Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 45.17 m2
Cena: 490 000 PLN
Oferta nr: 3403331
Sarbinowo Sarbinowo
Ulica: Południowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 4
Powierzchnia 45.17 m2
Cena m2 10847.91 PLN
Cena: 490 000 PLN
Twój apartament nad morzem – tylko 220 metrów od plaży!
Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament w Sarbinowie to idealna propozycja dla Ciebie – zarówno na własny wypoczynek, jak i jako pewna...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 61.00 m2
Cena: 185 000 PLN
Oferta nr: 3403330
Wiekowice Wiekowice
Ulica: Wiekowice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 61.00 m2
Cena m2 3032.79 PLN
Cena: 185 000 PLN
Dom z dużą działką w spokojnej okolicy – Wiekowice, gm. Darłowo
Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wiekowice (gm. Darłowo), składająca się z dwóch działek o łąc...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 13649.00 m2
Cena: 295 500 PLN
Oferta nr: 3403329
Darłowo Darłowo
Ulica: Rzeczna
Powierzchnia 13649.00 m2
Cena m2 21.65 PLN
Cena: 295 500 PLN
Na sprzedaż działki rolne w Darłowie – spokojna okolica w pobliżu rzeki Wieprzy
Przedmiotem sprzedaży są działki położone w południowej części Darłowa. Teren o łącznej powierzchni 1,36 ha, w...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 115.76 m2
Cena: 99 000 PLN
Oferta nr: 4403356
Gozd
Ulica: Gmina Bobolice
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 115.76 m2
Cena m2 855.22 PLN
Cena: 99 000 PLN
Mieszkanie 56 m2, 2 pokoje, gmina Bobolice
Lokal mieszkalny położony na parterze budynku z możliwością zagospodarowania 1-go piętra. Łączna powierzchnia to: 115,76 m2. Lokal do gruntownego remontu. D...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 31.37 m2
Cena: 259 000 PLN
Oferta nr: 2105674
Koszalin
Ulica: Jana z Kolna
Pokoje: 1
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 31.37 m2
Cena m2 8256.30 PLN
Cena: 259 000 PLN
Wyjątkowa kawalerka z dużym tarasem w samym sercu Koszalina.
Prezentujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,37 m2, zlokalizowane przy ulicy Jana z Kolna w Kosza...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 128.48 m2
Cena: 749 000 PLN
Oferta nr: 3403328
Konikowo Konikowo
Ulica: Konikowo
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 128.48 m2
Cena m2 5829.70 PLN
Cena: 749 000 PLN
Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja!
Kolejny etap już w sprzedaży.
To nowe zamknięte osiedle będzie składało się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej. ...
Liczba pokoi: 24
Powierzchnia 580.00 m2
Cena: 2 150 000 PLN
Oferta nr: 700554
Mielenko
Ulica: Morelowa
Pokoje: 24
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 580.00 m2
Cena m2 3706.90 PLN
Cena: 2 150 000 PLN
Duża obniżka ceny! Na sprzedaż budynek pensjonatowy 24 pokojowy ( pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe ) z łazienkami. Większość pokoi z balkonami, 250m od plaży w Mielenku przy ul. Morelowej 12 w bardzo spokoj...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 48.70 m2
Cena: 399 000 PLN
Oferta nr: 2105673
Koszalin
Ulica: Morelowa
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 48.70 m2
Cena m2 8193.02 PLN
Cena: 399 000 PLN
Przytulne 2 pokoje w sercu zielonego Rokosowa – ul. Morelowa, Koszalin
Szukasz mieszkania w najbardziej pożądanej dzielnicy Koszalina? To dwupokojowe mieszkanie przy ul. Morelowej łączy spokój kameral...
Liczba pokoi: 24
Powierzchnia 580.00 m2
Cena: 2 500 000 PLN
Oferta nr: 700553
Mielenko
Ulica: Morelowa
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 580.00 m2
Cena m2 4310.34 PLN
Cena: 2 500 000 PLN
Na sprzedaż budynek pensjonatowy 24 pokojowy ( pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe ) z łazienkami. Większość pokoi z balkonami, 250m od plaży w Mielenku przy ul. Morelowej 12 w bardzo spokojnej okolicy, ulica Mo...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1049.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 4403355
Dobiesławiec
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1049.00 m2
Cena m2 114.39 PLN
Cena: 120 000 PLN
Działka budowlana – Dobiesławiec (Gmina Będzino) | 1013 m2 | Warunki Zabudowy
Na sprzedaż działka o powierzchni 1050 m2, objęta decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego....
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1002.00 m2
Cena: 120 004 PLN
Oferta nr: 4403354
Dobiesławiec
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1002.00 m2
Cena m2 119.76 PLN
Cena: 120 004 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1050.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 4403353
Mścice
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1050.00 m2
Cena m2 114.29 PLN
Cena: 120 000 PLN
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1013.00 m2
Cena: 120 000 PLN
Oferta nr: 4403352
Dobiesławiec
Ulica: Dobiesławiec
Powierzchnia 1013.00 m2
Cena m2 118.46 PLN
Cena: 120 000 PLN
Na sprzedaż działka o powierzchni 1013 m2, objęta decyzją o warunkach zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego....
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 297.00 m2
Cena: 2 100 000 PLN
Oferta nr: 570150
Sarbinowo
Ulica: Ogrodowa
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 297.00 m2
Cena m2 7407.41 PLN
Cena: 2 100 000 PLN
Dom nad morzem na sprzedaż – Sarbinowo | 300 m2 | 10 studiów | do plaży 6 minut spacerem | Pensjonat inwestycyjny
Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo,...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 3177.00 m2
Cena: 199 000 PLN
Oferta nr: 4403351
Gorzebądź
Ulica: Gorzebądź
Powierzchnia 3177.00 m2
Cena m2 62.64 PLN
Cena: 199 000 PLN
Działka o powierzchni 3177 m2, zlokalizowana w miejscowości Gorzębądź (woj. zachodniopomorskie, powiat koszaliński), stanowi wyjątkową ofertę dla osób poszukujących przestrzeni pod budowę domu jed...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1133.00 m2
Cena: 147 000 PLN
Oferta nr: 4403350
Manowo
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia 1133.00 m2
Cena m2 129.74 PLN
Cena: 147 000 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy Brzozowej.
Warunki zabudowy:
powierzchnia zabudowy do 25%
wysokość zabudo...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1965.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 2105672
Wyszebórz
Ulica: Wyszebórz
Powierzchnia 1965.00 m2
Cena m2 96.18 PLN
Cena: 189 000 PLN
Twoja enklawa spokoju pod Koszalinem – Działka w Wyszeborzu
Marzysz o domu, w którym budzić Cię będzie śpiew ptaków i szum lasu, a nie miejski zgiełk?
Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Natura ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1498.00 m2
Cena: 699 000 PLN
Oferta nr: 2105671
Koszalin
Ulica: Gnieźnieńska
Powierzchnia 1498.00 m2
Cena m2 466.62 PLN
Cena: 699 000 PLN
Opis nieruchomości - lokalizacja.
Działka usługowa zlokalizowana w Koszalinie przy drodze wylotowej na Poznań o powierzchni 1.498 m2.
Lokalizacja w części przemysłowo – usługowej, bezpośrednio pr...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 36.00 m2
Cena: 395 000 PLN
Oferta nr: 0207924
Mrzeżyno
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 36.00 m2
Cena m2 10972.22 PLN
Cena: 395 000 PLN
Na sprzedaż dom całoroczny letniskowy w zabudowie bliźniaczej (oba na sprzedaż).
Pierwszy o pow. 36 m2 położony w Mrzeżynie przy ul. Bałtyckiej, ok. 100 m od morza!
Atrakcyjna lokalizacja w centrum n...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 38.00 m2
Cena: 395 000 PLN
Oferta nr: 0207923
Mrzeżyno
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 1
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 38.00 m2
Cena m2 10394.74 PLN
Cena: 395 000 PLN
Pierwszy o pow. 38 m2 położony w Mrzeżynie przy ul. Bałtyckiej, ok. 100 m od morza!
Atrakcyjna lokalizacja w centrum ...