Lista ofert

Pasujące oferty: 1011
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 95 000 PLN
Oferta nr: 0207367
Kędzierzyn
Ulica: Kędzierzyn
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 31.67 PLN

Cena: 95 000 PLN
Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 0,3000 ha położona w miejscowości Kędzierzyn, k. Koszalina. Nieruchomość zlokalizowana w podmiejskiej miejscowości w pobliżu trasy ekspresowej S6 Koszalin -...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena: 130 000 PLN
Oferta nr: 0207365
Koszalin
Ulica: Dyniowa
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena m2 129.87 PLN

Cena: 130 000 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona na...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena: 130 000 PLN
Oferta nr: 0207364
Koszalin
Ulica: Dyniowa
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena m2 129.87 PLN

Cena: 130 000 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka położona na t...
Liczba pokoi: 22
Powierzchnia 931.00 m2
Cena: 1 600 000 PLN
Oferta nr: 0207363
Mielenko
Ulica: Lipowa
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 931.00 m2
Cena m2 1718.58 PLN
Cena: 1 600 000 PLN
Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy ul. Lipowej. Nieruchom...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 906.00 m2
Cena: 169 000 PLN
Oferta nr: 0207361
Niekłonice
Ulica: Jagodowa
Powierzchnia 906.00 m2
Cena m2 186.53 PLN

Cena: 169 000 PLN
Geoportal: https://tiny.pl/cmcj3 Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o pow. 906 m2 z warunkami zabudowy miejscowości Niekłonice przy ul. Jagodowej. Decyzja o warunkach zabudowy pod budowę bud...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1065.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 660252
Mielenko Niegoszcz
Ulica: Niegoszcz
Powierzchnia 1065.00 m2
Cena m2 112.68 PLN

Cena: 120 000 PLN
Działka położona w atrakcyjnym regionie nadmorskim – Niegoszcz gm. Mielnko, niedaleko Morza Bałtyckiego. Świetne miejsce na budowę domu, który zapewni dostęp do pięknych plaż i atrakcji turystyczn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1010.00 m2
Cena: 109 000 PLN
Oferta nr: 620279
Niedalino
Ulica: Niedalino
Powierzchnia 1010.00 m2
Cena m2 107.92 PLN

Cena: 109 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w niedalekiej odległości od lasu oraz jezior jedynie ok 15 km od Koszalina w Niedalinie. Powierzchnia działki 1010 m2. Dojazd do działki drogą utwardzon...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 4041.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 0207356
Powidz
Ulica: Powidz
Powierzchnia 4041.00 m2
Cena m2 29.70 PLN

Cena: 120 000 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4041 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Powidz gm. Polanów. Nieruchomość położona w sąsiedztwie terenów leśnych, malownicze tereny rekreacy...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 35.15 m2
Cena: 820 000 PLN
Oferta nr: 570119
Grzybowo Posesja Kapitańska
Ulica: Kapitańska
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 35.15 m2
Cena m2 23328.59 PLN
Cena: 820 000 PLN
Nowoczesny Apartament z Ogródkiem i Parkingiem – Grzybowo, Posesja Kapitańska ?KLUCZOWE ATUTY OFERTY: ?PRYWATNY OGRÓDEK (20 m2): Twoja osobista strefa relaksu na świeżym powietrzu. ?MIEJSCE PARKINGOWE ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 543.00 m2
Cena: 300 000 PLN
Oferta nr: 660249
Mielno
Ulica: Gałczyńskiego
Powierzchnia 543.00 m2
Cena m2 552.49 PLN

Cena: 300 000 PLN
Działka położona w miejscowości Mielno 700 m od jeziora Jamno, a od morza tylko 1300 m. Działka o powierzchni 543 m2 położona na osiedlu, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i pensjon...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1910.00 m2
Cena: 325 000 PLN
Oferta nr: 0207348
Zagaje
Ulica: Zagaje
Powierzchnia 1910.00 m2
Cena m2 170.16 PLN

Cena: 325 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1910 m2 położona w miejscowości Zagaje k. Sarbinowa, ok. 1,5 km od morza. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo - Mielno. Działka niezabudo...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2867.00 m2
Cena: 4 950 000 PLN
Oferta nr: 700325
Mielno Unieście
Ulica: Saperów
Powierzchnia 2867.00 m2
Cena m2 1726.54 PLN

Cena: 4 950 000 PLN
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! Na sprzedaż działka nr 934 idealna dla inwestora, oddalona zaledwie o 180 m od plaży. Położona w Mielnie jednym z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich, przy ul. Saperó...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1131.00 m2
Cena: 339 300 PLN
Oferta nr: 700324
Mścice
Ulica: xxx
Powierzchnia 1131.00 m2
Cena m2 300.00 PLN

Cena: 339 300 PLN
Na sprzedaż działka położona przy głównej ul. Koszalińskiej róg ul. Gerberowej w Mściciach. Od Koszalina w stronę Mielna położona po prawej stronie. Przeznaczenie działki - idealna na usługi (br...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1193.00 m2
Cena: 139 000 PLN
Oferta nr: 610292
Chałupy
Ulica: Chałupy
Powierzchnia 1193.00 m2
Cena m2 116.51 PLN

Cena: 139 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo jednorodzinne wolno stojące, położoną w Chałupach Gmina Świeszyno. Działka znajduje się obszarze MPZP - 64 MN/U - zabudowa mieszkaniowa niskiej inten...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1082.00 m2
Cena: 1 900 000 PLN
Oferta nr: 610291
Koszalin
Ulica: Powstańców Wlkp./Kolejowa
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 1082.00 m2
Cena m2 1756.01 PLN
Cena: 1 900 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w śródmieściu Koszalina przy zbiegu ulic Powstańców Wlkp. i Kolejowej. Nieruchomość znakomicie skomunikowana z miastem, dogodny dojazd, położenie o...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2177.00 m2
Cena: 299 000 PLN
Oferta nr: 3403017
Koszalin Kretomino
Ulica: Kretomino
Powierzchnia 2177.00 m2
Cena m2 137.34 PLN

Cena: 299 000 PLN
Działka w Kretominie z pozwoleniem na budowę! Działka położona w Koszalinie na osiedlu Kretomino. Teren o powierzchni 2.177m2 w kształcie trapezu, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można p...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2018.00 m2
Cena: 282 520 PLN
Oferta nr: 3403016
Koszalin Kretomino
Ulica: Kretomino
Powierzchnia 2018.00 m2
Cena m2 140.00 PLN

Cena: 282 520 PLN
Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji! Działka położona w Koszalinie na osiedlu Kretomino. Teren o powierzchni 2018m2 w kształcie trapezu, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można podz...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1402.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 3403015
Koszalin Kretomino
Ulica: Kretomino
Powierzchnia 1402.00 m2
Cena m2 134.81 PLN

Cena: 189 000 PLN
Działka położona w Koszalinie, osiedle Kretomino. Powierzchnia to 1402m2. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta, położony na lekkim wzniesieniu, z którego można podziwiać piękną panoramę Kr...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 17834.00 m2
Cena: 270 000 PLN
Oferta nr: 3403014
Giezkowo Giezkowo
Ulica: Giezkowo
Powierzchnia 17834.00 m2
Cena m2 15.14 PLN

Cena: 270 000 PLN
OKAZJA!!! OKAZJA!!!! OKAZJA!!! Obniżka ceny z 372.500zł na 270.000zł!! Działka położona w Giezkowie gm. Świeszyno z dobrym dojazdem i pozwoleniem na budowę! Usytuowana bezpośrednio przy drodze asf...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 6000.00 m2
Cena: 210 000 PLN
Oferta nr: 570117
Warszkowo Kolonia
Ulica: Kolonia
Powierzchnia 6000.00 m2
Cena m2 35.00 PLN

Cena: 210 000 PLN
Polecamy dwie działki siedliskowe po 3.000 m2 w miejscowości Warszkowo powiat sławnieński. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działki oznaczone są symbolem R - uprawy rolne. W Rejestr...

Wynajem:

Sprzedaż: