Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 24.22 m2
Cena: 145 320 PLN
Oferta nr: 4403212
Koszalin
Ulica: Armii Krajowej
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 24.22 m2
Cena m2 6000.00 PLN
Cena: 145 320 PLN
Lokal usługowy 24,22 m2 – idealne miejsce dla Twojego biznesu w centrum Koszalina
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 24,22 m2, położony na parterze presti...
Liczba pokoi: 25
Powierzchnia 450.00 m2
Cena: 2 950 000 PLN
Oferta nr: 0802021
Mielenko
Ulica: Lipowa
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 450.00 m2
Cena m2 6555.56 PLN
Cena: 2 950 000 PLN
Wyjątkowa Nieruchomość Inwestycyjna w Mielenku – 600 m od morza!
Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży: pensjonatu z duszą, położonego w jednej z najbardziej urokliwych miejs...
Liczba pokoi: 25
Powierzchnia 450.00 m2
Cena: 2 950 000 PLN
Oferta nr: 0802020
Mielenko
Ulica: Lipowa
Pokoje: 25
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 450.00 m2
Cena m2 6555.56 PLN
Cena: 2 950 000 PLN
Liczba pokoi: 13
Powierzchnia 262.17 m2
Cena: 899 000 PLN
Oferta nr: 3701526
Koszalin
Ulica: Mieszka I
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 262.17 m2
Cena m2 3429.07 PLN
Cena: 899 000 PLN
Na sprzedaż lokal o powierzchni 262,17m2 !!!!!
Oferujemy do sprzedaży lokal niemieszkalny położony w Koszalinie przy ulicy Mieszka I.
Nieruchomość o powierzchni 262,17m2, która stanowi całe piętro ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1089.00 m2
Cena: 141 000 PLN
Oferta nr: 4403208
Manowo
Ulica: Sezamkowa
Powierzchnia 1089.00 m2
Cena m2 129.48 PLN
Cena: 141 000 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od ulicy Sezamkowej .
Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona numerem 2, wsp...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1091.00 m2
Cena: 142 000 PLN
Oferta nr: 4403207
Manowo
Ulica: Sezamkowa
Powierzchnia 1091.00 m2
Cena m2 130.16 PLN
Cena: 142 000 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy Sezamkowej .
Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona numerem 3, wspó...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1120.00 m2
Cena: 145 500 PLN
Oferta nr: 4403205
Manowo
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia 1120.00 m2
Cena m2 129.91 PLN
Cena: 145 500 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w trzeciej linii zabudowy od ulicy Brzozowej.
Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona numerem 5, wspó...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 47.30 m2
Cena: 319 000 PLN
Oferta nr: 610528
Koszalin Śródmieście
Ulica: Bogusława II
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 47.30 m2
Cena m2 6744.19 PLN
Cena: 319 000 PLN
Mieszkanie dwupokojowe na parterze.
Świeżo po remoncie. Wymienione instalacje, nowe podłogi, nowe drzwi, okna pcv.
Kuchnia w formie aneksu kuchennego, z oknem. Bez wyposażenia i urządzeń.
Łazienka p...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 6084.00 m2
Cena: 1 360 000 PLN
Oferta nr: 620474
Ustronie Morskie
Ulica: Kołobrzeska
Powierzchnia 6084.00 m2
Cena m2 223.54 PLN
Cena: 1 360 000 PLN
Działka inwestycyjna 6084 m2 | Ustronie Morskie | MPZP | Media | 1 360 000 zł
Lokalizacja: Ustronie Morskie, działka nr 488/3
Cena: 1 360 000 zł
Powierzchnia działki: 6084 m2
Forma własności: Włas...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 57.24 m2
Cena: 155 000 PLN
Oferta nr: 620473
Sianów
Ulica: Morska
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 57.24 m2
Cena m2 2707.90 PLN
Cena: 155 000 PLN
Mieszkanie 2 - pokojowe 57,24 m2 - w Centrum Sianowa.
Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 57,24 m2,
zlokalizowany w centrum Sianowa. mieszkanie składa się z:
- dwóch pokoi,
- osobne...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 106.30 m2
Cena: 1 200 000 PLN
Oferta nr: 4403201
Mielno
Ulica: Podgórna
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 106.30 m2
Cena m2 11288.81 PLN
Cena: 1 200 000 PLN
Fantastyczny dom jednorodzinny blisko morza w spokojnej części Mielna
Wyobraź sobie miejsce, które łączy wszystko, czego potrzebujesz: bliskość morza, ciszę, spokój i komfort codziennego życia.
Pre...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 87.99 m2
Cena: 799 000 PLN
Oferta nr: 0207836
Koszalin
Ulica: Piłsudskiego
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 87.99 m2
Cena m2 9080.58 PLN
Cena: 799 000 PLN
PROMOCJA!! NOWA NIŻSZA CENA
Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 88 m2 położony w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego / Orląt Lwowskich.
Doskonała lokalizacja do prowadzenia działalności usługowo - han...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 84.31 m2
Cena: 597 000 PLN
Oferta nr: 1001405
Koszalin Morskie
Ulica: Jantarowa
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 84.31 m2
Cena m2 7081.01 PLN
Cena: 597 000 PLN
**Na sprzedaż mieszkanie – spółdzielcze własnościowe**
Lokalizacja: Koszalin, ul. Jantarowa (Os. Morskie)
Powierzchnia: 84,31 m2 | wysoki parter | 4 pokoje
Budynek: blok 2-piętrowy z 1990 r. (cegł...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 42.80 m2
Cena: 603 685 PLN
Oferta nr: 700508
Mielno
Ulica: 6 Marca
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 3
Powierzchnia 42.80 m2
Cena m2 14104.79 PLN
Cena: 603 685 PLN
Wspaniała lokalizacja, apartamentowiec położony na mierzei pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Apartamenty 1-2-3 pokojowe, z możliwością wykończenia pod klucz w 3 wariantach. W ofercie zdjęc...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 199.30 m2
Cena: 720 000 PLN
Oferta nr: 0207829
Darłowo
Ulica: Chopina
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 199.30 m2
Cena m2 3612.64 PLN
Cena: 720 000 PLN
PROMOCJA !! NOWA NIŻSZA CENA !!
Na sprzedaż dom jednorodzinny z domkiem letniskowym, położony w centrum Darłowa przy ul. Chopina.
Atrakcyjna willowa dzielnica domów jednorodzinnych w pobliżu parku, o...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 899.00 m2
Cena: 450 000 PLN
Oferta nr: 2105573
Ustronie Morskie
Ulica: Słoneczna
Powierzchnia 899.00 m2
Cena m2 500.56 PLN
Cena: 450 000 PLN
Oferujemy pięknie zlokalizowaną działkę pod zabudowę usługowo – mieszkalną nad morzem w bardzo cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Słonecznej w Ustroniu Morskim. Nieruchomość o powierzchni 899 m...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena: 470 000 PLN
Oferta nr: 0207828
Kopań
Ulica: Kopań
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena m2 119.78 PLN
Cena: 470 000 PLN
Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 3924 m2, położona w nadmorskiej miejscowości Kopań k. Darłowa, ok. 1,2 km od jeziora.
Malownicza miejscowość wczasowo - letniskowa nad jeziorem Kopań, w odl...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena: 315 000 PLN
Oferta nr: 0207827
Kopań
Ulica: Kopań
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena m2 80.28 PLN
Cena: 315 000 PLN
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 820.00 m2
Cena: 2 100 000 PLN
Oferta nr: 610526
Koszalin Przylesie
Ulica: Władysława IV
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 820.00 m2
Cena m2 2560.98 PLN
Cena: 2 100 000 PLN
Oferujemy do sprzedaży obiekt obecnie wykorzystywany jako produkcyjny, branży piekarniczej, położony w Koszalinie przy ul. Władysław IV-go, w strefie magazynów, hurtowni i zakładów produkcyjnych.
W ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena: 470 000 PLN
Oferta nr: 0207826
Kopań
Ulica: Kopań
Powierzchnia 3924.00 m2
Cena m2 119.78 PLN
Cena: 470 000 PLN