Lista ofert

Pasujące oferty: 1010
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 72.61 m2
Cena: 515 000 PLN
Oferta nr: 3701640
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 72.61 m2
Cena m2 7092.69 PLN
Cena: 515 000 PLN
72m2 w centrum Koszalina na sprzedaż! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m2 z komórką lokatorską, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Koszalina. Mieszkanie zn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 67.00 m2
Cena: 635 000 PLN
Oferta nr: 4403311
San Miguel De Salinas
Ulica: .
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 67.00 m2
Cena m2 9477.61 PLN
Cena: 635 000 PLN
Współczesne życie w zdrowym śródziemnomorskim klimacie Zapraszamy do wyjątkowej inwestycji położonej w urokliwej miejscowości San Miguel de Salinas, zaledwie 10 km od Morza Śródziemnego, na południ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 90.00 m2
Cena: 1 223 000 PLN
Oferta nr: 4403310
Alicante Punta Prima
Ulica: .
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 90.00 m2
Cena m2 13588.89 PLN
Cena: 1 223 000 PLN
Z przyjemnością prezentujemy ten wyjątkowy apartament na parterze z 2 sypialniami i 2 łazienkami, położony w bardzo poszukiwanej inwestycji La Recoleta w Punta Prima. Nieruchomość obejmuje miejsce par...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 831.00 m2
Cena: 960 000 PLN
Oferta nr: 2105642
Mielno Unieście
Ulica: Generała Maczka
Powierzchnia 831.00 m2
Cena m2 1155.23 PLN

Cena: 960 000 PLN
MIELNO! PIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA TYLKO 30 M WYDMY I MORZA! Pierwsza linia zabudowy od morza! Opis nieruchomości - lokalizacja. położenie: działka położona w Mielnie, przy ul. Generała Maczka (be...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3047.00 m2
Cena: 91 410 PLN
Oferta nr: 3701638
Polanów
Ulica: Sławieńska
Powierzchnia 3047.00 m2
Cena m2 30.00 PLN

Cena: 91 410 PLN
Szukasz swojego miejsca na wybudowanie domu zapraszamy do Polanowa!!!! Posiadamy w ofercie kompleks 6 działek o powierzchni od 3000m2 do 3047m2 z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie. Oferta d...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.16 m2
Cena: 240 000 PLN
Oferta nr: 700543
Koszalin
Ulica: Bogusława II
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 33.16 m2
Cena m2 7237.64 PLN
Cena: 240 000 PLN
Możliwa zamiana na mieszkanie na 4 piętrze, w wieżowcu, większe. Dopłata. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednostronne, 2u pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w ścisłym centrum miasta przy ul. Bog...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 160.00 m2
Cena: 599 000 PLN
Oferta nr: 660442
Kępa Świeszyńska
Ulica: Kępa Świeszyńska
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 160.00 m2
Cena m2 3743.75 PLN
Cena: 599 000 PLN
Dom wolnostojący położony w Kępie Świeszyńskiej gm. Świeszyno. Nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Jest to idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta, blisko natu...
Liczba pokoi: 8
Powierzchnia 199.40 m2
Cena: 499 000 PLN
Oferta nr: 4403308
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 7 / 7
Powierzchnia 199.40 m2
Cena m2 2502.51 PLN
Cena: 499 000 PLN
Lokal użytkowy 199,4 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina, tuż przy dworcu PKP/PKS, w bezpośrednim sąsiedztwie gł...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 47.25 m2
Cena: 319 000 PLN
Oferta nr: 2105641
Koszalin
Ulica: Lechicka
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Powierzchnia 47.25 m2
Cena m2 6751.32 PLN
Cena: 319 000 PLN
2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Lechickiej, położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal o powierzchni 47,25 m2 jest gotowy do zamieszkania i utrzymany w bardzo dobrym stanie. Mieszkani...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.40 m2
Cena: 689 000 PLN
Oferta nr: 3701632
Polanów
Ulica: Sławieńska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 83.40 m2
Cena m2 8261.39 PLN
Cena: 689 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży: Parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 83,40 m2 Powierzchnia działki 1500 m2 – Polanów, Z przepięknie rozciągającym się panoramicznym widokiem na okolice. ...
Liczba pokoi: 9
Powierzchnia 198.43 m2
Cena: 793 720 PLN
Oferta nr: 4403307
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 4 / 7
Powierzchnia 198.43 m2
Cena m2 4000.00 PLN
Cena: 793 720 PLN
Lokal biurowy 198 m2 –4. kondygnacja w prestiżowej lokalizacji przy ul. Armii Krajowej 8 w Koszalinie Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dużego, przestronnego lokalu biurowego położonego w samym ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1400.00 m2
Cena: 98 000 PLN
Oferta nr: 0207901
Sianów
Ulica: Węgorzewska
Powierzchnia 1400.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 98 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1400 m2 z warunkami zabudowy położona w Sianowie przy ul. Węgorzewskiej Podmiejski kompleks 8 - działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, ok. 2 km od centrum Sianow...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 84 000 PLN
Oferta nr: 0207900
Sianów
Ulica: Węgorzewska
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 84 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z warunkami zabudowy położona w Sianowie przy ul. Węgorzewskiej Podmiejski kompleks 8 - działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, ok. 2 km od centrum Sianow...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 23.41 m2
Cena: 360 000 PLN
Oferta nr: 0207899
Mielenko
Ulica: Akacjowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 23.41 m2
Cena m2 15378.04 PLN
Cena: 360 000 PLN
Atrakcyjny apartament 400 m od morza! Na sprzedaż komfortowy apartament o pow. 23,41 m2 położony w Mielenku przy ul. Akacjowej. Apartament usytuowany na 1 piętrze w 2-kondygnacyjnym obiekcie hotelowym ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1584.00 m2
Cena: 98 000 PLN
Oferta nr: 0207898
Sianów
Ulica: Węgorzewska
Powierzchnia 1584.00 m2
Cena m2 61.87 PLN

Cena: 98 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1584 m2 z warunkami zabudowy położona w Sianowie przy ul. Węgorzewskiej Podmiejski kompleks 8 - działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, ok. 2 km od centrum Sianow...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 40.72 m2
Cena: 2 300 PLN
Oferta nr: 620498
Kołobrzeg
Ulica: Generała Stanisława Maczka
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 0
Powierzchnia 40.72 m2
Cena m2 56.48 PLN
Cena: 2 300 PLN
Na wynajem nowoczesny apartament 40,72 m2 | 2023 rok | Duży balkon | Miejsce postojowe | 600 m od morza! To idealna propozycja dla singla lub pary ceniących komfort, estetykę i bliskość natury. Apartam...
Liczba pokoi: 8
Powierzchnia 191.68 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 4403306
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 191.68 m2
Cena m2 3646.70 PLN
Cena: 699 000 PLN
Lokal użytkowy 191,68 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina, tuż przy dworcu PKP/PKS, w bezpośrednim sąsiedztwie g...
Liczba pokoi: 8
Powierzchnia 391.08 m2
Cena: 1 199 000 PLN
Oferta nr: 4403301
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 391.08 m2
Cena m2 3065.87 PLN
Cena: 1 199 000 PLN
Lokal użytkowy 391,08 m2 , I piętro , Koszalin, ul. Armii Krajowej (wejście od ul. Jana z Kolna lub głównym wejściem od Armii Krajowej) Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Koszalina, tuż przy dworc...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 57.87 m2
Cena: 380 000 PLN
Oferta nr: 620497
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 3
Piętro: 10 / 8
Powierzchnia 57.87 m2
Cena m2 6566.44 PLN
Cena: 380 000 PLN
Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 57,87 m2, położone na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą w popularnej dzielnicy Koszalina. Możliwy zakup przez obcokr...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 7384.00 m2
Cena: 627 640 PLN
Oferta nr: 2105639
Kotłowo
Ulica: Kotłowo
Powierzchnia 7384.00 m2
Cena m2 85.00 PLN

Cena: 627 640 PLN
Działka na sprzedaż z bezpośrednim zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 112 Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka inwestycyjna z możliwością uzyskania warunków dla zabudowy usługowo – przemysło...

Wynajem:

Sprzedaż: