Lista ofert

Pasujące oferty: 1010
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1191.00 m2
Cena: 399 000 PLN
Oferta nr: 0207579
Koszalin Lubiatowo
Ulica: Lubiatowska
Powierzchnia 1191.00 m2
Cena m2 335.01 PLN

Cena: 399 000 PLN
Geoportal: https://tinyurl.com/yc3nphyd Na sprzedaż działka niezbudowana o pow. 1191 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 81.50 m2
Cena: 1 704 000 PLN
Oferta nr: 0207573
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 81.50 m2
Cena m2 20907.98 PLN
Cena: 1 704 000 PLN
Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, Całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne ora...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.68 m2
Cena: 664 000 PLN
Oferta nr: 0207571
Sianożęty
Ulica: Wschodnia
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 42.68 m2
Cena m2 15557.64 PLN
Cena: 664 000 PLN
Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, Całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1040.00 m2
Cena: 180 000 PLN
Oferta nr: 0207570
Zagaje
Ulica: Zagaje
Powierzchnia 1040.00 m2
Cena m2 173.08 PLN

Cena: 180 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1040 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Zagaje k. Sarbinowa, ok. 1,5 km od morza. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu trasy turystycznej Gąski - Sarbinowo - Mieln...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 560.00 m2
Cena: 750 000 PLN
Oferta nr: 570134
Ostre Bardo
Ulica: Ostre Bardo
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 560.00 m2
Cena m2 1339.29 PLN
Cena: 750 000 PLN
Przedwojenny dom wolnostojący po generalnym remoncie + budynki do produkcji wyrobów z drewna. Powierzchnia budynku mieszkalnego ok. 160 m2. Budynki ok. 400 m2 zabudowy. Działki zabudowane i rolne to oko...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 126.00 m2
Cena: 465 000 PLN
Oferta nr: 570133
Kołomąt
Ulica: Kołomąt
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 126.00 m2
Cena m2 3690.48 PLN
Cena: 465 000 PLN
Domki letniskowe na sprzedaż – Kołomąt, Jezioro Drawsko (Pojezierze Drawskie) ?Szukasz dochodowej inwestycji lub własnego azylu na Pojezierzu Drawskim? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość rekreacyjn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 613.30 m2
Cena: 15 300 PLN
Oferta nr: 3701367
Koszalin
Ulica: Szczecińska
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 613.30 m2
Cena m2 24.95 PLN
Cena: 15 300 PLN
Hala pod wynajem w centrum Koszalina, blisko cargo PKP i PKS. Pomieszczenia hali wraz z powierzchnią biurową 613,30m2 Koszalin ul. Szczecińska Oferujemy pod wynajem halę o powierzchnia zabudowy 550m2 w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena: 4 500 000 PLN
Oferta nr: 610421
Koszalin
Ulica: Wenedów
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 1282.00 m2
Cena m2 3510.14 PLN
Cena: 4 500 000 PLN
Budynek usługowo handlowy blisko centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem. Działka ogrodzona o regularnym kształcie. Ogrodzenie działki systemowe . Dwie bramy wjazdowe na teren posesji. W części centr...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 13979.00 m2
Cena: 2 000 000 PLN
Oferta nr: 4402900
Koszalin
Ulica: Lechicka
Powierzchnia 13979.00 m2
Cena m2 143.07 PLN

Cena: 2 000 000 PLN
Nieruchomość położona przy drodze z Koszalina do Niekłonic, 150 metrów po prawej stronie drogi za przejazdem kolejowym (jadąc od Koszalina). Nieruchomość w Miejscowym Planie zagospodarowania przestr...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 13.28 m2
Cena: 169 000 PLN
Oferta nr: 3701365
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 13.28 m2
Cena m2 12725.90 PLN
Cena: 169 000 PLN
Atrakcyjny lokal usługowy na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy położony bezpośrednio przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie. Lokal położony w samym centrum miasta, blisko Urzędu Miejskieg...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 38.60 m2
Cena: 540 400 PLN
Oferta nr: 610419
Kołobrzeg
Ulica: Portowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 10
Powierzchnia 38.60 m2
Cena m2 14000.00 PLN
Cena: 540 400 PLN
Oferujemy do sprzedaży apartament położony w centrum Kołobrzegu, w bliskiej odległości portu jachtowego i 700 m od morza. Apartament znajduje się na 1 piętrze w Aparthotelu ETNA. Apartament w pełni...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 38.60 m2
Cena: 540 400 PLN
Oferta nr: 610418
Kołobrzeg
Ulica: Portowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 10
Powierzchnia 38.60 m2
Cena m2 14000.00 PLN
Cena: 540 400 PLN
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 29.40 m2
Cena: 419 000 PLN
Oferta nr: 610417
Kołobrzeg
Ulica: Portowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 10
Powierzchnia 29.40 m2
Cena m2 14251.70 PLN
Cena: 419 000 PLN
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 29.40 m2
Cena: 419 000 PLN
Oferta nr: 610416
Kołobrzeg
Ulica: Portowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 10
Powierzchnia 29.40 m2
Cena m2 14251.70 PLN
Cena: 419 000 PLN
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 29.40 m2
Cena: 419 000 PLN
Oferta nr: 610415
Kołobrzeg
Ulica: Portowa
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 10
Powierzchnia 29.40 m2
Cena m2 14251.70 PLN
Cena: 419 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 74.00 m2
Cena: 3 000 PLN
Oferta nr: 700399
Koszalin
Ulica: Plac Gwiaździsty
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 74.00 m2
Cena m2 40.54 PLN
Cena: 3 000 PLN
Do wynajęcia lokal na biuro, kancelarię, siedzibę firmy. Do lokalu przynależy taras z widokiem na panoramę miasta- do dyspozycji NAJEMCY. Brak dodatkowych opłat do wspólnoty. Lokal położony na 2 pi...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 90.00 m2
Cena: 5 900 PLN
Oferta nr: 700393
Koszalin Rokosowo
Ulica: Zwycięstwa
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 90.00 m2
Cena m2 65.56 PLN
Cena: 5 900 PLN
Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa, około 90 m2 lub 100m2 w bardzo korzystnej lokalizacji, przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie, os. Rokosowo.Wynajem od 1 sierpnia. Obecnie lokal wynajmowany na cele gas...
Liczba pokoi: 16
Powierzchnia 635.00 m2
Cena: 2 200 000 PLN
Oferta nr: 4402875
Powiat Koszaliński
Ulica: Gmina Manowo
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 635.00 m2
Cena m2 3464.57 PLN
Cena: 2 200 000 PLN
Pałac myśliwski czeka na Ciebie! Pałac myśliwski, położony zaledwie 35 km od morza w gminie Manowo, powiecie koszalińskim to idealne miejsce, które możesz przekształcić w wymarzone miejsce zamiesz...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 64000.00 m2
Cena: 320 000 PLN
Oferta nr: 4402874
Gmina Wierzchowo
Ulica: Krągłe
Powierzchnia 64000.00 m2
Cena m2 5.00 PLN

Cena: 320 000 PLN
Działka rolno- leśna o pow. 6,4 ha w gminie Wierzchowo, powiat szczecinecki, zachodniopomorskie. Grunt rolny, częściowo zalesiony, położony przy drodze asfaltowej. Przez środek działki przepływa cie...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 699.00 m2
Cena: 2 500 000 PLN
Oferta nr: 0207534
Koszalin
Ulica: Grunwaldzka
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 699.00 m2
Cena m2 3576.54 PLN
Cena: 2 500 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 699 m2, położona w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Grunwaldzkiej / Zwycięstwa. Obecnie nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. Niepodw...

Wynajem:

Sprzedaż: