Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 49.84 m2
Cena: 295 000 PLN
Oferta nr: 0802027
Koszalin Na Skarpie
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 49.84 m2
Cena m2 5918.94 PLN
Cena: 295 000 PLN
Słoneczne, rozkładowe, zadbane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Bałtyckiej.
Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, szkoła, Politechnika Koszalińska, wiele punktów hand...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 82.14 m2
Cena: 359 000 PLN
Oferta nr: 2105630
Koszalin Śródmieście
Ulica: Kaszubska
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 82.14 m2
Cena m2 4370.59 PLN
Cena: 359 000 PLN
Lokal usługowy w centrum Koszalina | Parter | Duże możliwości | 82,14 m2 z piwnicą
Szukasz miejsca pod biznes?
Ta oferta daje ogromne możliwości prowadzenia działalności w samym centrum Koszalina.
Na...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 88.08 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 2105629
Koszalin Śródmieście
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 88.08 m2
Cena m2 4189.37 PLN
Cena: 369 000 PLN
3 pokoje | 88 m2 | Centrum Koszalina | Kominek | Sauna | Parter
Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,08 m2, położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 41.39 m2
Cena: 269 000 PLN
Oferta nr: 0207886
Koszalin
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 10
Powierzchnia 41.39 m2
Cena m2 6499.15 PLN
Cena: 269 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,39 m2 położone przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Koszalinie.
Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą.
Rozkład pomi...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 79.05 m2
Cena: 359 000 PLN
Oferta nr: 620493
Koszalin
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 79.05 m2
Cena m2 4541.43 PLN
Cena: 359 000 PLN
Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy – ul. Kaszubska
Cena: 359 000 zł
Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na I piętrze dwupiętrowej kamienicy z ok. 1920 roku, zlokalizowanej przy ul. K...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1138.00 m2
Cena: 148 000 PLN
Oferta nr: 4403287
Manowo
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia 1138.00 m2
Cena m2 130.05 PLN
Cena: 148 000 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od ulicy Brzozowej.
Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona numerem 7, wspó...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 282.00 m2
Cena: 3 990 PLN
Oferta nr: 4403286
Koszalin
Ulica: BOWiD
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 282.00 m2
Cena m2 14.15 PLN
Cena: 3 990 PLN
Magazyn z bramą wjazdową z poziomu zero w Koszalinie.
Powierzchnia całego magazynu wraz z zapleczem 282 m2, obiekt składa się z:
- dużego magazynu o powierzchni 210 m2
- małego magazynu o powierzchn...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 33.41 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 3701612
Ustronie Morskie
Ulica: Górna
Pokoje: 1
Piętro: 5 / 5
Powierzchnia 33.41 m2
Cena m2 20353.19 PLN
Cena: 680 000 PLN
Szukasz komfortu nad polskim morzem?!!!
Zapraszam!
Na sprzedaż nowoczesny apartament - lokal niemieszkalny położony w dynamicznie rozwijającej się części
Ustronia Morskiego, w odległości około 65...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 48.00 m2
Cena: 1 700 PLN
Oferta nr: 0207885
Koszalin
Ulica: Lelewela
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 48.00 m2
Cena m2 35.42 PLN
Cena: 1 700 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,00 m2 położone w Koszalinie przy ul. Lelewela.
Mieszkanie dwustronne usytuowane na III piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym.
Rozkład pomieszczeń:
pokój ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 59.00 m2
Cena: 452 000 PLN
Oferta nr: 660437
Koszalin Przylesie
Ulica: Krzyżanowskiego
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 59.00 m2
Cena m2 7661.02 PLN
Cena: 452 000 PLN
Oferujemy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59 m2, położone na III piętrze w budynku IV kondygnacyjnym.
Lokalizacja:
Lokal mieszkalny położony na osiedlu Przylesie przy ul. Krzyżanowskiego, z bard...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 124.28 m2
Cena: 599 000 PLN
Oferta nr: 3701611
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 124.28 m2
Cena m2 4819.76 PLN
Cena: 599 000 PLN
Strzeżenica, gm. Będzino – budynek mieszkalny jednorodzinny z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi.
Do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym po...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 124.28 m2
Cena: 669 000 PLN
Oferta nr: 3701610
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 124.28 m2
Cena m2 5383.01 PLN
Cena: 669 000 PLN
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 1132.00 m2
Cena: 18 112 PLN
Oferta nr: 0207884
Koszalin
Ulica: Lniana
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 1132.00 m2
Cena m2 16.00 PLN
Cena: 18 112 PLN
Na wynajem obiekt produkcyjno - magazynowy o pow. 1132 m2 położony w Koszalinie przy ul. Lnianej / Morskiej.
Nieruchomość położona na terenie strefy przemysłowej w sąsiedztwie obiektów produkcyjnych...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.46 m2
Cena: 760 000 PLN
Oferta nr: 2105627
Kołobrzeg
Ulica: Młyńska
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 5
Powierzchnia 46.46 m2
Cena m2 16358.16 PLN
Cena: 760 000 PLN
ZAMIESZKAJ W KOŁOBRZEGU - TWÓJ NOWY ADRES - MŁYŃSKA 10.
Polecamy 2 pokojowy apartament w Kołobrzegu, usytuowany w eleganckim i zadbanym nowym apartamentowcu.
Miejsce urokliwe, tuż nad rzeką, kilka kr...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 124.80 m2
Cena: 1 100 000 PLN
Oferta nr: 700534
Koszalin Rokosowo
Ulica: Laurowa
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 124.80 m2
Cena m2 8814.10 PLN
Cena: 1 100 000 PLN
MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE 3-4 POKOJOWE!
Na sprzedaż dom położony na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Koszalina-Rokosowo. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 124,8 m2, posad...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 971.00 m2
Cena: 73 000 PLN
Oferta nr: 3403298
Łekno Łekno
Ulica: Łekno
Powierzchnia 971.00 m2
Cena m2 75.18 PLN
Cena: 73 000 PLN
Na sprzedaż działka budowlana w Łeknie, gm. Będzino – z aktualnymi warunkami zabudowy!
Atrakcyjna działka o pow. 971m2 położoną w miejscowości Łekno, na terenie gminy Będzino. Nieruchomość zna...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 4817.00 m2
Cena: 2 480 000 PLN
Oferta nr: 3403297
Sławno Sławno
Ulica: Polanowska
Powierzchnia 4817.00 m2
Cena m2 514.84 PLN
Cena: 2 480 000 PLN
Działka usługowa na sprzedaż – doskonała lokalizacja przy S6, Sławno!
Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspre...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 46.00 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 0207883
Sarbinowo
Ulica: Marynarska
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 3
Powierzchnia 46.00 m2
Cena m2 15195.65 PLN
Cena: 699 000 PLN
APARTAMENT - SARBINOWO BALTIN RESORT ul. Marynarska
Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy o pow. 46,00 m2, położony w Sarbinowie przy ul. Marynarskiej.
Kameralna lokalizacja na terenie zamknięteg...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 17506.00 m2
Cena: 249 986 PLN
Oferta nr: 3403296
Konikowo
Ulica: Konikowo
Powierzchnia 17506.00 m2
Cena m2 14.28 PLN
Cena: 249 986 PLN
Duża działka 1,75 ha – łąki i tereny zielone – Konikowo, gmina Świeszyno
Na sprzedaż oferujemy przestronną działkę 1,75 ha w spokojnej i zielonej części Konikowa. Idealna dla osób szukającyc...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1362.00 m2
Cena: 212 000 PLN
Oferta nr: 3403295
Śmiechów
Ulica: Śmiechów
Powierzchnia 1362.00 m2
Cena m2 155.65 PLN
Cena: 212 000 PLN
Działki budowlane na sprzedaż blisko morza – Śmiechów, gmina Będzino, okolice Gąsek i Sarbinowa
Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane położone w miejscowości Śmiechów, w gminie Będzino...