Lista ofert

Pasujące oferty: 1010
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2502.00 m2
Cena: 1 299 000 PLN
Oferta nr: 0207606
Mielno
Ulica: Rekreacyjna
Powierzchnia 2502.00 m2
Cena m2 519.18 PLN

Cena: 1 299 000 PLN
PROMOCJA! NOWA, NIŻSZA CENA! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 0,2502 ha z pozwoleniem na budowę, położona przy ul. Rekreacyjnej w Mielnie. Pozwolenie na budowę trzech budynków turystyczno - w...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 132.41 m2
Cena: 899 000 PLN
Oferta nr: 620367
Konikowo
Ulica: Letnia
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 132.41 m2
Cena m2 6789.52 PLN
Cena: 899 000 PLN
Na sprzedaż ZEROENERGETYCZNY DOM (panele słoneczne, pompa ciepła powietrze/woda oraz system rekuperacji) znajdujący się w sypialni Koszalina – Konikowie. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,4 kWp. Pom...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3850.00 m2
Cena: 155 000 PLN
Oferta nr: 620363
Stare Wierzchowo
Ulica: Stare Wierzchowo
Powierzchnia 3850.00 m2
Cena m2 40.26 PLN

Cena: 155 000 PLN
Na sprzedaż urokliwa działka zlokalizowana w miejscowości Stare Wierzchowo nieopodal Jeziora Wierzchowo oraz Jeziora Drężno (Orawka). Według miejscowego planu zagospodarowania działka przeznaczona pod...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1670.00 m2
Cena: 299 000 PLN
Oferta nr: 660323
Mielenko
Ulica: Hortensji
Powierzchnia 1670.00 m2
Cena m2 179.04 PLN

Cena: 299 000 PLN
Działka budowlana o powierzchni 1670 m2, położna w miejscowości Mielenko, oddalona ok. 1,2 km od morza. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Świetna alternatywa na w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 90 000 PLN
Oferta nr: 0207598
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena m2 60.00 PLN

Cena: 90 000 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Dunowo gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i malowniczej miejscowości w sąsiedztwie terenów leśnych i rekreacyjn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1301.00 m2
Cena: 156 000 PLN
Oferta nr: 660322
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1301.00 m2
Cena m2 119.91 PLN

Cena: 156 000 PLN
Zamieszkaj w miejscu gdzie za oknem będziesz miał widok na las. Działka położona w miejscowości Manowo przy ul. Bukowej, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny lasu, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo p...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1142.00 m2
Cena: 113 000 PLN
Oferta nr: 660321
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1142.00 m2
Cena m2 98.95 PLN

Cena: 113 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 89 000 PLN
Oferta nr: 0207597
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 80.91 PLN

Cena: 89 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !! Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1100 m2, położona w miejscowości Dunowo gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i malowniczej miejscowości w sąsiedzt...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1153.00 m2
Cena: 138 000 PLN
Oferta nr: 660320
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1153.00 m2
Cena m2 119.69 PLN

Cena: 138 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1088.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Oferta nr: 660319
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1088.00 m2
Cena m2 90.99 PLN

Cena: 99 000 PLN
Zamieszkaj w miejscu gdzie za oknem będziesz miał widok na las. Działka położona w miejscowości Manowo przy ul. Bukowej w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny lasu, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo po...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 89 000 PLN
Oferta nr: 0207596
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 80.91 PLN

Cena: 89 000 PLN
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 192.70 m2
Cena: 245 000 PLN
Oferta nr: 0207588
Biały Bór
Ulica: Kasztanowa
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 192.70 m2
Cena m2 1271.41 PLN
Cena: 245 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie o pow. 192,70 m2, położony w Białym Borze przy ul. Kasztanowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowego osiedla domów jednorodz...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 110.13 m2
Cena: 680 400 PLN
Oferta nr: 3701375
Koszalin Hiacyntowe Ogrody
Ulica: Nowe Bielice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 110.13 m2
Cena m2 6178.15 PLN
Cena: 680 400 PLN
JUŻ GOTOWE !! ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓW W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Osiedle Hiacyntowe zaprasza! Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia! W bryle budynku garaż jednostan...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 110.13 m2
Cena: 680 400 PLN
Oferta nr: 3701373
Nowe Bielice Hiacyntowe Ogrody
Ulica: Nowe Bielice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 110.13 m2
Cena m2 6178.15 PLN
Cena: 680 400 PLN
Szukasz budynku bezczynszowego, w nowoczesnej architekturze, gotowego do indywidualnej aranżacji? Zapraszamy, JUŻ GOTOWE SZEREGI CZEKAJĄ NA CIEBIE!! ZAPRASZAMY DO ZAPOZANIANIA SIĘ Z OFERTĄ NOWYCH DOMÓ...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 121.65 m2
Cena: 799 PLN
Oferta nr: 620352
Koszalin Raduszka
Ulica: Chabrów
Pokoje: 6
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 121.65 m2
Cena m2 6.57 PLN
Cena: 799 PLN
POKOJE PRACOWNICZE z pięknym ogrodem do dyspozycji Wynajmujących! 12 miejsc obecnie, ale nie wynajmowane sa pojedyncze miejsca - trzeba wziąć 5 miejsc lub 7 miejsc albo całość czyli 12 miejsc - 799 z...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 103.00 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 620350
Koszalin Północ
Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 103.00 m2
Cena m2 6786.41 PLN
Cena: 699 000 PLN
Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na Osiedlu Północ przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego Atutem nieruchomości jest nie tylko jej położenie, ale również to, że znajduje ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 150.00 m2
Cena: 4 500 PLN
Oferta nr: 4402915
Koszalin Strefa Ekonomiczna
Ulica: Strefa Ekonomiczna
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 150.00 m2
Cena m2 30.00 PLN
Cena: 4 500 PLN
Oferta wynajmu miejsc paletowych w nowoczesnym magazynie wysokiego składowania. Oferta dotyczy 100 palet przez miesiąc w nowoczesnym magazynie. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia dodatkowej obsług...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1242.00 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 0207582
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1242.00 m2
Cena m2 297.10 PLN

Cena: 369 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/twwa3red Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1242 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 495 000 PLN
Oferta nr: 0207581
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena m2 330.00 PLN

Cena: 495 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/22eewhrn Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1500 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 769.00 m2
Cena: 275 000 PLN
Oferta nr: 0207580
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 769.00 m2
Cena m2 357.61 PLN

Cena: 275 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/nm5wtacy Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 769 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina,...

Wynajem:

Sprzedaż: