Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1185.00 m2
Cena: 165 900 PLN
Oferta nr: 570140
Będzinko Barnin
Ulica: Barnin
Powierzchnia 1185.00 m2
Cena m2 140.00 PLN
Cena: 165 900 PLN
Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1185 m2 położoną w miejscowości Będzinko - Barnin k. Sarbinowa, ok. 3 km od morza.
Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Będzino - Sarbinowo - Chł...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 886.00 m2
Cena: 221 500 PLN
Oferta nr: 3701467
Charzyno
Ulica: Charzyno
Powierzchnia 886.00 m2
Cena m2 250.00 PLN
Cena: 221 500 PLN
Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 886 m2, położoną na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Charzyno, zaledwie 8 km od Kołobrzegu i 3 km od drogi ekspresowej S6/S11.
Os...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 807.00 m2
Cena: 201 750 PLN
Oferta nr: 3701466
Charzyno
Ulica: Charzyno
Powierzchnia 807.00 m2
Cena m2 250.00 PLN
Cena: 201 750 PLN
Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 807 m2, położoną na prestiżowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Charzyno, zaledwie 8 km od Kołobrzegu i 3 km od drogi ekspresowej S6/S11.
Os...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2495.00 m2
Cena: 115 000 PLN
Oferta nr: 2105493
Stare Bielice
Ulica: Stare Bielice
Powierzchnia 2495.00 m2
Cena m2 46.09 PLN
Cena: 115 000 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Teren zlokalizowany w miejscowości Stare Bielice, Gm. Biesiekierz,
Położenie: teren składa się z 2 działek,
Teren położony na szybko rozwijającym się osiedlu domó...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 1920.00 m2
Cena: 26 000 PLN
Oferta nr: 700483
Białogard
Ulica: Królowej Jadwigi
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 1920.00 m2
Cena m2 13.54 PLN
Cena: 26 000 PLN
Na wynajem komples 3 hal magazynowych z placem w dzielnicy przemysłowej przy ul. Królowej Jadwigi w Białogardzie, w tym jedna z powierzchnią biurową.
Plac przy budynkach z dwiema bramami wjazdowymi. Pla...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 17681.00 m2
Cena: 2 298 530 PLN
Oferta nr: 2105492
Koszalin
Ulica: Pszeniczna
Powierzchnia 17681.00 m2
Cena m2 130.00 PLN
Cena: 2 298 530 PLN
Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Działka zlokalizowana w miejscowości Koszalin, obr. 0049 przy ul. Pszenicznej.
...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 57834.00 m2
Cena: 7 518 420 PLN
Oferta nr: 2105491
Koszalin
Ulica: Pszeniczna
Powierzchnia 57834.00 m2
Cena m2 130.00 PLN
Cena: 7 518 420 PLN
Teren inwestycyjny dla dewelopera przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną oraz zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną.
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Działka zlokalizowana w miejscowości K...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1046.00 m2
Cena: 125 520 PLN
Oferta nr: 2105488
Konikowo
Ulica: Konstruktorów
Powierzchnia 1046.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 125 520 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Działka zlokalizowana w miejscowości Konikowo, Gm. Świeszyno,
Położenie: działka położona w kompleksie działek, na osiedlu mieszkaniowym nowo budowanych domów 1-ro...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1058.00 m2
Cena: 126 960 PLN
Oferta nr: 2105487
Konikowo
Ulica: Konstruktorów
Powierzchnia 1058.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 126 960 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 2105485
Konikowo
Ulica: Konstruktorów
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 120 000 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 2105484
Konikowo
Ulica: Konstruktorów
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena m2 120.00 PLN
Cena: 120 000 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1002.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 660378
Mścice
Ulica: Tulipanowa
Powierzchnia 1002.00 m2
Cena m2 124.75 PLN
Cena: 125 000 PLN
Działka położona w Mścicach przy ul. Tulipanowej w miejscowości graniczącej z miastem Koszalin.
Nieruchomość o powierzchni 1002 m2, zlokalizowana na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jedno...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 799.00 m2
Cena: 63 920 PLN
Oferta nr: 1001394
Rosnowo Rosnowo
Ulica: Rosnowo
Powierzchnia 799.00 m2
Cena m2 80.00 PLN
Cena: 63 920 PLN
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W ROSNOWIE, GM. MANOWO
POD DOMKI JEDNORODZINNE
Z WARUNKAMI ZABUDOWY
Prezentujemy wyjątkową ofertę działki w Rosnowie, gm. Manowo nad Kanałem Rosnowskim w woj. Zachodniopomorskim...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 94.77 m2
Cena: 5 500 PLN
Oferta nr: 620433
Koszalin
Ulica: 1 Maja
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 94.77 m2
Cena m2 58.04 PLN
Cena: 5 500 PLN
WYNAJEM LOKALU USŁUGOWEGO – IDEALNE MIEJSCE DLA BRANŻY BEAUTY!
Szukasz prestiżowej lokalizacji dla swojego salonu beauty?
Oferujemy do wynajęcia stylowy i w pełni wyposażony lokal usługowy o powier...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 29.00 m2
Cena: 330 000 PLN
Oferta nr: 610488
Chłopy
Ulica: Kapitańska
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 29.00 m2
Cena m2 11379.31 PLN
Cena: 330 000 PLN
Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży !!!
Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony .
Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na wyposaż...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1461.00 m2
Cena: 489 000 PLN
Oferta nr: 3403218
Mielno Mielno
Ulica: Klonowa
Powierzchnia 1461.00 m2
Cena m2 334.70 PLN
Cena: 489 000 PLN
DZIAŁKA BUDOWLANA W MIELNIE – 700m od morza!
Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w nadmorskim Mielnie. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, z bezpośred...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1779.00 m2
Cena: 142 320 PLN
Oferta nr: 1001393
Rosnowo Rosnowo
Ulica: Rosnowo
Powierzchnia 1779.00 m2
Cena m2 80.00 PLN
Cena: 142 320 PLN
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI W ROSNOWIE, GM. MANOWO
POD DOMKI JEDNORODZINNE
Z WARUNKAMI ZABUDOWY
Wyjątkowa oferta działek budowlanych w Rosnowie, gm. Manowo!
Lokalizacja: Nad Kanałem Rosnowskim, woj. Zachodn...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 52.67 m2
Cena: 420 000 PLN
Oferta nr: 610476
Koszalin
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 52.67 m2
Cena m2 7974.18 PLN
Cena: 420 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe położone w nowo budowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Powstańców Wielkopolskich - Budynek 2
Mieszkanie B0.M3 składa się z salonu połączonego z anekse...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 6300.00 m2
Cena: 85 000 PLN
Oferta nr: 3403216
Będzino Będzino
Ulica: Będzino
Powierzchnia 6300.00 m2
Cena m2 13.49 PLN
Cena: 85 000 PLN
Atrakcyjna działka rolna w Będzinie !
Na sprzedaż działka rolna o pow. 6.300 m2.
OPIS :
Działka nr 15 obr Będzino znajduje się po północnej stronie drogi krajowej blisko miejscowości Będzinko, w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 19100.00 m2
Cena: 171 900 PLN
Oferta nr: 3403213
Słowienkowo Słowienkowo
Ulica: Słowienkowo
Powierzchnia 19100.00 m2
Cena m2 9.00 PLN
Cena: 171 900 PLN
DZIAŁKA INWESTYCYJNA W SŁOWIENKOWIE – NA SPRZEDAŻ!
Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną, położoną w malowniczej miejscowości Słowienkowo, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi e...