Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 203.30 m2
Cena: 990 000 PLN
Oferta nr: 620495
Rymań
Ulica: Koszalińska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 203.30 m2
Cena m2 4869.65 PLN
Cena: 990 000 PLN
2 domy na jednej działce - cisza, natura i blisko morza | Rymań k. Kołobrzegu
Cena: 990 000 zł
Działka: 0,3962 ha (3 962 m2) | Dom gotowy do zamieszkania | Drugi budynek - stan surowy zamknięty | Wiat...
Liczba pokoi: 20
Powierzchnia 2200.00 m2
Cena: 6 500 000 PLN
Oferta nr: 700536
Wiesiółka
Ulica: Wiesiółka
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 2200.00 m2
Cena m2 2954.55 PLN
Cena: 6 500 000 PLN
Na sprzedaż unikatowa nieruchomość, z dedykacją dla konesera - teren z zabytkowym pałacem z XIX wieku i salą weselną zlokalizowana pod Wałczem, w miejscowości Wiesiółka ( nazwa oboczna Czapla ) woj...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 901.00 m2
Cena: 126 955 PLN
Oferta nr: 3701620
Manowo
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/5
Powierzchnia 901.00 m2
Cena m2 140.90 PLN
Cena: 126 955 PLN
Działki budowlane pod lasem!
Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż.
Działki w Manowie na sprzedaż.
Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w Manowie – Twoje miejsce na wymarzony dom!
...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 902.00 m2
Cena: 127 085 PLN
Oferta nr: 3701619
Manowo
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/3
Powierzchnia 902.00 m2
Cena m2 140.89 PLN
Cena: 127 085 PLN
Działki budowlane pod lasem!
Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż.
Działka posiada wydane warunki zabudowy !!
Działki w Manowie na sprzedaż.
Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w ...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 902.00 m2
Cena: 127 085 PLN
Oferta nr: 3701618
Manowo
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/4
Powierzchnia 902.00 m2
Cena m2 140.89 PLN
Cena: 127 085 PLN
Działki budowlane pod lasem!
Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż.
Działki w Manowie na sprzedaż.
...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1107.00 m2
Cena: 153 735 PLN
Oferta nr: 3701617
Manowo
Ulica: Sportowa, dz. nr 257/2
Powierzchnia 1107.00 m2
Cena m2 138.88 PLN
Cena: 153 735 PLN
Działki budowlane pod lasem!
Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż.
Działka posiada wydane warunki zabudowy !!
Działki w Manowie na sprzedaż.
Na sprzedaż kompleks działek budowlanych w ...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 33.86 m2
Cena: 249 000 PLN
Oferta nr: 3403301
Koszalin Lechitów
Ulica: Lechicka
Pokoje: 1
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 33.86 m2
Cena m2 7353.81 PLN
Cena: 249 000 PLN
Słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina – idealna lokalizacja!
Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 33,86m2, położone w samym sercu Koszalina, przy ul. Lechickiej. Nieruchomość dos...
Liczba pokoi: 10
Powierzchnia 150.00 m2
Cena: 1 250 000 PLN
Oferta nr: 0207888
Mielenko
Ulica: Akacjowa
Piętro: 0 / 1
Powierzchnia 150.00 m2
Cena m2 8333.33 PLN
Cena: 1 250 000 PLN
Na sprzedaż nieruchomość wczasowo - letniskowa położona w Mielenku przy ul. Akacjowej, ok. 600 m od morza!
Nieruchomość zabudowana kompleksem 3- domków turystycznych oraz domkiem mieszkalnym i gospod...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 35.77 m2
Cena: 210 000 PLN
Oferta nr: 2105632
Koszalin Śródmieście
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 2
Powierzchnia 35.77 m2
Cena m2 5870.84 PLN
Cena: 210 000 PLN
1-pokojowe mieszkanie w centrum Koszalina, w budynku z cegły przy ul. Kaszubskiej.
Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,77 m2, położone na 2 piętrze w bloku 2-piętrowym.
Nieruchomość składa się z...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 49.84 m2
Cena: 295 000 PLN
Oferta nr: 0802027
Koszalin Na Skarpie
Ulica: Bałtycka
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 49.84 m2
Cena m2 5918.94 PLN
Cena: 295 000 PLN
Słoneczne, rozkładowe, zadbane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Bałtyckiej.
Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, szkoła, Politechnika Koszalińska, wiele punktów hand...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 82.14 m2
Cena: 359 000 PLN
Oferta nr: 2105630
Koszalin Śródmieście
Ulica: Kaszubska
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 82.14 m2
Cena m2 4370.59 PLN
Cena: 359 000 PLN
Lokal usługowy w centrum Koszalina | Parter | Duże możliwości | 82,14 m2 z piwnicą
Szukasz miejsca pod biznes?
Ta oferta daje ogromne możliwości prowadzenia działalności w samym centrum Koszalina.
Na...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 88.08 m2
Cena: 369 000 PLN
Oferta nr: 2105629
Koszalin Śródmieście
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 88.08 m2
Cena m2 4189.37 PLN
Cena: 369 000 PLN
3 pokoje | 88 m2 | Centrum Koszalina | Kominek | Sauna | Parter
Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,08 m2, położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku ...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 41.39 m2
Cena: 269 000 PLN
Oferta nr: 0207886
Koszalin
Ulica: Powstańców Wielkopolskich
Pokoje: 2
Piętro: 2 / 10
Powierzchnia 41.39 m2
Cena m2 6499.15 PLN
Cena: 269 000 PLN
Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,39 m2 położone przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Koszalinie.
Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą.
Rozkład pomi...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 79.05 m2
Cena: 359 000 PLN
Oferta nr: 620493
Koszalin
Ulica: Kaszubska
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Powierzchnia 79.05 m2
Cena m2 4541.43 PLN
Cena: 359 000 PLN
Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy – ul. Kaszubska
Cena: 359 000 zł
Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na I piętrze dwupiętrowej kamienicy z ok. 1920 roku, zlokalizowanej przy ul. K...
Liczba pokoi: 0
Powierzchnia 1138.00 m2
Cena: 148 000 PLN
Oferta nr: 4403287
Manowo
Ulica: Brzozowa
Powierzchnia 1138.00 m2
Cena m2 130.05 PLN
Cena: 148 000 PLN
Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w pierwszej linii zabudowy od ulicy Brzozowej.
Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona numerem 7, wspó...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 282.00 m2
Cena: 3 990 PLN
Oferta nr: 4403286
Koszalin
Ulica: BOWiD
Piętro: 0 / 0
Powierzchnia 282.00 m2
Cena m2 14.15 PLN
Cena: 3 990 PLN
Magazyn z bramą wjazdową z poziomu zero w Koszalinie.
Powierzchnia całego magazynu wraz z zapleczem 282 m2, obiekt składa się z:
- dużego magazynu o powierzchni 210 m2
- małego magazynu o powierzchn...
Liczba pokoi: 1
Powierzchnia 33.41 m2
Cena: 680 000 PLN
Oferta nr: 3701612
Ustronie Morskie
Ulica: Górna
Pokoje: 1
Piętro: 5 / 5
Powierzchnia 33.41 m2
Cena m2 20353.19 PLN
Cena: 680 000 PLN
Szukasz komfortu nad polskim morzem?!!!
Zapraszam!
Na sprzedaż nowoczesny apartament - lokal niemieszkalny położony w dynamicznie rozwijającej się części
Ustronia Morskiego, w odległości około 65...
Liczba pokoi: 2
Powierzchnia 48.00 m2
Cena: 1 700 PLN
Oferta nr: 0207885
Koszalin
Ulica: Lelewela
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 48.00 m2
Cena m2 35.42 PLN
Cena: 1 700 PLN
Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,00 m2 położone w Koszalinie przy ul. Lelewela.
Mieszkanie dwustronne usytuowane na III piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym.
Rozkład pomieszczeń:
pokój ...
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia 59.00 m2
Cena: 452 000 PLN
Oferta nr: 660437
Koszalin Przylesie
Ulica: Krzyżanowskiego
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Powierzchnia 59.00 m2
Cena m2 7661.02 PLN
Cena: 452 000 PLN
Oferujemy Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59 m2, położone na III piętrze w budynku IV kondygnacyjnym.
Lokalizacja:
Lokal mieszkalny położony na osiedlu Przylesie przy ul. Krzyżanowskiego, z bard...
Liczba pokoi: 4
Powierzchnia 124.28 m2
Cena: 599 000 PLN
Oferta nr: 3701611
Strzeżenice
Ulica: Strzeżenice
Pokoje: 4
Piętro: 0 / 2
Powierzchnia 124.28 m2
Cena m2 4819.76 PLN
Cena: 599 000 PLN
Strzeżenica, gm. Będzino – budynek mieszkalny jednorodzinny z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi.
Do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym po...