Lista ofert

Pasujące oferty: 1011
Liczba pokoi: 13
Powierzchnia 350.00 m2
Cena: 1 399 000 PLN
Oferta nr: 2105548
Mielno Unieście
Ulica: Przyjaciół
Pokoje: 13
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 350.00 m2
Cena m2 3997.14 PLN
Cena: 1 399 000 PLN
Prezentujemy atrakcyjny pensjonat po kapitalnym remoncie, położony w Mielnie w dzielnicy Unieście, na działce o powierzchni 710m2. NOWA NIŻSZA CENA O 191.000zł!!!!! LOKALIZACJA: Obiekt znajduje się ...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 21.09 m2
Cena: 350 000 PLN
Oferta nr: 620450
Grzybowo
Ulica: Marynarska
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 21.09 m2
Cena m2 16595.54 PLN
Cena: 350 000 PLN
Kawalerka / 2 osobowy Apartament z ogródkiem / 200 m od plaży! Apartament znajduje się w butikowym, eleganckim obiekcie w odległości 200m od Morza Bałtyckiego, w pierwszej linii zabudowy od parku nadm...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 35.44 m2
Cena: 265 000 PLN
Oferta nr: 610509
Koszalin Centrum
Ulica: Połtawska
Pokoje: 2
Piętro: 5 / 5
Powierzchnia 35.44 m2
Cena m2 7477.43 PLN
Cena: 265 000 PLN
Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2 pokojowe położone w Koszalinie przy ul. Połtawskiej. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w budynku V piętrowym z dwoma windami. Na budynku zainstalowana jest in...
Liczba pokoi: 20
Powierzchnia 1370.00 m2
Cena: 2 200 000 PLN
Oferta nr: 0207804
Tychówko
Ulica: Tychówko
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 1370.00 m2
Cena m2 1605.84 PLN
Cena: 2 200 000 PLN
Przepięknie położony zespół pałacowo-parkowy w miejscowości Tychówko na trasie Kołobrzeg - Połczyn-Zdrój. Powierzchnia pałacu 950 m2. Budynek został wybudowany na początku XX wieku, ma symetryc...
Liczba pokoi: 20
Powierzchnia 1370.00 m2
Cena: 2 200 000 PLN
Oferta nr: 0207803
Tychówko
Ulica: Tychówko
Pokoje: 20
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 1370.00 m2
Cena m2 1605.84 PLN
Cena: 2 200 000 PLN
Przepięknie położony zespół pałacowo-parkowy w miejscowości Tychówko - na trasie Kołobrzeg - Połczyn-Zdrój. Powierzchnia pałacu 950 m2. Budynek został wybudowany na początku XX wieku, ma symetr...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 34945.00 m2
Cena: 6 814 275 PLN
Oferta nr: 700501
Koszalin
Ulica: Wołyńska
Powierzchnia 34945.00 m2
Cena m2 195.00 PLN

Cena: 6 814 275 PLN
Przedmiotem sprzedaży są działki, które zlokalizowane są dokładnie vis a vis Panattoni w Koszalinie, przy ul. Wołyńskiej. Oferta na wyłączność. Dojazd do ulicy Wołyńskiej od ulicy Lechickiej i...
Liczba pokoi: 9
Powierzchnia 286.00 m2
Cena: 1 560 000 PLN
Oferta nr: 0207800
Kołobrzeg
Ulica: Brylantowa
Pokoje: 9
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 286.00 m2
Cena m2 5454.55 PLN
Cena: 1 560 000 PLN
Na sprzedaż dom mieszkalno - wczasowy o pow. 286 m2, położony w Kołobrzegu przy ul. Brylantowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie osiedla Radzikowo III, w sąsiedztwie nadmorskich terenów rekreacyjnych...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1269.00 m2
Cena: 42 000 PLN
Oferta nr: 660406
Drzewiany
Ulica: Drzewiany
Powierzchnia 1269.00 m2
Cena m2 33.10 PLN

Cena: 42 000 PLN
Działka o pow. 1269m położona w miejscowości Drzewiany gm. Bobolice. Nieruchomość idealna dla amatorów ciszy i spokoju. W okolicy liczne jeziora oraz piękne tereny leśne. Działka w kształcie pro...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 52.55 m2
Cena: 299 000 PLN
Oferta nr: 0207797
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Powierzchnia 52.55 m2
Cena m2 5689.82 PLN
Cena: 299 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52,55 m2 w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje (z jednego ...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 1132.00 m2
Cena: 18 112 PLN
Oferta nr: 4403161
Koszalin
Ulica: Osiedle Morskie
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 1132.00 m2
Cena m2 16.00 PLN
Cena: 18 112 PLN
Obiekt handlowo-magazynowo-produkcyjny - 1132 m2 - w przemysłowej części Koszalina. W skład nieruchomości wchodzą: - schowroom (sala sprzedaży): 206 M2 - magazyn 1: 473 m2 - magazyn 2: 330 m2 - za...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 236.00 m2
Cena: 1 990 000 PLN
Oferta nr: 620448
Rymań
Ulica: Koszalińska
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 236.00 m2
Cena m2 8432.20 PLN
Cena: 1 990 000 PLN
Kompleks nieruchomości na sprzedaż – Rymań, ul. Koszalińska Powierzchnia: 4,7542 ha | Gotowy dom | Drugi budynek | Budynek handlowo-gastronomiczny | Wiata | Spokojna okolica | Idealne miejsce do życia...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1038.00 m2
Cena: 75 000 PLN
Oferta nr: 4403158
Stare Bielice
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 1038.00 m2
Cena m2 72.25 PLN

Cena: 75 000 PLN
DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. BEZPIECZNY ZAKUP DZIAŁKI POD BUDOWĘ. BEZPIECZNA INWESTYCJA. Działka budowlana w Starych Bielicach w drugiej linii zabudowy od ulicy Platanowej. Sąsiednie działk...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1038.00 m2
Cena: 75 000 PLN
Oferta nr: 4403154
Stare Bielice
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 1038.00 m2
Cena m2 72.25 PLN

Cena: 75 000 PLN
DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY. BEZPIECZNY ZAKUP DZIAŁKI BUDOWLANEJ. BEZPIECZNA INWESTYCJA. Działka budowlana w Starych Bielicach w drugiej linii zabudowy od ulicy Platanowej. Dojazd do działki z ulicy Li...
Liczba pokoi: 13
Powierzchnia 350.00 m2
Cena: 1 399 000 PLN
Oferta nr: 2105542
Mielno Unieście
Ulica: Przyjaciół
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 350.00 m2
Cena m2 3997.14 PLN
Cena: 1 399 000 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 66.19 m2
Cena: 799 000 PLN
Oferta nr: 700497
Darłówko
Ulica: Północna
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 66.19 m2
Cena m2 12071.31 PLN
Cena: 799 000 PLN
Obniżka 40tys. taniej nowa cena! Przedstawiamy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone ok.300 m od morza w Darłówku Wschodnim, przy ul. Północnej. Lokal znajduje się na 1 piętr...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 186.00 m2
Cena: 890 000 PLN
Oferta nr: 0207793
Będzino
Ulica: Będzino
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 186.00 m2
Cena m2 4784.95 PLN
Cena: 890 000 PLN
Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny z garażem – zaledwie 5 km od morza! Dom wolnostojący o powierzchni 186m2, położony w miejscowości Będzino – tylko 12 km od Koszalina i 5 km od...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 52.51 m2
Cena: 824 407 PLN
Oferta nr: 3701493
Sarbinowo Sarbinove Osiedle Apartemtnowe
Ulica: Wydmowa A1-M.10
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 52.51 m2
Cena m2 15700.00 PLN
Cena: 824 407 PLN
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w pasie nadmorskim w miejscowości Sarbinowo!!! Sarbinove to nowoczesne osiedle apartamentowe zlokalizowane jedynie 190m od plaży polskiego morza!!...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 52.70 m2
Cena: 779 960 PLN
Oferta nr: 3701489
Sarbinowo Sarbinove Osiedle Apartemtnowe
Ulica: Wydmowa A1-M.1
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 52.70 m2
Cena m2 14800.00 PLN
Cena: 779 960 PLN
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 140.10 m2
Cena: 930 000 PLN
Oferta nr: 660403
Koszalin Morskie
Ulica: Jantarowa
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 140.10 m2
Cena m2 6638.12 PLN
Cena: 930 000 PLN
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z dużymi możliwościami aranżacyjnymi! Oferujemy dom w zabudowie szeregowej, który daje szerokie możliwości dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i ...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 244.00 m2
Cena: 5 000 PLN
Oferta nr: 660402
Ustronie Morskie
Ulica: Górna
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 244.00 m2
Cena m2 20.49 PLN
Cena: 5 000 PLN
Dom w Ustroniu Morskim nad polskim morzem. Oferujemy do wynajęcia całorocznego nieruchomość posiadającą 10 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami. Trzy pokoje posiadają do dyspozycji taras i balkon. W bez...

Wynajem:

Sprzedaż: