Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 233.00 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 0207866
Nowe Bielice
Ulica: Klonowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 233.00 m2
Cena m2 6824.03 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Wyjątkowa oferta na rynku!
Przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 233 m2, położony w malowniczym rejonie w otoczeniu zieleni i spokoju, a jednocześnie blisko miasta. Nieruchomość us...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 86.09 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 660424
Skwierzynka Skwierzynka
Ulica: Górska
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 86.09 m2
Cena m2 7898.71 PLN
Cena: 680 000 PLN
Nowa inwestycja na sprzedaż – domy w Skwierzynce (obrzeża Koszalina)
Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy kameralną in...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 86.09 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 660423
Skwierzynka Skwierzynka
Ulica: Górska
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 86.09 m2
Cena m2 8119.41 PLN
Cena: 699 000 PLN
Nowa inwestycja na sprzedaż – domy w Skwierzynce (obrzeża Koszalina).
Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy kameralną i...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 86.09 m2
Cena: 690 000 PLN
Oferta nr: 660422
Koszalin Skwierzynka
Ulica: Górska
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 86.09 m2
Cena m2 8014.87 PLN
Cena: 690 000 PLN
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 86.09 m2
Cena: 650 000 PLN
Oferta nr: 660421
Koszalin Skwierzynka
Ulica: Górska
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 86.09 m2
Cena m2 7550.24 PLN
Cena: 650 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1130.00 m2
Cena: 4 520 PLN
Oferta nr: 4403243
Koszalin Nowobramskie
Ulica: Szczecińska
Powierzchnia 1130.00 m2
Cena m2 4.00 PLN
Cena: 4 520 PLN
Działka usługowa, utwardzona, o pow. 1.130 m2 pod wynajem Koszalin. Działka znajduje się na osiedlu Nowobramskim w drugiej linii zabudowy przy jednej z wjazdowych ulic do Koszalina. Przy zastosowaniu bilb...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 95.79 m2
Cena: 729 000 PLN
Oferta nr: 3403285
Koszalin Rokosowo
Ulica: Jabłoniowa
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 95.79 m2
Cena m2 7610.40 PLN
Cena: 729 000 PLN
Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej cenie - 729.000 zł – prestiżowe osiedle Rokosowo, Koszalin, ul. Jabłoniowa
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, komfortowego mieszkania po...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 746.00 m2
Cena: 9 200 000 PLN
Oferta nr: 3701545
Mielno Barnowo
Ulica: Brzechwy
Pokoje: 0
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 746.00 m2
Cena m2 12332.44 PLN
Cena: 9 200 000 PLN
Wyjątkowa oferta inwestycyjna:
działka z kompleksem 12 domków całorocznych w Mielnie, w pełni zagospodarowana w infrastrukturę uzupełniającą typu, basen, plac zabaw oraz parking !!!
Miejsce które ...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 96.82 m2
Cena: 4 360 PLN
Oferta nr: 700525
Koszalin Śródmieście
Ulica: Połtawska
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 96.82 m2
Cena m2 45.03 PLN
Cena: 4 360 PLN
Na wynajem lokal o pow. prawie 100m2, w ścisłym centrum miasta, na 1 piętrze nad sklepem Polo Market. Lokal klimatyzowany.
W związku z położeniem lokalu nie ma przeciwskazań do prowadzenia działalno...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1681.00 m2
Cena: 380 000 PLN
Oferta nr: 0802023
Dobiesławiec
Ulica: Podamirowo
Powierzchnia 1681.00 m2
Cena m2 226.06 PLN
Cena: 380 000 PLN
Działka niezabudowana o pow. 1681m2 położona w bliskiej odległości od jezioro Jamno – Podamirowo.
Działka znajduje się ok. 100 metrów od linii brzegowej jeziora, w trzeciej linii zabudowy.
Otoczen...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 575.00 m2
Cena: 95 000 PLN
Oferta nr: 700523
Śmiechów
Ulica: xxxxxxxxx
Powierzchnia 575.00 m2
Cena m2 165.22 PLN
Cena: 95 000 PLN
NOWA CENA 10.000ZŁ TANIEJ! DO PLAŻY W GĄSKACH OK. 2 KM!
Działka rekreacyjna z wydanymi warunkami zabudowy, położona ok.3 km od morza- Gąski. Powierzchnia 0,0575 ha, położona w Śmiechowie, gm. Będz...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 112.72 m2
Cena: 630 000 PLN
Oferta nr: 700522
Koszalin Śródmieście
Ulica: Młyńska
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 112.72 m2
Cena m2 5589.07 PLN
Cena: 630 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,72m2, położone na 1 piętrze kamienicy w Koszalinie przy ul. Młyńskiej.
Lokal składa się z 4 przestronnych pokoi, kuchni, łazienki z WC, garderoby oraz dwóch ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 298.70 m2
Cena: 1 500 000 PLN
Oferta nr: 0207861
Sarbinowo
Ulica: Wspólna
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 298.70 m2
Cena m2 5021.76 PLN
Cena: 1 500 000 PLN
Dochodowy biznes nad Bałtykiem - zaledwie 450 metrów od morza!
Na sprzedaż świetnie prosperujący obiekt pensjonatowy w Sarbinowie – ze znakomitymi opiniami i stałą bazą klientów.
To gotowy biznes,...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 98.00 m2
Cena: 830 000 PLN
Oferta nr: 700520
Koszalin Jedliny
Ulica: Ogrodowa
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 98.00 m2
Cena m2 8469.39 PLN
Cena: 830 000 PLN
NOWA CENA OBNIŻKA 20.000 ZŁ!
Dom wolnostojący przy ul. Ogrodowej 3, w Koszalinie. Położony na działce o pow. 825 m2 , wybudowany w 1935r. (wg informacji uzyskanych od właściciela).
Powierzchnia domu...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 110.13 m2
Cena: 680 400 PLN
Oferta nr: 3701543
Koszalin Hiacyntowe Ogrody
Ulica: Nowe Bielice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 110.13 m2
Cena m2 6178.15 PLN
Cena: 680 400 PLN
Ostatnie domy w zabudowie szeregowej na sprzedaż!
Osiedle Hiacyntowe zaprasza!
Nowe Bielice ul. Hiacyntów!
Pierwszy etap osiedla już gotowy do wprowadzenia!
W bryle budynku garaż jednostanowiskowy!
...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 150.00 m2
Cena: 690 000 PLN
Oferta nr: 0207859
Koszalin
Ulica: Spokojna
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 150.00 m2
Cena m2 4600.00 PLN
Cena: 690 000 PLN
PROMOCJA! NOWA, NIŻSZA CENA!
Na sprzedaż dom szeregowy na osiedlu Morskim, ul. Spokojna - do zamieszkania od zaraz!
Dom o pow. 150 m2 położony na cichym i spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą.
B...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 64.60 m2
Cena: 498 000 PLN
Oferta nr: 3403278
Koszalin
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 0
Powierzchnia 64.60 m2
Cena m2 7708.98 PLN
Cena: 498 000 PLN
Osiedle Lechitów - ul. Powstańców Wielkopolskich – 65 m2 wyremontowane mieszkanie z dwoma balkonami!
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na III piętrze w bloku z windą. ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 83.63 m2
Cena: 639 000 PLN
Oferta nr: 3701541
Tatów Bałtycka Ostoja
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 83.63 m2
Cena m2 7640.80 PLN
Cena: 639 000 PLN
Bałtycka Ostoja rozpoczyna nowy etap budowy !
Zmieniamy projekt pod nowe oczekiwania klientów!!!
Lokale w budynku parterowym w Tatowie.
Zapraszamy do odkrywania wyjątkowego osiedla Bałtycka Ostoja w Ta...
Liczba pokoi: 30
Powierzchnia 4439.00 m2
Cena: 9 900 000 PLN
Oferta nr: 0207855
Koszalin
Ulica: Lniana
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 4439.00 m2
Cena m2 2230.23 PLN
Cena: 9 900 000 PLN
Na sprzedaż obiekt magazynowo - produkcyjny o łącznej pow. 4439 m2 położony w Koszalinie przy ul. Lnianej / Morskiej.
Nieruchomość położona na terenie strefy przemysłowej w sąsiedztwie obiektów p...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 86.00 m2
Cena: 1 500 000 PLN
Oferta nr: 3403276
Wierzchowo Wierzchowo
Ulica: Wierzchowo
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 86.00 m2
Cena m2 17441.86 PLN
Cena: 1 500 000 PLN
Dom nad jeziorem Wierzchowo, gm. Szczecinek – wyjątkowa nieruchomość z własnym pomostem!
Na sprzedaż atrakcyjna posiadłość położona bezpośrednio nad jeziorem Wierzchowo, na dużej działce o pow...