Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 434 500 PLN
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena m2 55.00 PLN
Cena: 434 500 PLN
DZIAŁKI INWESTYCYJNE WYSZEBÓRZ, BLISKO JEZIORA, WARUNKI ZABUDOWY W TRAKCIE
Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Wyszebórz,
gmina Manowo. Oferta obejmuje dwie działki o d...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.78 m2
Cena: 355 000 PLN
Oferta nr: 3403335
Koszalin Koszalin
Ulica: Orla
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 44.78 m2
Cena m2 7927.65 PLN
Cena: 355 000 PLN
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie.
Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co stanowi ba...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.31 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 2105684
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 83.31 m2
Cena m2 8162.29 PLN
Cena: 680 000 PLN
KOMFORTOWY APARTAMENT 83,31 m2 | CENTRUM | UL. ODRODZENIA
Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budyn...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 328.00 m2
Cena: 775 000 PLN
Oferta nr: 3701701
Smolne
Ulica: Smolne
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 328.00 m2
Cena m2 2362.80 PLN
Cena: 775 000 PLN
Siedlisko blisko morza!!! Smolne koło Hortulusa w Dobrzycy zaprasza nowego właściciela!!
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z dużą działką ( 9900,00m2) zabudowana budynkami gospodarczymi i domem p...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 70.00 m2
Cena: 435 000 PLN
Oferta nr: 0802033
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 70.00 m2
Cena m2 6214.29 PLN
Cena: 435 000 PLN
Wyjątkowy domek rekreacyjny w Strzeżenicach – blisko morza, jeziora i dużych możliwości inwestycyjnych.
Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony domek rekreacji indywidualnej, położon...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 8483.00 m2
Cena: 24 995 000 PLN
Oferta nr: 2105683
Gąski
Ulica: Plażowa
Powierzchnia 8483.00 m2
Cena m2 2946.48 PLN
Cena: 24 995 000 PLN
UNIKALNA OKAZJA INWESTYCYJNA – I LINIA BRZEGU MORSKIEGO
NAJPIĘKNIEJSZA DZIAŁKA w GĄSKACH
Lokalizacja, która broni się sama.
Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w malown...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 29.00 m2
Cena: 1 300 PLN
Oferta nr: 700558
Koszalin
Ulica: Racławicka
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 29.00 m2
Cena m2 44.83 PLN
Cena: 1 300 PLN
Na wynajem lokal użytkowy o pow.29 m2. Lokal przedzielony ściankami działowymi obecnie 3 pomieszczenia oraz łazienka, możliwość własnej aranżacji. Wcześniej funkcjonował jako gabinet kosmetyczny, stu...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 56.80 m2
Cena: 2 300 PLN
Oferta nr: 0207929
Koszalin
Ulica: Rzemieślnicza
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 56.80 m2
Cena m2 40.49 PLN
Cena: 2 300 PLN
Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe o pow. 56,80 m2 położone przy ul. Rzemieślniczej w Koszalinie.
Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta.
Lokal mieszkalny usytuowa...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 600.00 m2
Cena: 15 000 PLN
Oferta nr: 700557
Koszalin
Ulica: Lubuszan
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 600.00 m2
Cena m2 25.00 PLN
Cena: 15 000 PLN
Na wynajem hala przy ul. Lubuszan/ Słowiańskiej o łącznej pow. 1 360m2. Możliwy najem połowy powierzchni! W hali części biurowe i sanitariaty.
Przed obiektem miejsca parkingowe na wyłączność dla ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.25 m2
Cena: 309 000 PLN
Oferta nr: 620503
Koszalin
Ulica: Bogusława II
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 33.25 m2
Cena m2 9293.23 PLN
Cena: 309 000 PLN
Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Centrum Koszalina | 33,25 m2 + 8,45 m2 piwnica
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym centrum Koszalina. Lokal idealnie sprawdzi si...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.68 m2
Cena: 650 000 PLN
Oferta nr: 3701699
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 42.68 m2
Cena m2 15229.62 PLN
Cena: 650 000 PLN
NADMORSKA INWESTYCJA PREMIUM LUB KOMFORTOWE MIEJSCE DO ŻYCIA,
200M OD PLAŻY - SIANOŻĘTY
Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w nadmorskiej miejscowości Sianożęty,
zale...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 55.80 m2
Cena: 1 750 PLN
Oferta nr: 4403362
Koszalin
Ulica: Kołłątaja
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 55.80 m2
Cena m2 31.36 PLN
Cena: 1 750 PLN
Oferujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części miasta, która jest doskonale skomunikowana z centrum miasta
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ul. Kołłątaja...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 83.01 m2
Cena: 830 000 PLN
Oferta nr: 0207928
Koszalin
Ulica: Hallera
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 83.01 m2
Cena m2 9998.80 PLN
Cena: 830 000 PLN
Nowoczesne i komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie!
Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 83,01 m2 w Koszalinie przy ul. Hallera.
Lokal mieszkalny na zamkniętym osiedlu znajdujący się n...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 17332.00 m2
Cena: 495 000 PLN
Oferta nr: 3403334
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 17332.00 m2
Cena m2 28.56 PLN
Cena: 495 000 PLN
Działka położona przy ul. Lubiatowskiej o łącznej powierzchni 17.332m2. To obecnie najbardziej prężnie rozwijający się teren w Koszalinie.
W okolicy stale można zauważyć nowo budujące się domy ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 55.59 m2
Cena: 479 000 PLN
Oferta nr: 2105682
Koszalin Żytnia
Ulica: Żytnia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 55.59 m2
Cena m2 8616.66 PLN
Cena: 479 000 PLN
3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Żytniej.
Lokal o powierzchni 55,59 m2 jest gotowy do zamieszkania i wykończony w bardzo dobrym stand...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 141.00 m2
Cena: 930 000 PLN
Oferta nr: 3701697
Koszalin
Ulica: Laurowa
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 141.00 m2
Cena m2 6595.74 PLN
Cena: 930 000 PLN
Dom szeregowy ulica Laurowa w Koszalinie!!
Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i lubianej części Koszalina, dzielnicy Rokosowo.
T...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 46.90 m2
Cena: 289 000 PLN
Oferta nr: 700556
Koszalin Na Skarpie
Ulica: Herberta
Pokoje: 0
Piętro: 7 / 10
Powierzchnia 46.90 m2
Cena m2 6162.05 PLN
Cena: 289 000 PLN
Oferta mieszkania 3 pokojowego o pow. 46,9m2, - pełna własność usytuowanego przy ul. Herberta w Koszalinie. Mieszkanie z loggią. Lokal rozkładowy, z osobną kuchnią, położony na 7 piętrze ( 2 windy ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3003.00 m2
Cena: 297 297 PLN
Oferta nr: 570151
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Powierzchnia 3003.00 m2
Cena m2 99.00 PLN
Cena: 297 297 PLN
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3003 m2, położona w miejscowości Strzeżenice (gmina Będzino, powiat koszaliński). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowej zab...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 817.00 m2
Cena: 98 040 PLN
Oferta nr: 2105681
Gniazdowo
Ulica: Gniazdowo
Powierzchnia 817.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 98 040 PLN
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 817 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gniazdowo (gm. Biesiekierz). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 799.00 m2
Cena: 95 880 PLN
Oferta nr: 2105680
Gniazdowo
Ulica: Gniazdowo
Powierzchnia 799.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 95 880 PLN
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 799 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gniazdowo (gm. Biesiekierz). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca na ...