Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 26.87 m2
Cena: 1 000 PLN
Oferta nr: 0802029
Koszalin Lechitów
Ulica: Kolejowa
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 26.87 m2
Cena m2 37.22 PLN
Cena: 1 000 PLN
Kawalerka do wynajęcia - Koszalin ul. Kolejowa
Rozkład pomieszczeń - pokój połączony z kuchnią , łazienka ( z prysznicem - wejście z kuchni), wc, przedpokój.
Mieszkanie jednostronne, wystawa okien...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403310
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem- Chłopy
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy, w kameralnej okolicy nad...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403309
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem - Chłopy
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy, w kameralnej okolicy na...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1018.00 m2
Cena: 163 000 PLN
Oferta nr: 4403316
Koszalin
Ulica: Pszeniczna
Powierzchnia 1018.00 m2
Cena m2 160.12 PLN
Cena: 163 000 PLN
Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (Osiedle Sarzyno – za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej).
Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przes...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.62 m2
Cena: 950 000 PLN
Oferta nr: 2105644
Mielno
Ulica: Pionierów
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 5
Powierzchnia 46.62 m2
Cena m2 20377.52 PLN
Cena: 950 000 PLN
ELEGANCKI W PEŁNI WYPOSAŻONY APARTAMENT W CAŁOROCZNYM KOMPLEKSIE DUNE - 20m OD PLAŻY.
Polecamy 2 - pokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką o łącznej powierzchni 46,62m2 oraz loggią o pow....
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 440.00 m2
Cena: 2 950 000 PLN
Oferta nr: 3701643
Cewlino
Ulica: Lipowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 440.00 m2
Cena m2 6704.55 PLN
Cena: 2 950 000 PLN
Są nieruchomości, które oferują dach nad głową i są miejsca, które pozwalają spełnić marzenie o przestrzeni, prywatności i życiu blisko natury.
Ta wyjątkowa nieruchomość w Cewlinie to propozy...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 51.30 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 3403307
Koszalin Koszalin
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 51.30 m2
Cena m2 7192.98 PLN
Cena: 369 000 PLN
Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro – Koszalin, ul. Bałtycka | 369.000 zł
Komfortowe, dwustronne mieszkanie o pow. 51,3m2, o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym piętrze w bloku.
...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3356.00 m2
Cena: 79 500 PLN
Oferta nr: 3701642
Koszalin
Ulica: Gnieźnieńska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 3356.00 m2
Cena m2 23.69 PLN
Cena: 79 500 PLN
Hala produkcyjno –magazynowa na wynajem lub sprzedaż
Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190
Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna hala produkcyjno–magazynowa z zapleczem socjalnym, położona w granicach adm...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3517.00 m2
Cena: 11 700 000 PLN
Oferta nr: 3701641
Koszalin
Ulica: Gnieźnieńska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 3517.00 m2
Cena m2 3326.70 PLN
Cena: 11 700 000 PLN
Hala produkcyjno –magazynowa na sprzedaż lub wynajem
Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 41.22 m2
Cena: 1 800 PLN
Oferta nr: 0207904
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 41.22 m2
Cena m2 43.67 PLN
Cena: 1 800 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,22 m2 położone w Koszalinie przy ul. Odrodzenia.
Mieszkanie jednostronne z tarasem, usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku mieszkalnym.
Rozkład pom...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 110.00 m2
Cena: 330 000 PLN
Oferta nr: 610579
Kościernica
Ulica: Kościernica
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 110.00 m2
Cena m2 3000.00 PLN
Cena: 330 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży dom położony w spokojnej okolicy – blisko jeziora i lasu w miejscowości Kościernica gmina Polanów.
Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok.110 m2, położony w malownic...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 72.61 m2
Cena: 515 000 PLN
Oferta nr: 3701640
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 72.61 m2
Cena m2 7092.69 PLN
Cena: 515 000 PLN
72m2 w centrum Koszalina na sprzedaż!
Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m2 z komórką lokatorską, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Koszalina.
Mieszkanie zn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 67.00 m2
Cena: 635 000 PLN
Oferta nr: 4403311
San Miguel De Salinas
Ulica: .
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 67.00 m2
Cena m2 9477.61 PLN
Cena: 635 000 PLN
Współczesne życie w zdrowym śródziemnomorskim klimacie
Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji położonej w urokliwej miejscowości San Miguel de Salinas, zaledwie 10 km od Morza Śródziemnego, na południ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 90.00 m2
Cena: 1 223 000 PLN
Oferta nr: 4403310
Alicante Punta Prima
Ulica: .
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 90.00 m2
Cena m2 13588.89 PLN
Cena: 1 223 000 PLN
Z przyjemnością prezentujemy ten wyjątkowy apartament na parterze z 2 sypialniami i 2 łazienkami, położony w bardzo poszukiwanej inwestycji La Recoleta w Punta Prima. Nieruchomość obejmuje miejsce par...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 831.00 m2
Cena: 960 000 PLN
Oferta nr: 2105642
Mielno Unieście
Ulica: Generała Maczka
Powierzchnia 831.00 m2
Cena m2 1155.23 PLN
Cena: 960 000 PLN
MIELNO!
PIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA TYLKO 30 M WYDMY I MORZA!
Pierwsza linia zabudowy od morza!
Opis nieruchomości - lokalizacja.
położenie: działka położona w Mielnie, przy ul. Generała Maczka (be...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3047.00 m2
Cena: 91 410 PLN
Oferta nr: 3701638
Polanów
Ulica: Sławieńska
Powierzchnia 3047.00 m2
Cena m2 30.00 PLN
Cena: 91 410 PLN
Szukasz swojego miejsca na wybudowanie domu zapraszamy do Polanowa!!!!
Posiadamy w ofercie kompleks 6 działek o powierzchni od 3000m2 do 3047m2 z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie.
Oferta d...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.16 m2
Cena: 240 000 PLN
Oferta nr: 700543
Koszalin
Ulica: Bogusława II
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 33.16 m2
Cena m2 7237.64 PLN
Cena: 240 000 PLN
Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta przy ul. Bogusława II.
Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia się!Do mieszkania p...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 160.00 m2
Cena: 599 000 PLN
Oferta nr: 660442
Kępa Świeszyńska
Ulica: Kępa Świeszyńska
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 160.00 m2
Cena m2 3743.75 PLN
Cena: 599 000 PLN
Dom wolnostojący położony w Kępie Świeszyńskiej gm. Świeszyno.
Nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy.
Jest to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta, blisko natu...
Liczba pokoi: 8
Powierzchnia 199.40 m2
Cena: 499 000 PLN
Oferta nr: 4403308
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 7 / 7
Powierzchnia 199.40 m2
Cena m2 2502.51 PLN
Cena: 499 000 PLN
Lokal użytkowy 199,4 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna)
Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina, tuż przy dworcu PKP/PKS, w bezpośrednim sąsiedztwie gł...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 47.25 m2
Cena: 319 000 PLN
Oferta nr: 2105641
Koszalin
Ulica: Lechicka
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Powierzchnia 47.25 m2
Cena m2 6751.32 PLN
Cena: 319 000 PLN
2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Lechickiej, położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.
Lokal o powierzchni 47,25 m2 jest gotowy do zamieszkania i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Mieszkani...