Lista ofert

Pasujące oferty: 1003
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 230.00 m2
Cena: 1 399 000 PLN
Oferta nr: 4403336
Chałupy
Ulica: Chałupy
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 230.00 m2
Cena m2 6082.61 PLN
Cena: 1 399 000 PLN
Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami (osobne są t...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 420.00 m2
Cena: 870 000 PLN
Oferta nr: 0207917
Białogard
Ulica: Wyszyńskiego
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 420.00 m2
Cena m2 2071.43 PLN
Cena: 870 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona w Białogardzie przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość zlokalizowana na terenie osiedla domów jednorodzinnych, ok. 1 km od cen...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.79 m2
Cena: 1 150 000 PLN
Oferta nr: 4403334
Mielno
Ulica: Pionierów
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 6
Powierzchnia 46.79 m2
Cena m2 24577.90 PLN
Cena: 1 150 000 PLN
Nadmorski apartament premium w DUNE Resort – tuż przy plaży i promenadzie Przedstawiamy wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem – w prestiżowy...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 84.83 m2
Cena: 579 000 PLN
Oferta nr: 2105661
Koszalin
Ulica: Zubrzyckiego
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 84.83 m2
Cena m2 6825.42 PLN
Cena: 579 000 PLN
Polecamy ciepłe i słoneczne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 84,83m2 położone przy ulicy Zubrzyckiego. 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest w dwupiętrowym bloku blisko lasu. ROZKŁ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 46.64 m2
Cena: 379 000 PLN
Oferta nr: 2105660
Koszalin
Ulica: Ogińskiego
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 46.64 m2
Cena m2 8126.07 PLN
Cena: 379 000 PLN
3-pokojowe mieszkanie | I piętro | balkon | ul. Ogińskiego | Koszalin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul....
Liczba pokoi: 9
Powierzchnia 341.10 m2
Cena: 6 500 PLN
Oferta nr: 2105659
Mścice
Ulica: Koszalińska
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 341.10 m2
Cena m2 19.06 PLN
Cena: 6 500 PLN
WARSZAT SAMOCHODOWY WE MŚCICACH – DO WYNAJĘCIA! Lokalizacja. Warsztat zlokalizowany jest w miejscowości Mścice, Gm. Będzino. Położenie bezpośrednio przy trasie prowadzącej nad morze z Koszalina w ...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403322
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Nieruchomość w Mścicach - obiekt z darmową energią! tylko 4km od morza! Idealna pod działalność turystyczną! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzi, która zachwyca...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403321
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Dom w Mścicach – Twój dom z całkowicie darmowa energią! Przestrzeń, elegancja i komfort- tylko 4km od morza! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzino, która zachwyca...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 31.60 m2
Cena: 1 200 PLN
Oferta nr: 0207915
Koszalin
Ulica: Barlickiego
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Powierzchnia 31.60 m2
Cena m2 37.97 PLN
Cena: 1 200 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,60 m2 położone przy ul. Barlickiego w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal mieszkalny usytuowany n...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 154.61 m2
Cena: 610 000 PLN
Oferta nr: 0207914
Niekłonice
Ulica: Niekłonice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 154.61 m2
Cena m2 3945.41 PLN
Cena: 610 000 PLN
Na sprzedaż dom wolnostojący w budowie, o pow. 154,61 m2, położony w miejscowości Niekłonice gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, w zacisznej i spokojnej okolicy, ok. 6...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.03 m2
Cena: 249 000 PLN
Oferta nr: 2105657
Koszalin
Ulica: Giełdowa
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 33.03 m2
Cena m2 7538.60 PLN
Cena: 249 000 PLN
2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki rozkładowemu układ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1278.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 3403320
Koszalin Jamno
Ulica: Promowa
Powierzchnia 1278.00 m2
Cena m2 147.89 PLN

Cena: 189 000 PLN
Działka budowlana w Koszalinie – os. Jamno, ul. Promowa | blisko przystani Koszałek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Koszalinie przy ul. Promowej, na rozwijającym się i coraz bar...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 362.00 m2
Cena: 950 000 PLN
Oferta nr: 0207913
Białogard
Ulica: Obotrytów
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 362.00 m2
Cena m2 2624.31 PLN
Cena: 950 000 PLN
Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 362 m2, położony w Białogardzie przy ul. Obotrytów. Dom zlokalizowany na terenie osiedla domów jednorodzinnych, ok. 1 km od centrum miasta. Budynek mies...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 54.58 m2
Cena: 285 000 PLN
Oferta nr: 0207912
Białogard
Ulica: Kolejowa
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 54.58 m2
Cena m2 5221.69 PLN
Cena: 285 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,58 m2 z garażem położone w Białogardzie przy ul. Kolejowej. Mieszkanie dwustronne położone na wysokim parterze, budynku mieszkalnego dwu- kondygnacyjnego. ...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 39.00 m2
Cena: 1 800 PLN
Oferta nr: 0207910
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 39.00 m2
Cena m2 46.15 PLN
Cena: 1 800 PLN
Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe o pow. 39 m2 położone w centrum Koszalina przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. Lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze, w...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 9267.00 m2
Cena: 270 000 PLN
Oferta nr: 4403333
Zaspy Wielkie
Ulica: Zaspy Wielkie
Powierzchnia 9267.00 m2
Cena m2 29.14 PLN

Cena: 270 000 PLN
Wyjątkowa działka w otoczeniu natury – Zaspy Wielkie, gm. Tychowo Na sprzedaż niezwykle atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa w miejscowości Zaspy Wielkie, gmina Tychowo, powiat białogardzki,...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 26.33 m2
Cena: 248 000 PLN
Oferta nr: 3701654
Koszalin
Ulica: Niekłonice
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 26.33 m2
Cena m2 9418.91 PLN
Cena: 248 000 PLN
Nowoczesna kawalerka z miejscem postojowym – idealna pod inwestycję PARK VIKTORIA . KOSZALIN -NIEKŁONICE Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka, doskonała zarówno do zamieszkania, ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 69.40 m2
Cena: 508 000 PLN
Oferta nr: 4403331
Koszalin
Ulica: Fałata
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 10
Powierzchnia 69.40 m2
Cena m2 7319.88 PLN
Cena: 508 000 PLN
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m2, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrym standardem wy...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 38.39 m2
Cena: 590 000 PLN
Oferta nr: 620501
Kołobrzeg
Ulica: Kolumba
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 38.39 m2
Cena m2 15368.59 PLN
Cena: 590 000 PLN
Na sprzedaż nowoczesne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 38,39 m2, położone w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, w nowym budynku z 2024 roku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą ...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 74.52 m2
Cena: 765 000 PLN
Oferta nr: 3403319
Niekłonice Niekłonice
Ulica: Bursztynowa
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 74.52 m2
Cena m2 10265.70 PLN
Cena: 765 000 PLN
Dom w zabudowie bliźniaczej – 75 m2 | Niekłonice | atrakcyjna cena 765 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74,52 m2, położony w poszukiwanej i spo...

Wynajem:

Sprzedaż: