Lista ofert

Pasujące oferty: 1008
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 60.39 m2
Cena: 380 000 PLN
Oferta nr: 0207782
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 60.39 m2
Cena m2 6292.43 PLN
Cena: 380 000 PLN
PROMOCJA! NOWA, NIŻSZA CENA! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,39 m2 w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym. Rozkł...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 50.74 m2
Cena: 1 500 PLN
Oferta nr: 0207776
Koszalin
Ulica: Szczecińska
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 50.74 m2
Cena m2 29.56 PLN
Cena: 1 500 PLN
Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 50,74 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal z odrębnym wej...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 90.71 m2
Cena: 2 700 PLN
Oferta nr: 0207774
Koszalin
Ulica: Szczecińska
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 90.71 m2
Cena m2 29.77 PLN
Cena: 2 700 PLN
Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 90,71 m2 położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności usługowej, biurowej, gabinety, itp. Lokal usytuowany dru...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 6603.00 m2
Cena: 5 407 857 PLN
Oferta nr: 620443
Gąski
Ulica: Kołobrzeska
Powierzchnia 6603.00 m2
Cena m2 819.00 PLN

Cena: 5 407 857 PLN
Na sprzedaż: dwie działki inwestycyjne w Gąskach – łącznie 6603 m2 z warunkami zabudowy i zatwierdzonym zamierzeniem budowlanym! Widok na latarnię morską, tylko 550 m od plaży! + możliwość zakupu...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610500
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Działka rolna blisko morza. Do sprzedaży dwie działki rolne w kształcie prostokąta. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego działki leżą na terenie łąk, pastwisk i nieużytków be...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610499
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610498
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610497
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610496
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 64.00 m2
Cena: 899 000 PLN
Oferta nr: 570141
Mielno
Ulica: Sosnowy Las
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 3
Powierzchnia 64.00 m2
Cena m2 14046.88 PLN
Cena: 899 000 PLN
Apartament 3 pokoje Mielno na sprzedaż | balkon, jezioro, parking” Tylko do końca marca: cena niższa o 100 000 zł! Wielka obniżka! Kup przed majem i zaoszczędź 100 000 zł. ?Promocja wiosenna: rabat ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena: 125 000 PLN
Oferta nr: 610495
Domasławice
Ulica: .
Powierzchnia 3000.00 m2
Cena m2 41.67 PLN

Cena: 125 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3268.00 m2
Cena: 81 000 PLN
Oferta nr: 610494
Łabusz
Ulica: Nad kanałem
Powierzchnia 3268.00 m2
Cena m2 24.79 PLN

Cena: 81 000 PLN
Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3268 m2 położona bezpośrednio nad kanałem i ok. 200 m od jeziora Jamno. Działka w MPZP stanowi łąki i pastwiska. Dojazd drogą utwardzoną płytami jumbo. Do...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3265.00 m2
Cena: 81 000 PLN
Oferta nr: 610493
Łabusz
Ulica: Nad kanałem
Powierzchnia 3265.00 m2
Cena m2 24.81 PLN

Cena: 81 000 PLN
Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3265 m2 położona bezpośrednio nad kanałem i ok. 200 m od jeziora Jamno. Działka w MPZP stanowi łąki i pastwiska. Dojazd drogą utwardzoną płytami jumbo. Do...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 44.80 m2
Cena: 360 000 PLN
Oferta nr: 0701502
Koszalin Lechitów
Ulica: Obotrytów
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 44.80 m2
Cena m2 8035.71 PLN
Cena: 360 000 PLN
Do sprzedaży PARTER domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow. 3,5m2 . Mieszkani...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 84.10 m2
Cena: 360 000 PLN
Oferta nr: 0701500
Koszalin Lechitów
Ulica: Obotrytów
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 84.10 m2
Cena m2 4280.62 PLN
Cena: 360 000 PLN
Do sprzedaży parter domu w zabudowie bliźniaczej z działką ogrodowo - warzywną. Lokal składa się z dwóch pokoi o pow.15,5m2 i 13,8m2 , kuchni o pow. 12m2 oraz łazienki o pow. 3,5m2 . Mieszkanie je...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 849.00 m2
Cena: 150 000 PLN
Oferta nr: 2105515
Mielno
Ulica: Mielno
Powierzchnia 849.00 m2
Cena m2 176.68 PLN

Cena: 150 000 PLN
Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna w bliskiej od...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 851.00 m2
Cena: 150 000 PLN
Oferta nr: 2105514
Mielno
Ulica: Mielno
Powierzchnia 851.00 m2
Cena m2 176.26 PLN

Cena: 150 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 849.00 m2
Cena: 150 000 PLN
Oferta nr: 2105513
Mielno
Ulica: Mielno
Powierzchnia 849.00 m2
Cena m2 176.68 PLN

Cena: 150 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 836.00 m2
Cena: 140 000 PLN
Oferta nr: 2105512
Mielno
Ulica: Mielno
Powierzchnia 836.00 m2
Cena m2 167.46 PLN

Cena: 140 000 PLN
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 33.00 m2
Cena: 279 000 PLN
Oferta nr: 610492
Koszalin
Ulica: Łużycka
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 33.00 m2
Cena m2 8454.55 PLN
Cena: 279 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe położone na I piętrze w budynku dwupiętrowym przy ul. Łużyckiej. Mieszkanie dwustronne. Kuchnia po remoncie kapitalnym, nowiutkie meble kuchenne, nie używ...

Wynajem:

Sprzedaż: