Lista ofert

Pasujące oferty: 1002
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 10070.00 m2
Cena: 549 000 PLN
Oferta nr: 2105626
Niekłonice
Ulica: Wiśniowa
Powierzchnia 10070.00 m2
Cena m2 54.52 PLN

Cena: 549 000 PLN
DZIAŁKA DLA INWESTORA Z CIEKAWYM POMYSŁEM. Teren o pow. 1.007 ha zlokalizowany w miejscowości Niekłonice, Gm. Świeszyno, przy ul. Wiśniowej. Położenie: Niekłonice znajdują się na obrzeżach Koszal...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 30.49 m2
Cena: 430 500 PLN
Oferta nr: 700533
Ustronie Morskie
Ulica: Górna
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 30.49 m2
Cena m2 14119.38 PLN
Cena: 430 500 PLN
Na sprzedaż nowoczesny apartament 1-pokojowy z aneksem kuchennym i balkonem – Holiday Park, Ustronie Morskie, ok. 400m od plaży! Przedstawiamy atrakcyjny apartament o pow.30,49 m2 typu studio położony...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 220.75 m2
Cena: 590 000 PLN
Oferta nr: 2105623
Paprotno Paprotno
Ulica: Paprotno
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 220.75 m2
Cena m2 2672.71 PLN
Cena: 590 000 PLN
Nowoczesny dom dla wymagającego klienta. Prezentujemy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Paprotnie, około 800m od morza. Dom wykonany według projektu domu "M66 Światło Księż...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 229.17 m2
Cena: 368 000 PLN
Oferta nr: 3701605
Świeszyno
Ulica: Świeszyno
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 229.17 m2
Cena m2 1605.79 PLN
Cena: 368 000 PLN
Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość gruntową z rozpoczętą budową!! Inwestycja realizowana na podstawie projektu "domu w agapantach (G2)”. Rozpoczęta budowa domu jednorodzinneg...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 155.71 m2
Cena: 1 050 000 PLN
Oferta nr: 3701604
Koszalin Raduszka
Ulica: Goździków
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 155.71 m2
Cena m2 6743.30 PLN
Cena: 1 050 000 PLN
DOM JEDNORODZINNY Z ODDZIELNYM GARAŻEM NA DUŻEJ DZIAŁCE - KOSZALIN, OSIEDLE RADUSZKA! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Koszalinie przy ulicy Goździków, na działce o powierzchni 1108m2, stan...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 180.00 m2
Cena: 8 000 PLN
Oferta nr: 4403280
Koszalin
Ulica: Batalionów Chłopskich
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 180.00 m2
Cena m2 44.44 PLN
Cena: 8 000 PLN
Obiekt usługowo–magazynowo–produkcyjny na wynajem – 180 m2 + plac 800 m2 Oferujemy na wynajem funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 180 m2, idealny pod działalność usługową, magazynową, prod...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1305.00 m2
Cena: 149 000 PLN
Oferta nr: 660434
Biały Bór Kaliska
Ulica: Kwiatowa
Powierzchnia 1305.00 m2
Cena m2 114.18 PLN

Cena: 149 000 PLN
Działka położona w miejscowości Biały Bór, w okolicy ul. Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni 1305 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych. W bezpośrednim...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 138400.00 m2
Cena: 549 000 PLN
Oferta nr: 4403279
Malechowo
Ulica: Malechowo, Pękanino
Powierzchnia 138400.00 m2
Cena m2 3.97 PLN

Cena: 549 000 PLN
Na sprzedaż — grunt rolny 13,84 ha w Malechowie Oferujemy do sprzedaży zbiór działek rolnych o łącznej powierzchni 13,84 ha, położonych w gminie Malechowo, w spokojnej i zielonej okolicy — idealne ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1952.00 m2
Cena: 899 000 PLN
Oferta nr: 620492
Bobolin
Ulica: Darłowska
Powierzchnia 1952.00 m2
Cena m2 460.55 PLN

Cena: 899 000 PLN
Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w nadmorskiej miejscowości Bobolin (gmina Darłowo), zaledwie ok. 750 metrów w linii prostej od szerokiej, piaszczystej pl...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3096.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 4403278
Parnowo
Ulica: Parnowo
Powierzchnia 3096.00 m2
Cena m2 61.05 PLN

Cena: 189 000 PLN
Działka 3019 m2 przy asfaltowej drodze – Parnowo, gm. Biesiekierz (10 km od morza) Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze 84/7, położona w miejscowości Parnowo, gmina Biesiekierz, powiat koszali...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3096.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 4403277
Parnowo
Ulica: Parnowo
Powierzchnia 3096.00 m2
Cena m2 61.05 PLN

Cena: 189 000 PLN
Działka 3096 m2 przy asfaltowej drodze – Parnowo, gm. Biesiekierz (10 km od morza) Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze 84/8, położona w miejscowości Parnowo, gmina Biesiekierz, powiat koszali...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 611.00 m2
Cena: 170 000 PLN
Oferta nr: 4403276
Polanów
Ulica: Mokra
Powierzchnia 611.00 m2
Cena m2 278.23 PLN

Cena: 170 000 PLN
Na sprzedaż – działka inwestycyjna w centrum Polanowa Oferuję działkę o powierzchni 611 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu, położoną w samym sercu Polanowa. To idealna propozycja dla inwestor...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1299.00 m2
Cena: 194 850 PLN
Oferta nr: 4403275
Manowo
Ulica: Łąkowa
Powierzchnia 1299.00 m2
Cena m2 150.00 PLN

Cena: 194 850 PLN
Działka budowlana w Manowie – 1299 m2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1299 m2, położona w Manowie, w spokojnej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Przedmiotem sprzedaży jest działka ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1124.00 m2
Cena: 168 600 PLN
Oferta nr: 4403273
Manowo
Ulica: Łąkowa
Powierzchnia 1124.00 m2
Cena m2 150.00 PLN

Cena: 168 600 PLN
Działka budowlana w Manowie – 1124 m2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1124 m2, położona w Manowie, w spokojnej okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka ma kształt prostokąta o wym...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena: 4 500 000 PLN
Oferta nr: 3701601
Koszalin
Ulica: Wenedów
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena m2 3510.14 PLN
Cena: 4 500 000 PLN
Budynek usługowo handlowy blisko centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem. Działka ogrodzona o regularnym kształcie. Ogrodzenie działki systemowe . Dwie bramy wjazdowe na teren posesji. W części centr...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 50.68 m2
Cena: 663 908 PLN
Oferta nr: 3701600
Mielno
Ulica: Pogodna
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 50.68 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 663 908 PLN
Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka lokatorska. Stan deweloperski, ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 50.57 m2
Cena: 642 467 PLN
Oferta nr: 3701599
Mielno
Ulica: Pogodna
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 50.57 m2
Cena m2 12704.51 PLN
Cena: 642 467 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 66.33 m2
Cena: 1 094 446 PLN
Oferta nr: 3701598
Mielno
Ulica: Pogodna
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 4
Powierzchnia 66.33 m2
Cena m2 16500.02 PLN
Cena: 1 094 446 PLN
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 76.43 m2
Cena: 1 230 523 PLN
Oferta nr: 3701597
Mielno
Ulica: Pogodna
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 76.43 m2
Cena m2 16100.00 PLN
Cena: 1 230 523 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 68.23 m2
Cena: 852 875 PLN
Oferta nr: 3701596
Mielno
Ulica: Pogodna
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 68.23 m2
Cena m2 12500.00 PLN
Cena: 852 875 PLN
Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Trzy pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Stan deweloperski, lokal na III piętrze. Do wykorzystania st...

Wynajem:

Sprzedaż: