Lista ofert

Pasujące oferty: 1002
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 84 000 PLN
Oferta nr: 0207619
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 84 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1226.00 m2
Cena: 85 000 PLN
Oferta nr: 0207618
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1226.00 m2
Cena m2 69.33 PLN

Cena: 85 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1226 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207617
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 77 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207616
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 77 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1099.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207615
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1099.00 m2
Cena m2 70.06 PLN

Cena: 77 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1099 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207614
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 77 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207613
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 77 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207612
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN

Cena: 77 000 PLN
Liczba pokoi: 20
Powierzchnia 1298.00 m2
Cena: 3 700 000 PLN
Oferta nr: 0207610
Łazy
Ulica: Morska
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 1298.00 m2
Cena m2 2850.54 PLN
Cena: 3 700 000 PLN
!! PROMOCJA, NOWA NIŻSZA CENA !! Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy usytuowany nad Morzem Bałtyckim w Łazach składający się z 20 domków z drewnianymi tarasami, domki typu Vagus i Brda. ODLEGŁOŚĆ O...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 12.00 m2
Cena: 230 PLN
Oferta nr: 3701392
Koszalin Zwycięstwa Rokosowo
Ulica: Zwycięstwa
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 12.00 m2
Cena m2 19.17 PLN
Cena: 230 PLN
MIEJSCE POSTOJOWE POD WYNAJEM!!!!!! Oferujemy pod wynajem miejsce postojowe w hali garażowej na poziomie -1. Miejsce znajduje się w budynku usytuowanym w Koszalinie na osiedlu Zwycięstwa w inwestycji dew...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 234.00 m2
Cena: 1 590 000 PLN
Oferta nr: 620369
Koszalin Rokosowo
Ulica: Wiązowa
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 234.00 m2
Cena m2 6794.87 PLN
Cena: 1 590 000 PLN
Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stylu włosko-hiszpańskim z garażem, wiatą i pięknym ogrodem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w prestiżowej lokalizacji ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 2502.00 m2
Cena: 1 299 000 PLN
Oferta nr: 0207606
Mielno
Ulica: Rekreacyjna
Powierzchnia 2502.00 m2
Cena m2 519.18 PLN

Cena: 1 299 000 PLN
PROMOCJA! NOWA, NIŻSZA CENA! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 0,2502 ha z pozwoleniem na budowę, położona przy ul. Rekreacyjnej w Mielnie. Pozwolenie na budowę trzech budynków turystyczno - w...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 132.41 m2
Cena: 899 000 PLN
Oferta nr: 620367
Konikowo
Ulica: Letnia
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 132.41 m2
Cena m2 6789.52 PLN
Cena: 899 000 PLN
Na sprzedaż ZEROENERGETYCZNY DOM (panele słoneczne, pompa ciepła powietrze/woda oraz system rekuperacji) znajdujący się w sypialni Koszalina – Konikowie. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6,4 kWp. Pom...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3850.00 m2
Cena: 155 000 PLN
Oferta nr: 620363
Stare Wierzchowo
Ulica: Stare Wierzchowo
Powierzchnia 3850.00 m2
Cena m2 40.26 PLN

Cena: 155 000 PLN
Na sprzedaż urokliwa działka zlokalizowana w miejscowości Stare Wierzchowo nieopodal Jeziora Wierzchowo oraz Jeziora Drężno (Orawka). Według miejscowego planu zagospodarowania działka przeznaczona pod...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1670.00 m2
Cena: 299 000 PLN
Oferta nr: 660323
Mielenko
Ulica: Hortensji
Powierzchnia 1670.00 m2
Cena m2 179.04 PLN

Cena: 299 000 PLN
Działka budowlana o powierzchni 1670 m2, położna w miejscowości Mielenko, oddalona ok. 1,2 km od morza. Idealne miejsce dla miłośników ciszy i spokoju. Teren bardzo urokliwy. Świetna alternatywa na w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 90 000 PLN
Oferta nr: 0207598
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena m2 60.00 PLN

Cena: 90 000 PLN
Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1500 m2, położona w miejscowości Dunowo gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i malowniczej miejscowości w sąsiedztwie terenów leśnych i rekreacyjn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1301.00 m2
Cena: 156 000 PLN
Oferta nr: 660322
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1301.00 m2
Cena m2 119.91 PLN

Cena: 156 000 PLN
Zamieszkaj w miejscu gdzie za oknem będziesz miał widok na las. Działka położona w miejscowości Manowo przy ul. Bukowej, w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny lasu, a jednocześnie w sąsiedztwie nowo p...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1142.00 m2
Cena: 113 000 PLN
Oferta nr: 660321
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1142.00 m2
Cena m2 98.95 PLN

Cena: 113 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 89 000 PLN
Oferta nr: 0207597
Dunowo
Ulica: Dunowo
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 80.91 PLN

Cena: 89 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !! Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1100 m2, położona w miejscowości Dunowo gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i malowniczej miejscowości w sąsiedzt...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1153.00 m2
Cena: 138 000 PLN
Oferta nr: 660320
Manowo
Ulica: Bukowa
Powierzchnia 1153.00 m2
Cena m2 119.69 PLN

Cena: 138 000 PLN

Wynajem:

Sprzedaż: