Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 44.00 m2
Cena: 82 000 PLN
Oferta nr: 2105667
Świeszyno
Ulica: Świeszyno
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 44.00 m2
Cena m2 1863.64 PLN
Cena: 82 000 PLN
Dom wolno stojący w Świeszynie do kapitalnego remontu, okazyjna cena!
Lokalizacja.
Świeszyno, centrum miejscowości.
Położenie wśród innych domów jednorodzinnych.
Zaledwie 6 km od Koszalina.
Opis ni...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 151.80 m2
Cena: 750 000 PLN
Oferta nr: 3403323
Koszalin Rokosowo
Ulica: Cisowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 151.80 m2
Cena m2 4940.71 PLN
Cena: 750 000 PLN
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Koszalin, Rokosowo, ul. Cisowa
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,8 m2, położony na działce o powierzchni 374 m2.Zlokalizowany w jedn...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 58.00 m2
Cena: 275 000 PLN
Oferta nr: 3701688
Koszalin Centrum
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Powierzchnia 58.00 m2
Cena m2 4741.38 PLN
Cena: 275 000 PLN
Mieszkanie z duszą w sercu miasta – klimat kamienicy, którego nie da się podrobić
Są mieszkania zwykłe… i są takie, które mają historię, charakter i niepowtarzalny klimat. To jest właśnie jed...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 29.40 m2
Cena: 373 380 PLN
Oferta nr: 3701687
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 29.40 m2
Cena m2 12700.00 PLN
Cena: 373 380 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy jednopokojowy apartament o powierzchni 29,40 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 m...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 29.30 m2
Cena: 389 690 PLN
Oferta nr: 3701686
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 29.30 m2
Cena m2 13300.00 PLN
Cena: 389 690 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 29,30 mkw z tarasem położony na pierwszym piętrze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw. W...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.50 m2
Cena: 452 600 PLN
Oferta nr: 3701685
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.50 m2
Cena m2 12400.00 PLN
Cena: 452 600 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 36,50 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.80 m2
Cena: 456 320 PLN
Oferta nr: 3701684
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.80 m2
Cena m2 12400.00 PLN
Cena: 456 320 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 36,80 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 37.20 m2
Cena: 461 280 PLN
Oferta nr: 3701683
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 37.20 m2
Cena m2 12400.00 PLN
Cena: 461 280 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 37,20 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 39.90 m2
Cena: 554 610 PLN
Oferta nr: 3701682
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 39.90 m2
Cena m2 13900.00 PLN
Cena: 554 610 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 39,90 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.50 m2
Cena: 452 600 PLN
Oferta nr: 3701681
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.50 m2
Cena m2 12400.00 PLN
Cena: 452 600 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.70 m2
Cena: 480 770 PLN
Oferta nr: 3701680
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.70 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 480 770 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 36,70 mkw z tarasem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw. Wysoka jako...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.70 m2
Cena: 480 770 PLN
Oferta nr: 3701679
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.70 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 480 770 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.70 m2
Cena: 480 770 PLN
Oferta nr: 3701678
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.70 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 480 770 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 39.70 m2
Cena: 531 980 PLN
Oferta nr: 3701677
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 39.70 m2
Cena m2 13400.00 PLN
Cena: 531 980 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 39,70 mkw z tarasem i ogródkiem położony na parterze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 37.00 m2
Cena: 484 700 PLN
Oferta nr: 3701676
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 37.00 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 484 700 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Prezentujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 37 mkw z tarasem położony na pierwszym piętrze.
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw. Wyso...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 29.30 m2
Cena: 389 690 PLN
Oferta nr: 3701675
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 29.30 m2
Cena m2 13300.00 PLN
Cena: 389 690 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.70 m2
Cena: 480 770 PLN
Oferta nr: 3701674
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 36.70 m2
Cena m2 13100.00 PLN
Cena: 480 770 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 39.90 m2
Cena: 554 610 PLN
Oferta nr: 3701673
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 39.90 m2
Cena m2 13900.00 PLN
Cena: 554 610 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
36 kameralnych apartamentów o powierzchni 29 do 40 mkw...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 37.00 m2
Cena: 499 500 PLN
Oferta nr: 3701672
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 37.00 m2
Cena m2 13500.00 PLN
Cena: 499 500 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 37.00 m2
Cena: 499 500 PLN
Oferta nr: 3701671
Gąski Gąski
Ulica: Gąski
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 37.00 m2
Cena m2 13500.00 PLN
Cena: 499 500 PLN
Apartamenty tylko 115 metrów od plaży !!!