Lista ofert

Pasujące oferty: 1010
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3278.00 m2
Cena: 622 820 PLN
Oferta nr: 2105451
Gąski
Ulica: Wiejska
Powierzchnia 3278.00 m2
Cena m2 190.00 PLN

Cena: 622 820 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno, w odległości ok. 850 m od morza. Gąski to mocno rozwijająca się miejscowość turystyczna słyn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3002.00 m2
Cena: 630 420 PLN
Oferta nr: 2105450
Gąski
Ulica: Wiejska
Powierzchnia 3002.00 m2
Cena m2 210.00 PLN

Cena: 630 420 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 40.76 m2
Cena: 529 900 PLN
Oferta nr: 0207711
Mielno
Ulica: Szmaragdowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 40.76 m2
Cena m2 13000.49 PLN
Cena: 529 900 PLN
APARTAMENTY 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,76 m2 z tarasem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka kameralną ...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 420.00 m2
Cena: 3 150 000 PLN
Oferta nr: 0207709
Darłowo
Ulica: Plażowa
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 420.00 m2
Cena m2 7500.00 PLN
Cena: 3 150 000 PLN
Na sprzedaż obiekt wczasowo - usługowy w Darłowie przy ul. Plażowej - Darłówko Zachodnie, ok. 150 m od morza. Atrakcyjna lokalizacja w centrum nadmorskiej dzielnicy turystyczno - wypoczynkowej. Nieruc...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 41.00 m2
Cena: 400 000 PLN
Oferta nr: 4403048
Koszalin
Ulica: Wenedów
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 41.00 m2
Cena m2 9756.10 PLN
Cena: 400 000 PLN
Mieszkanie deweloperskie, 2 pokoje z aneksem kuchennym, 36 m2, 1-sze piętro. Nowocześnie i praktycznie zaprojektowany lokal mieszkalny. Projekt inwestycji, wykonanie budynku oraz użyte materiały spełnia...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 67.68 m2
Cena: 127 500 PLN
Oferta nr: 620410
Debrzno
Ulica: Przechodnia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 67.68 m2
Cena m2 1883.87 PLN
Cena: 127 500 PLN
Na sprzedaż lokal o powierzchni 67,68 m2, zlokalizowany w Debrznie przy ul. Przechodniej, czeka na Twoją aranżację! Szczegóły nieruchomości: Salon z aneksem kuchennymŁazienka z prysznicemKorytarzKomu...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2000.00 m2
Cena: 8 000 PLN
Oferta nr: 4403047
Koszalin
Ulica: Osiedle Przylesie
Powierzchnia 2000.00 m2
Cena m2 4.00 PLN

Cena: 8 000 PLN
Działka przemysłowo - usługowa, utwardzona, pow. ok. 2000 m2, do wynajęcia. Koszalin, osiedle Przylesie. Teren do wydzielenia. Możliwość wynajęcia budynku biurowego o pow. ok. 600 m2. Wjazd na działk...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 150.00 m2
Cena: 1 500 000 PLN
Oferta nr: 0207706
Koszalin Bukowe
Ulica: Boczna
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 150.00 m2
Cena m2 10000.00 PLN
Cena: 1 500 000 PLN
Dom na osiedlu Bukowym! Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Koszalina - ul. Boczna. Budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. 150 m 2 położony na cichym i spokojnym osiedlu. Ro...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 420.00 m2
Cena: 3 150 000 PLN
Oferta nr: 0207705
Darłowo
Ulica: Plażowa
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 420.00 m2
Cena m2 7500.00 PLN
Cena: 3 150 000 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 38.77 m2
Cena: 599 000 PLN
Oferta nr: 0207703
Kołobrzeg
Ulica: Koralowa
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 38.77 m2
Cena m2 15450.09 PLN
Cena: 599 000 PLN
Na sprzedaż komfortowy apartament 10 minut spacerem od morza. o pow. 38,77 m2. Położony na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu Westin House Resort Kołobrzeg - oddanym do użytku w 2022 roku! Rozkł...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1800.00 m2
Cena: 360 000 PLN
Oferta nr: 660345
Mielenko
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 1800.00 m2
Cena m2 200.00 PLN

Cena: 360 000 PLN
Działka o powierzchni 1 800 m2, zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Mielenko. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren płaski. W sąsiedztwi...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3673.00 m2
Cena: 734 600 PLN
Oferta nr: 660344
Mielenko
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 3673.00 m2
Cena m2 200.00 PLN

Cena: 734 600 PLN
Działka o powierzchni 3673 m2, zlokalizowana w nadmorskiej miejscowości Mielenko. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Nieruchomość w kształcie prostokąta, wymiary ok. 38 m x 100 m, tere...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 101.00 m2
Cena: 320 000 PLN
Oferta nr: 0402028
Koszalin Współny Dom
Ulica: Zwycięstwa/Tetmajera
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 101.00 m2
Cena m2 3168.32 PLN
Cena: 320 000 PLN
Pawilon handlowy, parterowy z wejściem z ulicy. Położony bezpośrednio na dużym osiedlu mieszkaniowym. Dotychczas funkcjonował jako sklep spożywczy. Nadaje się na różnego rodzaju działalność - s...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1814.00 m2
Cena: 1 390 000 PLN
Oferta nr: 3403186
Chłopy Chłopy
Ulica: Kapitańska
Powierzchnia 1814.00 m2
Cena m2 766.26 PLN

Cena: 1 390 000 PLN
Unikatowa działka położona zaledwie 100m od morza! Idealny teren inwestycyjny! Atrakcyjna działka budowlana położona w Chłopach przy głównej ulicy Kapitańskiej. Do Mielna 6km, do Sarbinowa 2km, do...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1506.00 m2
Cena: 105 000 PLN
Oferta nr: 0402025
Kotłowo
Ulica: Kotłowo
Powierzchnia 1506.00 m2
Cena m2 69.72 PLN

Cena: 105 000 PLN
Działka bardzo ładnie położona. Nieruchomość składa się z dwóch działek nr 24/28 o powierzchni 0,0753 ha i działki nr 24/27 o powierzchni 0,0753 ha. Teren płaski, suchy. Działki sąsiadują z d...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 71.50 m2
Cena: 440 900 PLN
Oferta nr: 3403184
Biesiekierz Biesiekierz
Ulica: Biesiekierz
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 71.50 m2
Cena m2 6166.43 PLN
Cena: 440 900 PLN
Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort, przestrzeń i wygodę w codziennym użytkowaniu? Z własnym ogródkiem? Blisko natury, ale i z bliskim dostępem do miasta? Przedstawiamy trzypokojowy lokal mie...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 64.75 m2
Cena: 492 100 PLN
Oferta nr: 3403183
Koszalin Wenedów
Ulica: Wenedów
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 64.75 m2
Cena m2 7600.00 PLN
Cena: 492 100 PLN
Osiedle Wenedów – w sprzedaży kolejny etap komfortowych mieszkań w stanie deweloperskim! Inwestycja realizowana w Koszalinie, przy ul. Wenedów. Znakomita lokalizacja – dobrze skomunikowana z pozosta...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 50.03 m2
Cena: 425 255 PLN
Oferta nr: 3403182
Koszalin Wenedów
Ulica: Wenedów
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 50.03 m2
Cena m2 8500.00 PLN
Cena: 425 255 PLN
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.41 m2
Cena: 389 967 PLN
Oferta nr: 3403181
Koszalin Wenedów
Ulica: Wenedów
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 4
Powierzchnia 42.41 m2
Cena m2 9195.17 PLN
Cena: 389 967 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 72 000 PLN
Oferta nr: 700452
Lulewice
Ulica: Lulewice
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena m2 60.00 PLN

Cena: 72 000 PLN
Na sprzedaż 31 działek w podzielonym kompleksie w Lulewicach. Działki o pow. od 1120m2- 2559m2 Działki o numerach: 185/19 - 1997m2, 185/20 - 1463m2, 185-21 - 1569m2, 185/22 - 1719m2, 185/23 - 1383m2, 18...

Wynajem:

Sprzedaż: