Lista ofert

Pasujące oferty: 1011
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.23 m2
Cena: 711 749 PLN
Oferta nr: 3701709
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.23 m2
Cena m2 16092.00 PLN
Cena: 711 749 PLN
Inwestycja Sosnova Park zlokalizowana jest w Mielnie przy ul. Sosnowej ,w bliskiej odległości od plaży i morskiej promenady, w otoczeniu z jednej strony ścianą lasu oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pre...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.44 m2
Cena: 715 128 PLN
Oferta nr: 3701708
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.44 m2
Cena m2 16091.99 PLN
Cena: 715 128 PLN
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 180.00 m2
Cena: 799 000 PLN
Oferta nr: 2105685
Mielno
Ulica: Kwiatowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 180.00 m2
Cena m2 4438.89 PLN
Cena: 799 000 PLN
Pensjonat w Mielnie – 700 m od plaży Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej części Mielno przy ul. Kwiatowej, usytuowany na działce o powierzchni 550 m2, w otoczeniu domów wczasowych i pensjona...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.85 m2
Cena: 750 789 PLN
Oferta nr: 3701707
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.85 m2
Cena m2 16740.00 PLN
Cena: 750 789 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.77 m2
Cena: 853 540 PLN
Oferta nr: 3701706
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.77 m2
Cena m2 19065.00 PLN
Cena: 853 540 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 43.35 m2
Cena: 812 803 PLN
Oferta nr: 3701705
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 43.35 m2
Cena m2 18749.78 PLN
Cena: 812 803 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.27 m2
Cena: 811 336 PLN
Oferta nr: 3701704
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.27 m2
Cena m2 18326.99 PLN
Cena: 811 336 PLN
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 20.29 m2
Cena: 199 000 PLN
Oferta nr: 3403336
Koszalin Śródmieście
Ulica: Śródmieście
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 20.29 m2
Cena m2 9807.79 PLN
Cena: 199 000 PLN
Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 20,29 m2, położony w samym sercu Koszalin, w starannie odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze bud...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.94 m2
Cena: 823 615 PLN
Oferta nr: 3701703
Mielno
Ulica: Sosonowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 44.94 m2
Cena m2 18326.99 PLN
Cena: 823 615 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 38400.00 m2
Cena: 190 000 PLN
Oferta nr: 700559
Byszyno
Ulica: Byszyno
Powierzchnia 38400.00 m2
Cena m2 4.95 PLN

Cena: 190 000 PLN
Na sprzedaż działka nr 119/1 porośnięta lasem, w miejscowości Byszyno, Gmina Białogard. W wypisie z rejestru gruntów LsV - 3,73 ha i N - 0,11 ha. Wg danych umieszczonych na www.bdl.lasy.gov.pl - głów...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3494.00 m2
Cena: 130 000 PLN
Oferta nr: 1001413
Pleśna
Ulica: Pleśna
Powierzchnia 3494.00 m2
Cena m2 37.21 PLN

Cena: 130 000 PLN
Działka rolna o powierzchni 3494 m2, która znajduję się w Pleśnej, gmina Będzino. Działka posiada udziały w drogach dojazdowych, znajduje się na terenach zalewowych rzeki Czerwonej, dlatego są ogra...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.80 m2
Cena: 1 450 PLN
Oferta nr: 4403363
Koszalin
Ulica: Niepodległości
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 10
Powierzchnia 46.80 m2
Cena m2 30.98 PLN
Cena: 1 450 PLN
2-pokojowe mieszkanie na wynajem Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m2, położone na parterze w wieżowcu przy ul. Niepodległości w Koszalinie. Lokal usytuowany w bliskiej odległości o...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena: 474 000 PLN
Oferta nr: 3701702
Wyszebórz
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 7900.00 m2
Cena m2 60.00 PLN

Cena: 474 000 PLN
DZIAŁKI INWESTYCYJNE WYSZEBÓRZ, BLISKO JEZIORA, WARUNKI ZABUDOWY W TRAKCIE Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w miejscowości Wyszebórz, gmina Manowo. Oferta obejmuje dwie działki o d...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.78 m2
Cena: 355 000 PLN
Oferta nr: 3403335
Koszalin Koszalin
Ulica: Orla
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 44.78 m2
Cena m2 7927.65 PLN
Cena: 355 000 PLN
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78 m2, położone na I piętrze przy ul. Orlej w Koszalinie. Nieruchomość posiada spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, co stanowi ba...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 185.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Oferta nr: 0207930
Białogard
Ulica: Grunwaldzka
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 185.00 m2
Cena m2 1075.68 PLN
Cena: 199 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 185 m2, położona przy głównej ul. Grunwaldzkiej w Białogardzie. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. W planie zagospodarowania nieruch...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.31 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 2105684
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 83.31 m2
Cena m2 8162.29 PLN
Cena: 680 000 PLN
KOMFORTOWY APARTAMENT 83,31 m2 | CENTRUM | UL. ODRODZENIA Prezentujemy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w sercu miasta przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budyn...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 328.00 m2
Cena: 775 000 PLN
Oferta nr: 3701701
Smolne
Ulica: Smolne
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 328.00 m2
Cena m2 2362.80 PLN
Cena: 775 000 PLN
Siedlisko blisko morza!!! Smolne koło Hortulusa w Dobrzycy zaprasza nowego właściciela!! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z dużą działką ( 9900,00m2) zabudowana budynkami gospodarczymi i domem p...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 70.00 m2
Cena: 435 000 PLN
Oferta nr: 0802033
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 70.00 m2
Cena m2 6214.29 PLN
Cena: 435 000 PLN
Wyjątkowy domek rekreacyjny w Strzeżenicach – blisko morza, jeziora i dużych możliwości inwestycyjnych. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony domek rekreacji indywidualnej, położon...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 8483.00 m2
Cena: 24 995 000 PLN
Oferta nr: 2105683
Gąski
Ulica: Plażowa
Powierzchnia 8483.00 m2
Cena m2 2946.48 PLN

Cena: 24 995 000 PLN
UNIKALNA OKAZJA INWESTYCYJNA – I LINIA BRZEGU MORSKIEGO NAJPIĘKNIEJSZA DZIAŁKA w GĄSKACH Lokalizacja, która broni się sama. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w malown...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 29.00 m2
Cena: 1 300 PLN
Oferta nr: 700558
Koszalin
Ulica: Racławicka
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 29.00 m2
Cena m2 44.83 PLN
Cena: 1 300 PLN
Na wynajem lokal użytkowy o pow.29 m2. Lokal przedzielony ściankami działowymi obecnie 3 pomieszczenia oraz łazienka, możliwość własnej aranżacji. Wcześniej funkcjonował jako gabinet kosmetyczny, stu...

Wynajem:

Sprzedaż: