Lista ofert

Pasujące oferty: 1011
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 93.70 m2
Cena: 495 000 PLN
Oferta nr: 2105663
Koszalin Śródmieście
Ulica: Modrzejewskiej
Piętro: 0 / 3
Powierzchnia 93.70 m2
Cena m2 5282.82 PLN
Cena: 495 000 PLN
POLECAMY LOKAL USŁUGOWY PRZY UL. MODRZEJEWSKIEJ Klucze dostępne w biurze – możliwość szybkiej prezentacji! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 89,40 m2 z dodatkow...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 22.09 m2
Cena: 132 540 PLN
Oferta nr: 4403341
Koszalin
Ulica: Jana z Kolna
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 22.09 m2
Cena m2 6000.00 PLN
Cena: 132 540 PLN
Ścisłe centrum, miejsce doskonale zlokalizowane z każdą częścią Koszalina. PARKING, PARTER, WEJŚCIE OD ULICY. LOKAL OZNACZONY NA WIZUALIZACJI SZYLDEM BARBER SHOP Powierzchnia 22,09 m2, składają się ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 340.00 m2
Cena: 600 000 PLN
Oferta nr: 700551
Koszalin
Ulica: Batalionów Chłopskich
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 340.00 m2
Cena m2 1764.71 PLN
Cena: 600 000 PLN
Na sprzedaż hala o pow.305,2m , o wysokości ok.5.5m w budynku byłych Zakładów Poligraficznych z 1926r. przy ul. Batalionów Chłopskich 77 w Koszalinie. Hala w budynku z innymi magazynami, posadowionym ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 52.00 m2
Cena: 3 200 PLN
Oferta nr: 3701656
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 52.00 m2
Cena m2 61.54 PLN
Cena: 3 200 PLN
OFERUJEMY POD WYNAJEM NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ W KOSZALINIE!!!!! LOKAL UŻYTKOWY POD WYNAJEM PRZY ULICY ZWYCIESTWA!!!! 52M2 NA II PIĘTRZE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI!!! Oferujemy pod wynajem lokal użytkowy...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 45.00 m2
Cena: 2 850 PLN
Oferta nr: 3701655
Koszalin
Ulica: Zwycięstwa
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 45.00 m2
Cena m2 60.33 PLN
Cena: 2 850 PLN
OFERUJEMY POD WYNAJEM NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ W KOSZALINIE!!!!! LOKAL UŻYTKOWY POD WYNAJEM PRZY ULICY ZWYCIESTWA!!!! 45M2 NA II PIĘTRZE W REWELACYJNEJ LOKALIZACJI!!! Oferujemy pod wynajem lokal użytkowy...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 114.00 m2
Cena: 529 000 PLN
Oferta nr: 4403338
Świdwin
Ulica: Gdańska
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 114.00 m2
Cena m2 4640.35 PLN
Cena: 529 000 PLN
DOM Z POTENCJAŁEM | DUŻA DZIAŁKA | IDEALNY TAKŻE POD DZIAŁALNOŚĆ – ŚWIDWIN, UL. GDAŃSKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort życia z realnym potencjałem inwestycyjnym. ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1179.00 m2
Cena: 175 000 PLN
Oferta nr: 67057
Koszalin Jamno
Ulica: Promowa
Powierzchnia 1179.00 m2
Cena m2 148.43 PLN

Cena: 175 000 PLN
Szukasz miejsca pod budowę domu, gdzie możesz naprawdę odpocząć po pracy, a jednocześnie mieć szybki dostęp do miasta? Ta działka w dzielnicy Jamno w Koszalinie dobrze wpisuje się w takie potrzeby...
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia 218.80 m2
Cena: 620 000 PLN
Oferta nr: 660446
Karnieszewice
Ulica: Karnieszewice
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 218.80 m2
Cena m2 2833.64 PLN
Cena: 620 000 PLN
Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Karnieszewicach gm. Sianów. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i spokojnej miejscowości– idealny zarówno do zamieszkania...
Liczba pokoi: 6
Powierzchnia 230.00 m2
Cena: 1 399 000 PLN
Oferta nr: 4403336
Chałupy
Ulica: Chałupy
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 230.00 m2
Cena m2 6082.61 PLN
Cena: 1 399 000 PLN
Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami (osobne są t...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 420.00 m2
Cena: 870 000 PLN
Oferta nr: 0207917
Białogard
Ulica: Wyszyńskiego
Pokoje: 10
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 420.00 m2
Cena m2 2071.43 PLN
Cena: 870 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, położona w Białogardzie przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość zlokalizowana na terenie osiedla domów jednorodzinnych, ok. 1 km od cen...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 46.79 m2
Cena: 1 150 000 PLN
Oferta nr: 4403334
Mielno
Ulica: Pionierów
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 6
Powierzchnia 46.79 m2
Cena m2 24577.90 PLN
Cena: 1 150 000 PLN
Nadmorski apartament premium w DUNE Resort – tuż przy plaży i promenadzie Przedstawiamy wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem – w prestiżowy...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 84.83 m2
Cena: 579 000 PLN
Oferta nr: 2105661
Koszalin
Ulica: Zubrzyckiego
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 84.83 m2
Cena m2 6825.42 PLN
Cena: 579 000 PLN
Polecamy ciepłe i słoneczne mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni użytkowej 84,83m2 położone przy ulicy Zubrzyckiego. 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest w dwupiętrowym bloku blisko lasu. ROZKŁ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 46.64 m2
Cena: 379 000 PLN
Oferta nr: 2105660
Koszalin
Ulica: Ogińskiego
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Powierzchnia 46.64 m2
Cena m2 8126.07 PLN
Cena: 379 000 PLN
3-pokojowe mieszkanie | I piętro | balkon | ul. Ogińskiego | Koszalin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul....
Liczba pokoi: 9
Powierzchnia 341.10 m2
Cena: 6 500 PLN
Oferta nr: 2105659
Mścice
Ulica: Koszalińska
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 341.10 m2
Cena m2 19.06 PLN
Cena: 6 500 PLN
WARSZAT SAMOCHODOWY WE MŚCICACH – DO WYNAJĘCIA! Lokalizacja. Warsztat zlokalizowany jest w miejscowości Mścice, Gm. Będzino. Położenie bezpośrednio przy trasie prowadzącej nad morze z Koszalina w ...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403322
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Nieruchomość w Mścicach - obiekt z darmową energią! tylko 4km od morza! Idealna pod działalność turystyczną! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzi, która zachwyca...
Liczba pokoi: 7
Powierzchnia 323.38 m2
Cena: 1 499 000 PLN
Oferta nr: 3403321
Mścice Mścice
Ulica: Świerkowa
Pokoje: 7
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 323.38 m2
Cena m2 4635.41 PLN
Cena: 1 499 000 PLN
Dom w Mścicach – Twój dom z całkowicie darmowa energią! Przestrzeń, elegancja i komfort- tylko 4km od morza! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzino, która zachwyca...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 31.60 m2
Cena: 1 200 PLN
Oferta nr: 0207915
Koszalin
Ulica: Barlickiego
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 3
Powierzchnia 31.60 m2
Cena m2 37.97 PLN
Cena: 1 200 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,60 m2 położone przy ul. Barlickiego w Koszalinie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal mieszkalny usytuowany n...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 154.61 m2
Cena: 610 000 PLN
Oferta nr: 0207914
Niekłonice
Ulica: Niekłonice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 154.61 m2
Cena m2 3945.41 PLN
Cena: 610 000 PLN
Na sprzedaż dom wolnostojący w budowie, o pow. 154,61 m2, położony w miejscowości Niekłonice gm. Świeszyno. Atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, w zacisznej i spokojnej okolicy, ok. 6...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 33.03 m2
Cena: 249 000 PLN
Oferta nr: 2105657
Koszalin
Ulica: Giełdowa
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 4
Powierzchnia 33.03 m2
Cena m2 7538.60 PLN
Cena: 249 000 PLN
2-pokojowe mieszkanie przy ul. Giełdowej w Koszalinie, położone na II piętrze czteropiętrowego bloku. Lokal o powierzchni 33,03 m2 jest jasny, funkcjonalny i bardzo ustawny. Dzięki rozkładowemu układ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1278.00 m2
Cena: 189 000 PLN
Oferta nr: 3403320
Koszalin Jamno
Ulica: Promowa
Powierzchnia 1278.00 m2
Cena m2 147.89 PLN

Cena: 189 000 PLN
Działka budowlana w Koszalinie – os. Jamno, ul. Promowa | blisko przystani Koszałek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Koszalinie przy ul. Promowej, na rozwijającym się i coraz bar...

Wynajem:

Sprzedaż: