Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1367.00 m2
Cena: 95 690 PLN
Oferta nr: 100365
Świeszyno .
Ulica: .
Powierzchnia 1367.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 95 690 PLN
**DZIAŁKA BUDOWLANA** o numerze 367/4, położona w miejscowości #Świeszyno.
Powierzchnia: 1367 m2
Cena: 95.690 zł (70zł za m2)
Działka jest uzbrojona we wszystkie niezbędne media - energia elektryc...