Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 125.50 m2
Cena: 655 000 PLN
Oferta nr: 4403366
Koszalin Bukowe
Ulica: Gąszczak
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 125.50 m2
Cena m2 5219.12 PLN
Cena: 655 000 PLN
Dom rodzinny z garażem i klimatycznym ogrodem – idealne miejsce do życia
Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje prawdziwy komfort, spokój i domową atmosferę? Ta nieruchomość może stać się...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 137.74 m2
Cena: 399 000 PLN
Oferta nr: 4403365
Białogard
Ulica: Chopina
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 137.74 m2
Cena m2 2896.76 PLN
Cena: 399 000 PLN
Oferujemy dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w Białogardzie.
Dom o powierzchni całkowitej ok. 139,74 m2 oraz powierzchni mieszkalnej około 90,88 m2. Powierzchnia działki to 491 m2.
Na dzień ...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 180.00 m2
Cena: 799 000 PLN
Oferta nr: 2105685
Mielno
Ulica: Kwiatowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 180.00 m2
Cena m2 4438.89 PLN
Cena: 799 000 PLN
Pensjonat w Mielnie – 700 m od plaży
Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej części Mielno przy ul. Kwiatowej, usytuowany na działce o powierzchni 550 m2, w otoczeniu domów wczasowych i pensjona...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 328.00 m2
Cena: 775 000 PLN
Oferta nr: 3701701
Smolne
Ulica: Smolne
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 328.00 m2
Cena m2 2362.80 PLN
Cena: 775 000 PLN
Siedlisko blisko morza!!! Smolne koło Hortulusa w Dobrzycy zaprasza nowego właściciela!!
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość z dużą działką ( 9900,00m2) zabudowana budynkami gospodarczymi i domem p...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 70.00 m2
Cena: 435 000 PLN
Oferta nr: 0802033
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 70.00 m2
Cena m2 6214.29 PLN
Cena: 435 000 PLN
Wyjątkowy domek rekreacyjny w Strzeżenicach – blisko morza, jeziora i dużych możliwości inwestycyjnych.
Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony domek rekreacji indywidualnej, położon...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 141.00 m2
Cena: 930 000 PLN
Oferta nr: 3701697
Koszalin
Ulica: Laurowa
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 141.00 m2
Cena m2 6595.74 PLN
Cena: 930 000 PLN
Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i lubianej części Koszalina, dzielnicy Rokosowo.
To idealna nieruchomość dla rodzin poszukuj...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 140.00 m2
Cena: 649 000 PLN
Oferta nr: 3701694
Krupy Krupy
Ulica: .
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 140.00 m2
Cena m2 4635.71 PLN
Cena: 649 000 PLN
Dom na sprzedaż!! Blisko Morza, Darłowo!!
Wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Krupy koło Darłowa, idealna dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju oraz domu z dużym potencjałem ar...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 54.00 m2
Cena: 210 000 PLN
Oferta nr: 4403357
Połczyn-Zdrój
Ulica: Chrobrego
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 54.00 m2
Cena m2 3888.89 PLN
Cena: 210 000 PLN
Dom w sercu uzdrowiska – idealny na inwestycję lub spokojne życie!
Szukasz nieruchomości w klimatycznej miejscowości uzdrowiskowej, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację i potencjał in...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 233.25 m2
Cena: 885 000 PLN
Oferta nr: 3701693
Koszalin Kotarbińskiego
Ulica: Kubusia Puchatka 30
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 233.25 m2
Cena m2 3794.21 PLN
Cena: 885 000 PLN
Dom szeregowy / 233 mkw / 4pokoje / garaż / Koszalin
Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony
w spokojnej i zielonej części Koszalina, przy ulicy Kubusia Puchatka,
w bezpośrednim...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 215.38 m2
Cena: 990 000 PLN
Oferta nr: 700555
Koszalin Bukowe
Ulica: Rodła
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 215.38 m2
Cena m2 4596.53 PLN
Cena: 990 000 PLN
Duża obniżka ceny 60.000 zł taniej!
Prezentujemy gotowy dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Bukowym, przy ul. Rodła, gdzie ostatni rząd domów styka się z lasem!
Na sprzedaż skrajna sze...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 61.00 m2
Cena: 185 000 PLN
Oferta nr: 3403330
Wiekowice Wiekowice
Ulica: Wiekowice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 61.00 m2
Cena m2 3032.79 PLN
Cena: 185 000 PLN
Dom z dużą działką w spokojnej okolicy – Wiekowice, gm. Darłowo
Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wiekowice (gm. Darłowo), składająca się z dwóch działek o łąc...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 128.48 m2
Cena: 749 000 PLN
Oferta nr: 3403328
Konikowo Konikowo
Ulica: Konikowo
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 128.48 m2
Cena m2 5829.70 PLN
Cena: 749 000 PLN
Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja!
Kolejny etap już w sprzedaży.
To nowe zamknięte osiedle będzie składało się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej. ...
Liczba pokoi: 24
Powierzchnia 580.00 m2
Cena: 2 150 000 PLN
Oferta nr: 700554
Mielenko
Ulica: Morelowa
Pokoje: 24
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 580.00 m2
Cena m2 3706.90 PLN
Cena: 2 150 000 PLN
Duża obniżka ceny! Na sprzedaż budynek pensjonatowy 24 pokojowy ( pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe ) z łazienkami. Większość pokoi z balkonami, 250m od plaży w Mielenku przy ul. Morelowej 12 w bardzo spokoj...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 297.00 m2
Cena: 2 100 000 PLN
Oferta nr: 570150
Sarbinowo
Ulica: Ogrodowa
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 297.00 m2
Cena m2 7407.41 PLN
Cena: 2 100 000 PLN
Dom nad morzem na sprzedaż – Sarbinowo | 300 m2 | 10 studiów | do plaży 6 minut spacerem | Pensjonat inwestycyjny
Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo,...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.00 m2
Cena: 395 000 PLN
Oferta nr: 0207924
Mrzeżyno
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 36.00 m2
Cena m2 10972.22 PLN
Cena: 395 000 PLN
Na sprzedaż dom całoroczny letniskowy w zabudowie bliźniaczej (oba na sprzedaż).
Pierwszy o pow. 36 m2 położony w Mrzeżynie przy ul. Bałtyckiej, ok. 100 m od morza!
Atrakcyjna lokalizacja w centrum n...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 38.00 m2
Cena: 395 000 PLN
Oferta nr: 0207923
Mrzeżyno
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 38.00 m2
Cena m2 10394.74 PLN
Cena: 395 000 PLN
Pierwszy o pow. 38 m2 położony w Mrzeżynie przy ul. Bałtyckiej, ok. 100 m od morza!
Atrakcyjna lokalizacja w centrum ...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 530.00 m2
Cena: 3 790 000 PLN
Oferta nr: 700552
Koszalin
Ulica: Batalionów Chłopskich
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 530.00 m2
Cena m2 7150.94 PLN
Cena: 3 790 000 PLN
NA SPRZEDAŻ DOM NA SKARPIE Z CZĘŚCIĄ USŁUGOWĄ
Na sprzedaż dom z funkcją usługową przy ul. Batalionów Chłopskich w 1 strefie miasta. Dom wybudowany przez właścicieli wg projektu Ocean II w 2003r...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 189.90 m2
Cena: 1 060 000 PLN
Oferta nr: 0701511
Koszalin Rokosowo
Ulica: .
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 189.90 m2
Cena m2 5581.89 PLN
Cena: 1 060 000 PLN
Do sprzedaży atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej - segment skrajny.
Nieruchomość zlokalizowana jest na spokojnym chętnie wybieranym przez mieszkańców miasta os. Roko...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 44.00 m2
Cena: 82 000 PLN
Oferta nr: 2105667
Świeszyno
Ulica: Świeszyno
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 44.00 m2
Cena m2 1863.64 PLN
Cena: 82 000 PLN
Dom wolno stojący w Świeszynie do kapitalnego remontu, okazyjna cena!
Lokalizacja.
Świeszyno, centrum miejscowości.
Położenie wśród innych domów jednorodzinnych.
Zaledwie 6 km od Koszalina.
Opis ni...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 151.80 m2
Cena: 750 000 PLN
Oferta nr: 3403323
Koszalin Rokosowo
Ulica: Cisowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 151.80 m2
Cena m2 4940.71 PLN
Cena: 750 000 PLN
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Koszalin, Rokosowo, ul. Cisowa
Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151,8 m2, położony na działce o powierzchni 374 m2.Zlokalizowany w jedn...