocy w uzyskaniu dogodnego kredytu bankowego. Nasz konsultant pomoże sprawdzić zdolność kredytową klienta, pomoże także w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji i przygotowaniu wniosku. Podejmie działania skracające czas rozpatrywania wniosków, przez co usatysfakcjonuje klienta zarówno kupującego jak i sprzedającego. Skuteczność podpisywanych umów kredytowych za pomocą naszego doradcy 100%.

Jako jedno z nielicznych biur doradzamy w procesie inwestycyjnym: usługi projektowe, pozwolenia na budowę, technologia wykonania domu

Zakup nieruchomości wymaga wielu zabiegów na różnych etapach inwestycji. W związku z tym doradzamy Państwu w zakresie procesu inwestycyjnego: usług projektowych (projekty, adaptacje, wszelkie uzgodnienia łącznie z pozwoleniem na budowę), technologii wykonania domu oraz wykonawstwa robót. Współpracujemy z developerami, firmami remontowo-budowlanymi, firmami zajmującymi się przeprowadzkami oraz innymi podmiotami zajmującymi się inwestowaniem w projekty z zakresu budownictwa.

Zapraszam do współpracy!
Monika Kujawa