Lista ofert

Pasujące oferty: 1010
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 14.50 m2
Cena: 362 PLN
Oferta nr: 4403321
Koszalin
Ulica: Racławicka
Piętro: 7 / 7
Powierzchnia 14.50 m2
Cena m2 24.97 PLN
Cena: 362 PLN
Biuro / lokal usługowy do wynajęcia – ul. Racławicka, Koszalin Oferujemy funkcjonalne pomieszczenie biurowe / usługowe / magazynowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Koszalina, blisko jednej z gł...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Oferta nr: 4403320
Stare Bielice
Ulica: Rumiankowa
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena m2 82.50 PLN

Cena: 99 000 PLN
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stare Bielice, idealna dla osób ceniących spokojne otoczenie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka posiada bezterminowe warunki...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 571.00 m2
Cena: 172 000 PLN
Oferta nr: 700545
Charzyno Vilpark
Ulica: Charzyno
Powierzchnia 571.00 m2
Cena m2 301.23 PLN

Cena: 172 000 PLN
Przedmiot sprzedaży stanowią 4 działki o pow. kolejno: 1171- 238 000 zł, 1161/2 - 186 000 zł, 1170 - 200 000 zł. oferta dotyczy działki o numerze: 1270 - 172 000 zł LOKALIZACJA : CHARZYNO - ok 8 km ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 5188.00 m2
Cena: 129 000 PLN
Oferta nr: 660443
Łekno Łekno
Ulica: Łekno
Powierzchnia 5188.00 m2
Cena m2 24.87 PLN

Cena: 129 000 PLN
Działka położona w Łeknie gmina Będzino, zaledwie 7 km od nadmorskiego Sarbinowa. Nieruchomość o powierzchni 5 188 m2, zlokalizowana przy powiatowej drodze Koszalin- Kołobrzeg W bezpośrednim sąsie...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 37.10 m2
Cena: 287 000 PLN
Oferta nr: 0802030
Koszalin Nasz Dom
Ulica: Żeromskiego
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 37.10 m2
Cena m2 7735.85 PLN
Cena: 287 000 PLN
Słoneczne, rozkładowe, zadbane mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Żeromskiego os. Nasz Dom. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, szkoła, liceum, przedszkole, wiele punkt...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 140.00 m2
Cena: 1 290 000 PLN
Oferta nr: 4403318
Tymień
Ulica: Tymień
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 140.00 m2
Cena m2 9214.29 PLN
Cena: 1 290 000 PLN
Dom z potencjałem inwestycyjnym blisko morza – Tymień, gmina Będzino Szukasz nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością stabilnego dochodu? Ta oferta może być dokładnie tym, c...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 59.20 m2
Cena: 299 000 PLN
Oferta nr: 2105646
Koszalin Przylesie
Ulica: Spasowskiego
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Powierzchnia 59.20 m2
Cena m2 5050.68 PLN
Cena: 299 000 PLN
Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością aranżacji 3 pokoi, położone na IV piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Spasowskiego w Koszalinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu – możliwo...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 32.07 m2
Cena: 499 000 PLN
Oferta nr: 3403312
Mielno Mielno
Ulica: Mielno
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 32.07 m2
Cena m2 15559.71 PLN
Cena: 499 000 PLN
APARTAMENT NA PARTERZE – 32,07 m2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 32,07 m2 położony na parterze prestiżowego kompleksu Sea & Lake w miejscowości Mielno. Nieruchomość znajduje się 350 m od Mor...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 31.58 m2
Cena: 529 000 PLN
Oferta nr: 3403311
Mielno Mielno
Ulica: Mielno
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 31.58 m2
Cena m2 16751.11 PLN
Cena: 529 000 PLN
APARTAMENT NA III PIĘTRZE – 31,58 m2 Na sprzedaż apartament typu Premium w prestiżowym apartamentowcu Sea & Lake w miejscowości Mielno, zaledwie 350 m od Morza Bałtyckiego. Apartament o powierzchni 3...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 26.87 m2
Cena: 1 000 PLN
Oferta nr: 0802029
Koszalin Lechitów
Ulica: Kolejowa
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 26.87 m2
Cena m2 37.22 PLN
Cena: 1 000 PLN
Kawalerka do wynajęcia - Koszalin ul. Kolejowa Rozkład pomieszczeń - pokój połączony z kuchnią , łazienka ( z prysznicem - wejście z kuchni), wc, przedpokój. Mieszkanie jednostronne, wystawa okien...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403310
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem- Chłopy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy, w kameralnej okolicy nad...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 169.40 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 3403309
Chłopy
Ulica: Bosmańska
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 169.40 m2
Cena m2 9386.07 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Dochodowa nieruchomość inwestycyjna – 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem - Chłopy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy, w kameralnej okolicy na...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1018.00 m2
Cena: 163 000 PLN
Oferta nr: 4403316
Koszalin
Ulica: Pszeniczna
Powierzchnia 1018.00 m2
Cena m2 160.12 PLN

Cena: 163 000 PLN
Działka budowalna zlokalizowana przy ulicy Pszenicznej w Koszalinie (Osiedle Sarzyno – za osiedlem wielorodzinnym na ul. Żytniej). Działka objęta jest aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przes...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.62 m2
Cena: 950 000 PLN
Oferta nr: 2105644
Mielno
Ulica: Pionierów
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 5
Powierzchnia 46.62 m2
Cena m2 20377.52 PLN
Cena: 950 000 PLN
ELEGANCKI W PEŁNI WYPOSAŻONY APARTAMENT W CAŁOROCZNYM KOMPLEKSIE DUNE - 20m OD PLAŻY. Polecamy 2 - pokojowy apartament z aneksem kuchennym i łazienką o łącznej powierzchni 46,62m2 oraz loggią o pow....
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 440.00 m2
Cena: 2 950 000 PLN
Oferta nr: 3701643
Cewlino
Ulica: Lipowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 440.00 m2
Cena m2 6704.55 PLN
Cena: 2 950 000 PLN
Są nieruchomości, które oferują dach nad głową i są miejsca, które pozwalają spełnić marzenie o przestrzeni, prywatności i życiu blisko natury. Ta wyjątkowa nieruchomość w Cewlinie to propozy...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 51.30 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 3403307
Koszalin Koszalin
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 51.30 m2
Cena m2 7192.98 PLN
Cena: 369 000 PLN
Trzypokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro – Koszalin, ul. Bałtycka | 369.000 zł Komfortowe, dwustronne mieszkanie o pow. 51,3m2, o funkcjonalnym układzie, położone na pierwszym piętrze w bloku. ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3356.00 m2
Cena: 79 500 PLN
Oferta nr: 3701642
Koszalin
Ulica: Gnieźnieńska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 3356.00 m2
Cena m2 23.69 PLN
Cena: 79 500 PLN
Hala produkcyjno –magazynowa na wynajem lub sprzedaż Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190 Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna hala produkcyjno–magazynowa z zapleczem socjalnym, położona w granicach adm...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3517.00 m2
Cena: 11 700 000 PLN
Oferta nr: 3701641
Koszalin
Ulica: Gnieźnieńska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 3517.00 m2
Cena m2 3326.70 PLN
Cena: 11 700 000 PLN
Hala produkcyjno –magazynowa na sprzedaż lub wynajem Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190 Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna hala produkcyjno–magazynowa z zapleczem socjalnym, położona w granicach adm...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 41.22 m2
Cena: 1 800 PLN
Oferta nr: 0207904
Koszalin
Ulica: Odrodzenia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 41.22 m2
Cena m2 43.67 PLN
Cena: 1 800 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,22 m2 położone w Koszalinie przy ul. Odrodzenia. Mieszkanie jednostronne z tarasem, usytuowane na wysokim parterze w 2 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pom...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 110.00 m2
Cena: 330 000 PLN
Oferta nr: 610579
Kościernica
Ulica: Kościernica
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 110.00 m2
Cena m2 3000.00 PLN
Cena: 330 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży dom położony w spokojnej okolicy – blisko jeziora i lasu w miejscowości Kościernica gmina Polanów. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok.110 m2, położony w malownic...

Wynajem:

Sprzedaż: