Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 50.60 m2
Cena: 380 000 PLN
Oferta nr: 4403369
Koszalin
Ulica: Sikorskiego
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Powierzchnia 50.60 m2
Cena m2 7509.88 PLN
Cena: 380 000 PLN
3-pokojowe mieszkanie z loggią, piwnicą i ogródkiem – ul. Sikorskiego, Koszalin
WYDANIE OD RĘKI, po zapłaceniu całej ceny sprzedaży.
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, poło...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 49.50 m2
Cena: 469 000 PLN
Oferta nr: 3701710
Koszalina
Ulica: Modrzejewska
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 49.50 m2
Cena m2 9474.75 PLN
Cena: 469 000 PLN
2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM KOSZALINA NA OSIEDLU ZAMKNIĘTYM
Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 mkw położone na pierwszym piętrze
w zadbanym budynku przy ulicy Modrzejews...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 41.84 m2
Cena: 150 000 PLN
Oferta nr: 620505
Sianów
Ulica: Łużycka
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 41.84 m2
Cena m2 3585.09 PLN
Cena: 150 000 PLN
Na sprzedaż lokal mieszkalny w Sianowie o powierzchni 41,84 m2, położony na 1 piętrze – propozycja, która długo na rynku nie zostanie.
Kominek nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.
łazienka z wanną...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.23 m2
Cena: 711 749 PLN
Oferta nr: 3701709
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.23 m2
Cena m2 16092.00 PLN
Cena: 711 749 PLN
Inwestycja Sosnova Park zlokalizowana jest w Mielnie przy ul. Sosnowej ,w bliskiej odległości od plaży i morskiej promenady, w otoczeniu z jednej strony ścianą lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pre...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.44 m2
Cena: 715 128 PLN
Oferta nr: 3701708
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.44 m2
Cena m2 16091.99 PLN
Cena: 715 128 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.85 m2
Cena: 750 789 PLN
Oferta nr: 3701707
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.85 m2
Cena m2 16740.00 PLN
Cena: 750 789 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.77 m2
Cena: 853 540 PLN
Oferta nr: 3701706
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.77 m2
Cena m2 19065.00 PLN
Cena: 853 540 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 43.35 m2
Cena: 812 803 PLN
Oferta nr: 3701705
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 43.35 m2
Cena m2 18749.78 PLN
Cena: 812 803 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.27 m2
Cena: 811 336 PLN
Oferta nr: 3701704
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.27 m2
Cena m2 18326.99 PLN
Cena: 811 336 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.94 m2
Cena: 823 615 PLN
Oferta nr: 3701703
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.94 m2
Cena m2 18326.99 PLN
Cena: 823 615 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.78 m2
Cena: 355 000 PLN
Oferta nr: 3403335
Koszalin Koszalin
Ulica: Orla
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 44.78 m2
Cena m2 7927.65 PLN
Cena: 355 000 PLN
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie.
Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co stanowi ba...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.31 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 2105684
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 83.31 m2
Cena m2 8162.29 PLN
Cena: 680 000 PLN
KOMFORTOWY APARTAMENT 83,31 m2 | CENTRUM | UL. ODRODZENIA
Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budyn...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 98.28 m2
Cena: 917 000 PLN
Oferta nr: 3701700
Tatów
Ulica: Tatów
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 98.28 m2
Cena m2 9330.48 PLN
Cena: 917 000 PLN
Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym na sprzedaż!
Lokal położony na nowo powstałym osiedlu budynków jednorodzinnych dwulokalowych w Tatowie.
W około zabudowa niska jednorodzinna, lokal znajduje si...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.25 m2
Cena: 309 000 PLN
Oferta nr: 620503
Koszalin
Ulica: Bogusława II
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 33.25 m2
Cena m2 9293.23 PLN
Cena: 309 000 PLN
Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Centrum Koszalina | 33,25 m2 + 8,45 m2 piwnica
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Koszalina. Lokal idealnie sprawdzi si...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.68 m2
Cena: 650 000 PLN
Oferta nr: 3701699
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 42.68 m2
Cena m2 15229.62 PLN
Cena: 650 000 PLN
NADMORSKA INWESTYCJA PREMIUM LUB KOMFORTOWE MIEJSCE DO ŻYCIA,
200M OD PLAŻY - SIANOŻĘTY
Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w nadmorskiej miejscowości Sianożęty,
zale...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 83.01 m2
Cena: 830 000 PLN
Oferta nr: 0207928
Koszalin
Ulica: Hallera
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 83.01 m2
Cena m2 9998.80 PLN
Cena: 830 000 PLN
Nowoczesne i komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie!
Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,01 m2 w Koszalinie przy ul. Hallera.
Lokal mieszkalny na zamkniętym osiedlu znajdujący się n...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 55.59 m2
Cena: 479 000 PLN
Oferta nr: 2105682
Koszalin Żytnia
Ulica: Żytnia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 55.59 m2
Cena m2 8616.66 PLN
Cena: 479 000 PLN
3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią | 55,59 m2 | blok z 2016 r. | ul. Żytnia
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 m2, położone na 2 piętrze w bloku z 2016 rok...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 46.90 m2
Cena: 289 000 PLN
Oferta nr: 700556
Koszalin Na Skarpie
Ulica: Herberta
Pokoje: 0
Piętro: 7 / 10
Powierzchnia 46.90 m2
Cena m2 6162.05 PLN
Cena: 289 000 PLN
Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal rozkładowy, z osobną kuchnią, położony na 7 piętrze ( 2 windy ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 53.50 m2
Cena: 449 000 PLN
Oferta nr: 3701695
Koszalin Przylesie
Ulica: Kołłątaja
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 53.50 m2
Cena m2 8392.52 PLN
Cena: 449 000 PLN
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na cenionym przez mieszkańców osiedlu Przylesie.
Lokal składa się z trzech niezależnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, osob...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 100.30 m2
Cena: 175 000 PLN
Oferta nr: 4403358
Buczki
Ulica: -
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 100.30 m2
Cena m2 1744.77 PLN
Cena: 175 000 PLN
Twoje miejsce odpoczynku – baza wypadowa nad morze i azyl od codzienności | Buczki, gm. Tychowo
Szukasz miejsca w kraju, do którego możesz wracać na urlop, święta lub po prostu odpocząć od życia z...