Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 13712.00 m2
Cena: 195 000 PLN
Oferta nr: 3403160
Sadkowo
Ulica: Sadkowo
Powierzchnia 13712.00 m2
Cena m2 14.22 PLN
Cena: 195 000 PLN
Działka rolna usytuowana w miejscowości Sadkowo- 6 km od Tychowa, 38km od Koszalina.
Działka w kształcie prostokąta. Teren płaski, równy. Działka zabudowana 4 użytkowanymi tunelami ogrodowymi. W ewi...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1685.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Oferta nr: 0801994
Cewlino
Ulica: Lipowa
Powierzchnia 1685.00 m2
Cena m2 118.10 PLN
Cena: 199 000 PLN
Działka niezabudowana w Cewlinie , położona w cichej i spokojnej okolicy na ulicy Lipowej.
Teren płaski, ogrodzony.
Sąsiednie działki zabudowane, w najbliższej okolicy domy w zabudowie mieszkaniowej ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3010.00 m2
Cena: 175 000 PLN
Oferta nr: 4402950
Dobre
Ulica: Dobre
Powierzchnia 3010.00 m2
Cena m2 58.14 PLN
Cena: 175 000 PLN
Pięknie położona działka w miejscowości Dobre 10 minut od Koszalin oraz 10 minut od Mielna.
Działka znajdująca się na małym wzgórzu, większość działki jest na jego łagodnym zachodnim stoku, dob...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1055.00 m2
Cena: 74 000 PLN
Oferta nr: 0207627
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1055.00 m2
Cena m2 70.14 PLN
Cena: 74 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1055 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1037.00 m2
Cena: 72 000 PLN
Oferta nr: 0207626
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1037.00 m2
Cena m2 69.43 PLN
Cena: 72 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1037 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena: 70 000 PLN
Oferta nr: 0207625
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1001.00 m2
Cena m2 69.93 PLN
Cena: 70 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1001 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1014.00 m2
Cena: 70 000 PLN
Oferta nr: 0207624
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1014.00 m2
Cena m2 69.03 PLN
Cena: 70 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1014 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1455.00 m2
Cena: 99 000 PLN
Oferta nr: 0207623
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1455.00 m2
Cena m2 68.04 PLN
Cena: 99 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1455 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1117.00 m2
Cena: 78 000 PLN
Oferta nr: 0207622
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1117.00 m2
Cena m2 69.83 PLN
Cena: 78 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1117 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1202.00 m2
Cena: 84 000 PLN
Oferta nr: 0207621
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1202.00 m2
Cena m2 69.88 PLN
Cena: 84 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1202 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1201.00 m2
Cena: 84 000 PLN
Oferta nr: 0207620
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1201.00 m2
Cena m2 69.94 PLN
Cena: 84 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1201 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena: 84 000 PLN
Oferta nr: 0207619
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1200.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 84 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1226.00 m2
Cena: 85 000 PLN
Oferta nr: 0207618
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1226.00 m2
Cena m2 69.33 PLN
Cena: 85 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1226 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207617
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 77 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207616
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 77 000 PLN
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1099.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207615
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1099.00 m2
Cena m2 70.06 PLN
Cena: 77 000 PLN
Na sprzedaż działka o pow. 1099 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów.
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207614
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 77 000 PLN
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207613
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 77 000 PLN
Wskaźn...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 77 000 PLN
Oferta nr: 0207612
Kościernica
Ulica: Kościernica
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena m2 70.00 PLN
Cena: 77 000 PLN
Wskaźn...
Liczba pokoi: 20
Powierzchnia 1298.00 m2
Cena: 3 700 000 PLN
Oferta nr: 0207610
Łazy
Ulica: Morska
Piętro: 1 / 1
Powierzchnia 1298.00 m2
Cena m2 2850.54 PLN
Cena: 3 700 000 PLN
!! PROMOCJA, NOWA NIŻSZA CENA !!
Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy usytuowany nad Morzem Bałtyckim w Łazach składający się z 20 domków z drewnianymi tarasami, domki typu Vagus i Brda.
ODLEGŁOŚĆ O...