Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1088.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Oferta nr: 660319
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1088.00 m2
Cena m2 90.99 PLN
Cena: 99 000 PLN
Zamieszkaj w miejscu gdzie za oknem będziesz miał widok na las.
Działka położona w miejscowości Manowo przy ul. Bukowej w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny lasu, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo po...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 89 000 PLN
Oferta nr: 0207596
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 80.91 PLN
Cena: 89 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !!
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1100 m2, położona w miejscowości Dunowo gm. Świeszyno.
Atrakcyjna lokalizacja w cichej i malowniczej miejscowości w sąsiedzt...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 192.70 m2
Cena: 245 000 PLN
Oferta nr: 0207588
Biały Bór
Ulica: Kasztanowa
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 192.70 m2
Cena m2 1271.41 PLN
Cena: 245 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !!
Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 192,70 m2, położony w Białym Borze przy ul. Kasztanowej.
Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla domów jednorodz...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 110.13 m2
Cena: 680 400 PLN
Oferta nr: 3701375
Koszalin Hiacyntowe Ogrody
Ulica: Nowe Bielice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 110.13 m2
Cena m2 6178.15 PLN
Cena: 680 400 PLN
JUŻ GOTOWE !!
ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ
Osiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż jednostan...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 110.13 m2
Cena: 680 400 PLN
Oferta nr: 3701373
Nowe Bielice Hiacyntowe Ogrody
Ulica: Nowe Bielice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 110.13 m2
Cena m2 6178.15 PLN
Cena: 680 400 PLN
Szukasz budynku bezczynszowego, w nowoczesnej architekturze, gotowego do indywidualnej aranżacji?
Zapraszamy, JUŻ GOTOWE SZEREGI CZEKAJĄ NA CIEBIE!!
ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓ...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 121.65 m2
Cena: 799 PLN
Oferta nr: 620352
Koszalin Raduszka
Ulica: Chabrów
Pokoje: 6
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 121.65 m2
Cena m2 6.57 PLN
Cena: 799 PLN
POKOJE PRACOWNICZE z pięknym ogrodem do dyspozycji Wynajmujących! 12 miejsc obecnie, ale nie wynajmowane sa pojedyncze miejsca - trzeba wziąć 5 miejsc lub 7 miejsc albo całość czyli 12 miejsc
- 799 z...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 103.00 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 620350
Koszalin Północ
Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 103.00 m2
Cena m2 6786.41 PLN
Cena: 699 000 PLN
Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Osiedlu Północ przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego
Atutem nieruchomości jest nie tylko jej położenie, ale również to, że znajduje ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 150.00 m2
Cena: 4 500 PLN
Oferta nr: 4402915
Koszalin Strefa Ekonomiczna
Ulica: Strefa Ekonomiczna
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 150.00 m2
Cena m2 30.00 PLN
Cena: 4 500 PLN
Oferta wynajmu miejsc paletowych w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania. Oferta dotyczy 100 palet przez miesiąc w nowoczesnym magazynie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia dodatkowej obsług...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1242.00 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 0207582
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1242.00 m2
Cena m2 297.10 PLN
Cena: 369 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/twwa3red
Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1242 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej.
Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 495 000 PLN
Oferta nr: 0207581
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena m2 330.00 PLN
Cena: 495 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/22eewhrn
Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1500 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej.
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 769.00 m2
Cena: 275 000 PLN
Oferta nr: 0207580
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 769.00 m2
Cena m2 357.61 PLN
Cena: 275 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/nm5wtacy
Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 769 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej.
Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina,...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1191.00 m2
Cena: 399 000 PLN
Oferta nr: 0207579
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1191.00 m2
Cena m2 335.01 PLN
Cena: 399 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/yc3nphyd
Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1191 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej.
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 81.50 m2
Cena: 1 704 000 PLN
Oferta nr: 0207573
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 81.50 m2
Cena m2 20907.98 PLN
Cena: 1 704 000 PLN
Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem!
Obiekt oddany do użytku w 2023 roku,
Całość inwestycji sprzedana.
Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne ora...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.68 m2
Cena: 664 000 PLN
Oferta nr: 0207571
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 42.68 m2
Cena m2 15557.64 PLN
Cena: 664 000 PLN
Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem!
Obiekt oddany do użytku w 2023 roku,
Całość inwestycji sprzedana.
Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1040.00 m2
Cena: 180 000 PLN
Oferta nr: 0207570
Zagaje
Ulica: Zagaje
Powierzchnia 1040.00 m2
Cena m2 173.08 PLN
Cena: 180 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1040 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Zagaje k. Sarbinowa, ok. 1,5 km od morza.
Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo - Mieln...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 560.00 m2
Cena: 750 000 PLN
Oferta nr: 570134
Ostre Bardo
Ulica: Ostre Bardo
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 560.00 m2
Cena m2 1339.29 PLN
Cena: 750 000 PLN
Przedwojenny dom wolnostojący po generalnym remoncie + budynki do produkcji wyrobów z drewna.
Powierzchnia budynku mieszkalnego ok. 160 m2. Budynki ok. 400 m2 zabudowy.
Działki zabudowane i rolne to oko...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 126.00 m2
Cena: 465 000 PLN
Oferta nr: 570133
Kołomąt
Ulica: Kołomąt
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 126.00 m2
Cena m2 3690.48 PLN
Cena: 465 000 PLN
Domki letniskowe na sprzedaż – Kołomąt, Jezioro Drawsko (Pojezierze Drawskie)
?Szukasz dochodowej inwestycji lub własnego azylu na Pojezierzu Drawskim? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość rekreacyjn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 613.30 m2
Cena: 15 300 PLN
Oferta nr: 3701367
Koszalin
Ulica: Szczecińska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 613.30 m2
Cena m2 24.95 PLN
Cena: 15 300 PLN
Hala pod wynajem w centrum Koszalina, blisko cargo PKP i PKS.
Pomieszczenia hali wraz z powierzchnią biurową 613,30m2
Koszalin ul. Szczecińska
Oferujemy pod wynajem halę o powierzchnia zabudowy 550m2 w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena: 4 500 000 PLN
Oferta nr: 610421
Koszalin
Ulica: Wenedów
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena m2 3510.14 PLN
Cena: 4 500 000 PLN
Budynek usługowo handlowy blisko centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem.
Działka ogrodzona o regularnym kształcie. Ogrodzenie działki systemowe .
Dwie bramy wjazdowe na teren posesji.
W części centr...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 13979.00 m2
Cena: 2 000 000 PLN
Oferta nr: 4402900
Koszalin
Ulica: Lechicka
Powierzchnia 13979.00 m2
Cena m2 143.07 PLN
Cena: 2 000 000 PLN
Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina).
Nieruchomość w Miejscowym Planie zagospodarowania przestr...